www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 01:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPostano: 18 lip 2012 23:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
..moram ići spati..
..ako hoćeš pošalji mi na P.p...pa ti se javim kad uhvatim vremena

.. a sad lipo usni s mirom...
..ništa nije tamno..kako ti misliš.. 8)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 lip 2012 23:28 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 lip 2012 00:17
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ne razumijem zasto mislis da ne bismo spasili duse ako bismo se pomirili. Vjerujem da postoji razlog zasto smose spojili, i da ljubav moze sve pobijediti. Po meni, od ljubavi nikad ne treba odustati. A svi smo mi gresnici.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2012 07:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
molimpomozite napisao:
. Suprug i ja vjencali smo se prije manje od godinu dana, i nakon samo nekoliko mjeseci doslo je do teskih svada i fizickog nasilja. Ne znam uopce zasto se sve to dogodilo. .

Mir i blagoslov tebi i domu tvom..
Dobro nam dosala i Bog ti bio milostiv ..
Citam ove tvoje postove ,i iskreno receno ne shvacam te sto zelis reci..Ne znam da li ste prije braka bili pripremljeni dobro za brak ..Koliko ste se dugo poznavali?
Kazes da ne znas kako se to dogodilo..Mozda postoji nesto sto nisi prije vidjela,ili sto i sada ne zelis vidjeti u vasam braku izmedju vas..
molimpomozite napisao:
. Moj brak se samo nakon trijeseca zajednickog zivota pretocrio u pakao, morala sam ga napusttiti, i sad sam sama i molim Boga da dode do pomirenja. Jer moju zivot bez njega nema smisla. Molim Vas pomolite se sa mnom da nas dragi Bog spoji u miru i ljubavi.

Ti si njega napustila.Ok..ako je doslo do fizickog zlostavljanja,mogu shvatiti da se sklonis i odes na dan..Zasto nisi poslje pokusala ponovno popricati sa njim,i otici do njega da cujes i njegovo misljenje...Zasto sve to?I kako on vidi sve to?


Citat:
No, jedino sto je bitno je da ga ja volim svim srcem i da sam mu sve opostila i da bi htjela naci nacin da spasim brak. Ne znma sto da cinim.


Jedina sansa ,otidji do njega i porazgovaraj otvoreno o tome o svemu...

Citat:
Nego uopce ne znam kako je doslo do pakla u baku, muz mi je posatao jako mrzovoljan, kao da nije on, kao da sam djavo progovara iz njega. Uopce ne znam kako je doslo do takvih teskih rijeci, fizickih nasrtaja i svega


To nije pakao...To je svadja .Uvreda i mrznja odlucuju,a tu je malo ljubavi...Ljubav prasta sve i cini sve..Nema koristi samo cekati ,jer nista se nece rijesiti samo od sebe..Skupi hrabrosti i otidji do njega ..Ako treba,zamoli za oprostaj..
( ukoliko nije nesto drugo razlog,svemu tome)Ako ga volis,i ako je on tebe volio,a zelis spasiti brak...onda se mora uloziti mnogo u rad na sebi ,kako bi se spasio brak...Samo iskreni razgovor u braku pomaze i spasava..

Zelim ti obilje Bozjeg blagoslova ,i u mojoj si molitvi.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2012 07:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2012 22:34
Postovi: 313
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
iz osobnog iskustva, ako je tm takav kakvim ga opisuješ, razgovor tu neće pomoći.
ako te fizički i psihički zlostavlja, nemoj mu se vratiti dok se on iznutra ne promijeni. a ta promjena ne ide preko noći. potrebno je puno vremena, mjerljivo čak u godinama.
jednostavno moli za njega. oprosti mu što te je povrijedio. nije on kriv, ne on kao osoba, krive su zle sile, sotona koji koristi njegovu ranjivost kako bi ga pridobio k sebi.
moli za njegovo obraćenje. zatim moli za izliječnje njegovih rana, sigurno ih ima. čovjek bez duševnih rana ne ponaša se tako.
nemoj forsirati ako trenutno ne ide. nemoj raditi tu grešku, vratiti se, pomisliti da je sve ok, možda i ostati trudna i uvući još jedan život u to zlo. dijete bi moglo imati slične rane kao i tvoj muž, i samim time biti podložno takvom grijehu.
smiri se, udahni zrak. nisi sama, imaš najboljeg mogućeš Prijatelja, Tješitelja, Pomagača na svojoj strani. kreni od sebe, ti se obrati Njemu za pomoć, vjeruj u to da ti jedino On može pomoći, i jedino On može mijenjati srce tvoga muža.
ne vjerujem da si toliko kriva za zlostavljanje. možda te je uvukao u svađu, za koju si kriva. možda si kriva za neke grube riječi upućene njemu. možda si kriva što si bilja ljuta na njega. ali nisi kriva što se on tako ponaša.
ti moli, ostatak posla je na njemu. Bog će odgovoriti na tvoje molitve, ali on mora biti taj koji će prihvatiti pomoć od Boga. ne opterećuj se za sada time hoće li on prihvatiti ili, moguće je da će on i godinama odbijati tu pomoć. zato moli, i živi svoj život, onako kako treba. nemoj se uvlačiti u svu tu negativnost. pored takve osobe, nemoguće je ostati čist, smiren, nemoguće je potpuno se obraniti od zla.
mi čemo moliti s tobom


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2012 08:40 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 17 lip 2012 00:17
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji, hvala od srca na pomoci i podrsci. Znam da moje pismo nije bilo jasno.Ako tko zeli razgovarati sa mnom privatno,objasnit cu detalje. A ovdje Vam molim, molim,molim da molite sa mnom da nestane sve zlo izmedu mene i supruga i da pobjedi ljubav. Hvala Vam od srcaaaaa :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 19 lip 2012 09:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
BTB ..a neću ti ja ništa puno savjetovati osim da razgovaraš s mužem..
jedno i jedino je sigurno da je najbolje - oči u oči..karte na stol..otvoreno..pa šta bude..
ti znaš najbolje što je među vama i kako je.. nitko ti tu ne može puno pomoći ..
doduše pametan savjet zlata vrijedi.. pa evo usudim se reći da je ovo pametno..
iskreni i otvoreni razgovor..
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 lis 2012 10:09 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 01 lis 2012 09:52
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga vjernice u potpunosti te razumin jer se nalazim u istoj situaciji i skupa sa molitvom mozemo pobijediti zlo i neka pobjedi ljubav


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 sij 2013 09:19 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2013 09:04
Postovi: 25
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250:
sve će biti dobro... :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 sij 2013 11:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
naggar napisao:
..ako hoće živjeti s tobom...dobro..
..a ako ne..pa ima još bar 100.000 muškaraca...
..koji bi te mogli voljeti i živjeti s tobom..kao s ženom ...koju vole..


Jesam li ja ovdje nešto propustila?
Radi li se ovdje o vezi ili braku?
Brate naggar, nije mi jasan tvoj komentar da udanoj ženi insinuiraš na još bar 100.000 muškaraca koji bi je mogli voljeti i živjeti s njom..
?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr