www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 26 tra 2024 13:46

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 16 pro 2011 11:38 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 08 pro 2011 13:26
Postovi: 3
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Hvaljen Isus!
Ja sam novi član, tj. svježe registriran, i neznam jeste li već vidjeli ovo ili pričali o ovome, ali meni se jako svidjelo pa bih htio to podijeliti s vama.
Mozda ce ''starijim'' članovima prvi video biti malo djetinjast(ne bojte se, ja imam 19 pa je i meni bio :)) ali pogledajte pa viditi...

Jason i Crystalina (ima malo više videa, u nekoliko je dijelova ali jako je zanimljivo, svaki dio traje oko 9min) - govori se o pravoj, čistoj ljubavi, nevinosti...
Jason živi čistoću cijeli svoj život, a njegova zaručnica Crystalina, s kojom će se vjenčati 2 tjedna nakon tog govora, je živjela potpuno drugačijim životom, ali nakon Jasona, odlučila se za čistoću i od tad su zajedno u tome. Ima stvarno lijepih djelova, lijepo je Crystalinino svjedočanstvo o "prošlom" životu. Evo, ako imate vremena, toplo preporučam...

1.dio


2.dio


3.dio


4.dio


5.dio


6.dio


7.dio


8.dio


9.dio





Gianna Jessen, žena koje je preživjela pobačaj, njezin govor u Australskom kongresu. Ono što sam ja saznao o njoj, a jako mi se svidjelo, je to da je imala par "ispada" na feminističkim prosvjedima i njihovim skupovima, gdje naravno, traže legalizaciju abortusa kao ženinog prava, znala se usred skupa popeti na pozornicu i pitati ih sve tko je branio njena prava kad je njena majka htjela to napraviti...znala im je napraviti pravi mali kaos :) evo, pogledajte kako ona razmislja...

1.dio

2.dio




Mi smo to gledali čak na vjeronauku u srednjoj školi, oba videa, pa eto...nadam se da ce vam se svidjeti. :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2011 15:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 17 ožu 2011 20:32
Postovi: 23
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
dragi M. Luka :) dobro došao :grlim te:

gledala sam video od Gianne Jessen i također me se jako dojmio. Svaka joj čast. snažna žena! Lijepo je šta ste to gledali na vjeronauku u školi, svjedočanstvo je snažno i vjerujem da je utjecalo na cure koje su ga gledale da malo razmisle o pobačaju.

eto, to je sve od mene. Budi pozdravljen! :D
Božji blagoslov :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 pro 2011 16:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
M. Luka napisao:

Mi smo to gledali čak na vjeronauku u srednjoj školi, oba videa, pa eto...


Dao Bog više takvih vjeroučitelja! :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 35 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr