www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 21:18

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 12 tra 2012 10:17 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 tra 2012 06:02
Postovi: 24
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim Vas ako netko ima slicnih iskustava kao i ja da mi pomogne kako je izdrzao u ovakvoj situaciji radi o tome da u mojoj su obitelji psovači, mama, braca, prije stric, sad njegov sin, bas teski psovaci za svaku sitnicu ljutnju, psuju Boga, Gospu, o svecima da ne govorim. Još nesto stalno se svadjamo, uvijek bez nekog glupog razloga. I stalno nam se dogadjaju neke loše stvari, ne znam je li to zbog tolike velike psovke ili cega drugog


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 tra 2012 10:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2011 08:23
Postovi: 682
Lokacija: Podravina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
nada1 napisao:
Molim Vas ako netko ima slicnih iskustava kao i ja da mi pomogne kako je izdrzao u ovakvoj situaciji radi o tome da u mojoj su obitelji psovači, mama, braca, prije stric, sad njegov sin, bas teski psovaci za svaku sitnicu ljutnju, psuju Boga, Gospu, o svecima da ne govorim. Još nesto stalno se svadjamo, uvijek bez nekog glupog razloga. I stalno nam se dogadjaju neke loše stvari, ne znam je li to zbog tolike velike psovke ili cega drugog


Imala sam slicnu situaciju...mogu te samo posavjetovati da se molis i predas Bogu sve!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 tra 2012 13:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
kad netko psuje.. ja u sebi govorim: Oprosti Bože, oprosti..
moj djever jako psuje kad je ljut.. njegova žena ako ga opominje onda on još više podivlja..sad ona šuti i moli se.. e
imam sreću što muž ne psuje.. prostači on.. ali nema psovke velike.. neću ni reći dalje.. jer se grozim.. neznam što bih..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 tra 2012 14:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 sij 2012 00:04
Postovi: 59
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ja se slažem sa svim napisanim, iz na žalost iskustva znam da nemožeš ništa napraviti, samo molitva i blagoslov! ;)

Kod mene je isto hrpa psovača (mama i brat), s tim da mama voli i proklinjati, bez "razloga", jednostavno ima poganu jezičinu :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 tra 2012 15:16 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nikako mi nije jasno zašto ljudi toliko proklinju.. Valjda su pod tolikim utjecajem zla u tom trenutku, da im se sve pomrači.. Ja sam svom ocu znala printati razne članke o opasnostima proklinjanja, znači teoretski on zna da otvara vrata zlome.. ali ne prestaje!
Ponekad, kad vidi da me to boli, pita hoću li da mi prokletstvo još jednom ponovi.. :(
Doista, nema lijeka do molitve.. i blagoslova, pa makar se i teško moliti za one koji nam neprekidno nanose bol.. Obično zamolim Oca za milost da uopće mogu moliti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 tra 2012 15:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 tra 2012 06:02
Postovi: 24
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Moja mama isto zna u ljutnji proklinjati nas, djecu, i kazem joj svaki put ali nikako ne prestane dok se sama ne smiri


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr