www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 21 kol 2010 07:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 lip 2010 09:31
Postovi: 705
Lokacija: BIH
Podijelio: 22 zahvala
Zahvaljeno je: 34 zahvala
Bože molim Te za sreću u svemu,molim Te za radne kolege i kolegice,
za svoju obitelj-NEKA DOĐE TVOJE KRALJEVSTVO I TVOJA PRAVEDNOST U MOJ ŽIVOT.....Također te molim za današnju svadbu,molim Te da prođe lijepo i sretno i meni i mladencima........I molim Te očisti moje srce,i usliši glas vapaja moga,ipak samo želim osjećati sreću koju imam,i jedno VELIKO HVALA ZA SVE!
SMILUJ SE ISUSE¨!
Također te molim udjeli nam svima na TT forumu milost dar opraštanja,i kajanja,te dar ljubavi,i pomozi nam da previše nepametujemo,nego da ljubimo Tebe i bližnje kao samog sebe......
Isusek uradi sve,sve,sve da imamo osmjeh na licu,i onda kada nam je teško!HVALA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 lis 2010 08:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 14 tra 2009 21:03
Postovi: 72
Lokacija: vojvodina
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, molim Te za posao, pokaži mi put kojim da idem. molim Te za zdravlje moje mame, brata, i moje. molim Te da pronađen ljubav svog zivota, bračnog druga.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2010 09:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 lip 2010 13:53
Postovi: 162
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji,
molim vas sve da se na tren pomolite za jednog dječaka, sina moje prijateljice,
koji je veoma problematičnog ponašanja, ima tek 13 godina, a ne ide mu u školi,
a u ponašanju je otišao toliko daleko da ih je već posjetila i policija. Nanosi
svojim roditeljima puno boli, i ne znaju što dalje s njim.
Uvjerena sam da im naša molitva može pomoći, zato molim dobrog Isusa da uđe
u njegovu dušu, i pomogne njemu i cijeloj obitelji! :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 07 pro 2010 16:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 30 lis 2010 15:32
Postovi: 92
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine, molim Te za zdravlje moje majke..molim Te vrati mi sestru na pravi put..molim Te za ponovni mir i razumijevanje u mojoj obitelji..molim Te i za mog P. - da se jednom zauvijek oslobodi utjecaja "duhova prošlosti" jer ga to toliko uništava. Isuse, vjerujem da jedino Ti imaš tu snagu i moć da ga oslobodiš i vratiš na put dobra..a meni molim Te daj snagu i ustrajnost da ga uvijek u svemu podržavam i kako je sam rekao - da sam svjetlo u njegovog života; pa daj da to uspjevam i nadalje. Molim Te, vrati mi ga ako je to za dobro naših duša i daj da opet imamo onu čvrstu vezu, te da jedno drugome i nadalje budemo podrška i snaga. Hvala Ti.

Oče naš.. Zdravo Marijo.. :a1250:
Gospodine, molim Te čuj i usliši sve naše izrečene i neizrečene zazive i molitve jer jedino Ti znaš što je svakom srcu posebno milo i potrebno, znaš što je najbolje za nas. Hvala Ti na svemu. Po Kristu našem Gospodinu. Amen.
Slava Ocu..
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 lip 2011 18:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 ožu 2011 20:32
Postovi: 23
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molila bih vas da molite i za moju obitelj, da se obrate. Molim vas, toliko želim da uđu u vjeru. Da upoznaju živog Isusa. Da spoznaju Istinu. Molite za njih. Često znaju i moju sestru i mene "kočiti" u vjeri. Kažnjavati nas zabranom odlaska u Crkvu, komentarima o tome da smo pretjerale u vjeri. Molim vas, molite za njih. Želim da osjete ljubav Kristovu i sreću koji daje Isus. Želim da se spase. Molite za njih.
Molite za obitelj Hrlec. HVALA VAM
BVB :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lis 2011 22:18 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 01 pro 2010 19:14
Postovi: 58
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse molim te za mog tatu, daj mu mir i oslobodi ga svega što ga muči, oslobodi ga svakog stresa, pomozi mu da živi u miru, pomozi mu da bude radostan, Isuse hvala ti za sve. Molim vas da se pomolite ako vam nije problem. BB :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 28 lis 2011 22:22 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kakav problem... :wink: U svakoj našoj krunici Duhu Svetomu, a najmanje ih se 10 izmoli dnevno na tt-u uključene su sve potrebe naših forumaša uz posebne nakane članova svake grupe.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 08 stu 2011 13:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 lis 2011 08:24
Postovi: 628
Lokacija: Mostar
Podijelio: 137 zahvala
Zahvaljeno je: 64 zahvala
Za Danicu i Matu...za njihovo obraćenje i spasenje.. :a1250: :a1250: :a1250:
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 pro 2011 14:01 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 05 vel 2011 11:46
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse, imam jedan problem, koji me muci jako dugo,....Imam 19 godina, imala sam vezu od nekoliko godina, veza je bila poprilicno uzburkana, bilo je previše toga. Na početku, kada nam nije išlo, ja sam ušla u komunikaciju s drugim momkom, kojeg sam upoznala na susretu frama, svidio mi se, no sve je ostalo na čistoj komunikaciji! Kasnije je sve išlo niz brdo,... ja sam se vratila bivšem momku, koga je to dosta promjenilo...Poceo je biti agresivan, nasilan, puno smo se svađali, njegova je ljubav sačinjavala i ružne riječi, što me dosta pogađalo, jer to nije ljubav, kakav svatko normalan očekuje. Ja sam svjesna da sam pogriješila, ali nisam zaslužila da me se tako tretira, jer nije zaslužio nitko. Nakon nekog vremena, postajalo je sve gore,.... da bi kasnije, jedne večeri kada je bio ljut iz svojih uobicajenih, dosta banalnih razloga počeo se istresati na mene preko jedne stranice,na chatu...što je kasnije saznao moj brat,... i rekao ocu, te su mi zabranili ikakav kontakt s njim. Molila bih vas da se pomolite ne samo za mene, vec ujedno i za njega, za naš duhovan mir. Da svatko krene normalno svojim putem, bez ikakve gorcine. BTB :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 12 stu 2012 11:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Oče molim te da providiš moj posao kako bih pomogla mužu u uzddržavanju obitelji. Ne želim sjediti skrštenih ruku i kukati želim se boriti, a ti sve blagoslovi.
Samo ti znaš Oče.

Hvala i Slava ti

SLAVA OCU I SINU I DUHU SVETOMU KAKO BIJAŠE NA POČETKU TAKO I SADA I VAZDA UVIJEKE VJEKOVA AMEN


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr