www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 11:27

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 09 srp 2011 11:43 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 srp 2011 09:44
Postovi: 18
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pozdrav ljudi, evo danas mi je malo bolje, ali kao da se bojim da mi bude bolje, da mi bude lakše, čim osjetim da mi je malo bolje sama sebi govorim da se zavaravam i da ću opet klonut duhom. jučer sam se pomolila gospinu krunicu i krunicu krvi kristove sa srcem i pobožnošču, baš onako duboko i drago mi je zbog toga, nadam se da neću past u molitvi, da ću ustrajat. Malo sam izgubila vjeru zbog svega, da bar vjerujem u Boga do kraja, znam da bi mi bilo dobro i da bi se dobro osjećala. Samo da znam , da vjerujem, da moje patnje, kako neki govore, imaju svrhu, da nisu bez razloga, da mi ih Bog dao namjerno da mu se više približim i molim mu se, samo da sam uvjerena da je to tako mislim da bi mi se srce još više otvorilo prema bogu, da bi bila radosnija....Kako vi gledate na svoje patnje? Htjela bi da mi da netko odgovor da je to stvarno tako kako sam maloprije navela?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2011 12:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 15 ožu 2011 16:49
Postovi: 1617
Lokacija: severna Bačka
Podijelio: 48 zahvala
Zahvaljeno je: 31 zahvala
Kao na križ, nekada se nosi lakše,nekada, pak teže, nekada se pada, pa ustaje i opet dalje.I Isus je imao nekog Šimuna i Veroniku, imaš ih i ti okreni se oko sebe, tu su samo ih treba prepoznati, a nekome si Ti , a možda nisi ni svjesna
Mada za neke stvari u životu sam ja kriv, da ne prebacujem sve na Boga, mi smo tu na proputovanju, učenju darivanja, život se ne uči iz knjiga, a i nije život ako ništa ne boli...
Najlajše za reć, al ponekad najteže za učinit predati SVE Isusu.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2011 13:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 vel 2008 16:08
Postovi: 969
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
marta232 napisao:
Kako vi gledate na svoje patnje? Htjela bi da mi da netko odgovor da je to stvarno tako kako sam maloprije navela?


Mislim da je ovo jedno od najtezih pitanja sto si covjek moze postaviti... Kako gledati na patnju?

ruku na srce... patnja je uzasna i jedva cekamo rijesiti je se... cinimo sto je bolje moguce da se sto prije rijesimo te patnje i problema koji su uzrok te patnje...

postavljam si pitanje zeli li Bog da patim... mislim i vjerujem da NE ZELI... ali eto zbog nase slobode i gresaka kojih cinimo tom slobodom jer smo ogranicena bica i ne vidimo kako ce se to u buducnosti odraziti (ne dovoljno jasno) patnja se dogadja... i onda sta ce Bog nego fino (moj pogled koji ne mora biti ispravan) kaze: "Ma hajde, kad se vec sam doveo do ove gabude iskoristit cu ovo da ponovo skrene svoj pogled na me i da raste sto vise duhovno"...

neznam kak je u vas ali kad pogledam u proslost svi moji problemi su rezultat prvenstvano oholost i ostalih grijeha (lijenost bla bla bla)

mislim da bi joakim, nas teolog, mogao bolje pojasniti ovu problematiku patnje koja ja poprilicno kompleksna

ali u ono sto sam siguran... covjek si nuzno mora zeljeti dobro, a ne patnju pod ispirkom "bit cu blize Bogu"... neka se Bog pobrine da mu budes blizi :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2011 13:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
A kako bi gledala na svoju patnju, nego ovako : MA SAMO MI SE TO TREBALO DESITI, nemoj da se kriviš jer očito da nisi kriva sama za svoje patnje, kao ni ja za svoje, nismo mi to tako željele u svome životu...desi se, sve ono što mi neželimo, teško je, boli... no moramo se boriti jer ako se same za sebe nebudemo borile neće nitko za nas, MA SVE JE MOGUĆE, zato nedaj se sestro...dovljan je 1 minut da dragi Bog da tvoj život drugačije, kao i moj, ma kakav minut, sekund...Btb!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 srp 2011 21:09 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 20 srp 2009 21:37
Postovi: 1065
Podijelio: 10 zahvala
Zahvaljeno je: 33 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Nek te blagoslovi Isus i nek te čuva!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr