www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 02:44

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 23 pro 2011 15:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Molim vas da se pomolite za mene Katarinu i za Andriju, da dragi Bog obadvome nama pokaže pravi put, te da da i meni i njemu dobro, onako kako je najbolje za obdavoje, neznam dal je on mamak za mene, nezan dal sam i ja žena za njega, trebam vašu molitvu, neželim se udati i cijeli život kajati da sam se udala za pogrešnoga....ako tko može samo kratko da se pomoli, hvala vam, Bog vas blagoslovio!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2011 15:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 kol 2011 12:59
Postovi: 525
Podijelio: 2 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2011 16:21 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
SAN napisao:
Molim vas da se pomolite za mene Katarinu i za Andriju, da dragi Bog obadvome nama pokaže pravi put, te da da i meni i njemu dobro, onako kako je najbolje za obdavoje, neznam dal je on mamak za mene, nezan dal sam i ja žena za njega, trebam vašu molitvu, neželim se udati i cijeli život kajati da sam se udala za pogrešnoga....ako tko može samo kratko da se pomoli, hvala vam, Bog vas blagoslovio!


Zato jer znam u kakvoj se muci nalaziš posebno ću te se spomenuti u molitvama... i sve one koji se nalaze u ovakvim
sumnjama...
Duše Sveti otkloni njihove sumnje i vodi ih ispravnim putem. Daj da umiju prepoznati osobu koja je za njih. :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2011 16:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Hvala vam puno, obadvima, Bog vas blagoslovio veliku bilijardu puta....i ja za vas se pomolim i za sve na TT u kutu svoje sobe, da i vama i ljudima srcem vašem dragom da sve najbolje...što se tiče mene, samo neželim pogriješiti, ipak brak je za cijeli život,neželim se kajati jer sam se udala za pogrešnog, hvala na molitvi ...i hvala Bogu što postojite...
Bog vas blagoslovio.... :a1163: anđeli neka vas čuvaju... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2011 18:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Za tebe draga sestro da ti Gospodin pokaze pravi put i da vam pomogne da uvidite na vrijeme da li ste jedno za drugo. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2011 18:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Hvala ti, Bog te blagoslovio, i za tebe i za sve sa TT :a1250: , da svima nama Bog da sve najbolje...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2011 20:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2011 08:58
Postovi: 135
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Neznam,no ako nisi sigurna,ako postoji sumnja???
Moli se,meni je molitva fra Anti Antiću pomogla,kad sam osjetila da sam spremna,odnosno da želim obitelj,Bog mi je poslao osobu,i molila sam devetnicu fra Anti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 pro 2011 21:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 ožu 2011 23:52
Postovi: 585
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Mandolina napisao:
Neznam,no ako nisi sigurna,ako postoji sumnja???
Moli se,meni je molitva fra Anti Antiću pomogla,kad sam osjetila da sam spremna,odnosno da želim obitelj,Bog mi je poslao osobu,i molila sam devetnicu fra Anti.


Ja isto mislim da je u ovome ključ. Često mislimo da hoćemo nešto, da smo spremni. Ali daleko je to od istine, vrlo često.
Često ni ne slutimo da ustvari unatoč jakoj želji nismo možda spremni, možda ne želimo u tom trenu nešto iskreno.
A sigurna sam da čim pristupimo Bogu s iskrenom i žarkom željom srca On uslišava, evo baš kako je Mandolina to rekla.

Imam i ja takvih primjera iz svoje okoline... frend je isto molio za curu neko vrijeme ali s prekidima, ustvari nije to baš želio onoliko koliko je mislio da jest. Zapravo se radilo o tome da nije bio spreman, iako je mislio da je.
No kad je nastupio period u životu kad je iskreno zaželio imati curu i predati se vezi, Bog ga je čudesno i brzo uslišio!!

No kako možemo tražiti Boga da nam da pravu osobu ako možda sami sebe ne poznajemo, ne znamo što želimo... kod mene je to slučaj npr.
Ne mogu se zamisliti trenutno s nikime, čak mi je svaka pomisao na vezu odbojna.. :? i normalno da moju molitvu Gospodin ne može uslišati jer u meni nema iskrene želje (trenutno) za nekime drugim. Osjećam da se još uvijek tražim i da se nisam spremna dati nikome.

SVe što iskreno zaištemo, dobiti ćemo. Ali prije toga treba znati što želimo i da li je ta želja jaka i iskrena. Jednom riječju postojana. Kako bi Bog takvu mogao odbiti, pa čak i da dugoročno se pokaže da ona nije za nas? (opet iz iskustva govorim)..

Najteže je dokraja upoznati, a bome i zavoljeti sebe. :) A tek onda možemo imati zadovoljavajuće i ispunjene odnose
s drugima.

oprostite malo na off-u, no došla mi je inspiracija. Ukratko mislim da ako upoznamo sami sebe ne možemo pogriješiti odabirom životnog partnera, jer tada ćemo znati koja su naša najskrivenija očekivanja, znat ćemo što smo sposobni dati i što bismo željeli primiti.

Sretni i blagoslovljeni blagdani!! :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr