www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 23:41

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 09 sij 2007 20:19 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Svi tkoji žele poslati svoju nakanu, a ne žele da im bude obznanjeno ime ili nick, mogu svoju nakanu poslati mailom na nakane@tebe-trazim.com . Sve nakane će se nakon izvjesnog vremena staviti za na to predviđeno mjesto kako bi se što više ljudi moglo moliti za njih.
Molitvene nakane možete staviti i od nekih trećih osoba koje ne sudjeluju na forumu i ne koriste internet. Njihove nakane će biti također objavljene, bez njihovih imena.

Dakle, šaljite na: nakane@tebe-trazim.com


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 vel 2007 15:27 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Evo jedna nakana koja je došla:

''Naša susjeda imala je već dva spontana pobačaja. Izljevi krvi koji bi nastupili oko 12. tjedna trudnoće odnijeli bi sobom i dijete. Sada je ponovno trudna i situacija je ponovno ista. Velik broj hematoma uzrokovao je krvarenje ugrožavajući život djeteta. Ovaj put dijete je sve to preživjelo. Kada je nakon toga primljena u bolnicu ponovno je ustanovljen velik broj hematoma. Supruga i ja nedjeljnu misu prikazali smo za nju i njeno dijete. U ponedjeljak smo joj otišli u posjet. Rekla je kako je na ultrazvuku utvrđeno da su svi hematomi nestali.
Nakon toga situacija se opet pogoršala. Liječnici su digli ruke od nje, ona gubi snagu i volju za borbom.
Jedina nada je u molitvi. Molitva je jedino što može pomoći.
Supruga i ja smo jedini koji sada mole za nju. Molimo i Vas za pomoć. Preporučite nju i njezino dijete u svojim molitvama. Neka se naše molitve ujedine u glas koji će im pomoći. Neka ne izgubi i treće dijete.''


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 vel 2007 20:31 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Molim vas da me uključite u vase molitve,posebno da me Gospodin ozdravi.
Imam velikih zdravstvenih problema.Prije nekoliko godina sam obavila niz pretraga i rekli su mi da je sve u redu ali se ja jako loše osjećam i zato Vas molim, molite se za mene da me Gospodin ozdravi, jer mi je Vasa molitva jako potrebna.Od srca Vam se zahvaljujem i Hvala Isusu što će to učiniti.
Slava Isusu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 vel 2007 20:31 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Ovako... U vezi sam bila 2 god od jucer.Jucer,dok je moj tata saznao za tu vezu desila se
katastrofa.On je poludio,htio je i mene i tog decka ubiti.Rekao je da ili se vise necu vidati s njim
ili ce on reagirati na svoj nacin.Cak je i njega nazvao i prijetio mu.Ja i tej decko smo kao
prekinuli ali ja vise nemogu,mislim da ce mi glava eksplodirati.Hjela bi pobjeci s njim a opet me je
strah jer se onda u Hrvatsku nesmijem vretiti najmanje 10 god,a i da odem i slucajno se posvadamo
ili nesto tako nemam kud otici.A strah me i ostati s njim u kontaktu da nebi netko saznao i rekao
mom tati,a to bi bilo jos najgore.Zato vas MOLIM da se molite za to da donesem i ja i on pravu
odluku i da se moj tata promijeni.Molim vas da date sve od sebe.Da me ukljucite u molitvene lance
jer ovaj slucaj moze samo Bog rjesiti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 vel 2007 21:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Svi ljudi koji vjeruju u Boga trebali bi moliti za Bozju volju i davati naknadu i zadovoljstinu za grijehe pobune i obdacivanja svoga kriza, za grijehe odbacivanja Bozjih svetih planova koje On ima za djecu svoju. Ako se nase molitve i nasa volja ne podudaraju s Bozjom voljom, sto tada molimo, cemu sve i koliko nam to vrijedi...
Molimo za Bozju volju i samo tako Bogu mozemo ispravno odgovoriti, pa da nam poda od Njegove snage da prepoznamo i izdrzimo, ustrajemo i istrpimo, na Njegovu slavu i nase spasenje.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2007 13:56 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Molom Vas da me ukljucite u u nakane vasih molitava, da mi Gospodin po svom milosrđu oprosti te da
me ozdravi.

Od srca hvala!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 svi 2007 08:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Za jednu mladu ženu. Živi u Austriji, ima velikih duševnih problema.
Majka je troje djece.
U braku ima silnih problema s mužem.
Sada je došla u najgoru fazu bolesti. Ona više nije svjesna nekih svojih postupaka. Na ljeto kad bude u Hrvatskoj, njezina sestra će je odvesti u bilo koju Molitvenu zajednicu. Savjetovala sam joj Koprivnicu(našla sam u Rhemi).
Molim da je uzmete u svoje molitve. Da Gospodin upravi ljude oko nje da je odvedu tamo i da joj se pomogne.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 svi 2007 16:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse hvala ti na svemu jer znam da ćeš uslišit moju molitvu!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 svi 2007 19:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
OPET ZA MARINU.....NEĆE U CRKVU......NIKAKO........
PSIHIČKI JE OTIŠLA SKROZ.......LIJEČI SE......PIJE TABLETE......
NEĆE ZA SADA DUHOVNU POMOĆ...
BOŽE MOJ, POMOZI
SPOMENITE SE NJE U MOLITVAMA SVOJIM.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 svi 2007 22:44 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2006 20:51
Postovi: 166
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pomolite se da se Duh Sveti probije do srca i duše moje prijateljuce koja nije bila na nedjeljnoj misi već 2 ili tri tjedna, ne znam hoće li ići sljedeće nedjelje, a potebnije joj je nego ikome koga sam ikada upoznala.
Bog vam plati (nemože se reći ljepše nego što je to rebeka rekla...)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 52 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr