www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 30 tra 2024 00:45

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 17 srp 2007 15:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas da se molite za moju rođakinju koja boluje od tumora.Jako sam vezan uz tu osobu i želim da zajedno samnom u molitvi molite za nju. :twisted:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 srp 2007 21:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 lip 2007 11:28
Postovi: 365
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molit ćemo brate.
Samo imaj vjere u Isusa, on zna šta je najbolje.

Evo ja ću sad izmoliti krunicu na ovu nakanu, svi ćemo moliti za tvoju rođakinju vjeruj mi :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 17 srp 2007 21:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 tra 2006 21:52
Postovi: 1232
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
zuki_1 napisao:
Molim vas da se molite za moju rođakinju koja boluje od tumora.Jako sam vezan uz tu osobu i želim da zajedno samnom u molitvi molite za nju. :twisted:


MOLITVA SVETOJ RANI NA RAMENU ISUSOVU
Sv. Bernardo je upitao Isusa što Ga je najviše boljelo za vrijeme Muke? Gospodin je odgovorio: »Imao sam na ramenu Ranu, 3 prsta duboku, koja je nastala od križa. Ta me je Rana više boljela nego ostale. Na tu Ranu ljudi malo misle, jer im je gotovo nepoznata. Zato štuj tu Ranu! Što god budeš molio na čast te Rane, dat ću ti. Svi oni koji štuju tu
Ranu, dobit će milosti i pokazat ću im svoje milosrđe!
«

O preslatki Gospodine Isuse Kriste, blagi Božji Jaganjče! Ja siromašan grešnik pozdravljam i poštujem Tvoju Presvetu Ranu koju si zadobio na svom svetom Ramenu, kada si svoj težki Križ nosio. Zbog nje si osjećao na svom presvetom Tijelu osobito veliku bol i muku.
Klanjam Ti se, mukotrpni Isuse, slavim Te i štujem Te! Blagoslivljam Te iz dubine svojega srca i zahvaljujem Ti za Svetu Ranu Tvojega Ramena, koja Ti je zadavala veliku bol.
Preponizno Te molim, zbog Tvoje Muke i Boli, što si ih podnio po dubokoj svetoj Rani, da se smiluješ meni siromašnom grešniku, da mi grijehe oprostiš i da me na svom Križnom putu krvavim tragovima povedeš u vječno blaženstvo! Amen!
Slava Ocu...

ZDRAVO, ZVIJEZDO MORA
Zdravo, zvijezdo mora, Majko Božja nježna, Vazda djevičanska, Dveri rajske, zdravo! Ti što začu pozdrav S usta Gabriela: Mirom nas ukrijepi,
Mijenjaj ime Evi. S krivca lance skini, Slijepu daj da vidi, Tjeraj naše jade, Sve isprosi dare. Majkom se pokaži, Molbe nam prikaži
Onom, rad nas što je Posto dijete tvoje. Djevo osobita, Smjerna ko ni jedna, Grijehu ti nas otmi, Smjerne, čiste tvori. Daj nam sveto živjet,
Sigurno putovat, Uz Isusa vijekom, Radovat se s tobom. Slava Bogu Ocu, Višnjem Kristu dika, Ko i Duhu Svetom, isti poklon trima. Amen.

Za jedne pobune u Rimu mnoštvo je nagrnulo pred kuću gdje je stanovala sveta Brigita. Njihov je vođa govorio da je valja živu spaliti. Brigita je zatražila savjet od Gospodina da li se mora pokoriti ili udaljiti za neko vrijeme. Isus nije tražio od nje toga poniženja. Rekao joj je: "Ostani ovdje! Nije važno što oni snuju o tvojoj smrti. Moja će moć zauzdati zlobu tvojih neprijatelja. Ako su mene moji neprijatelji raspeli, to je bilo zato jer sam ja to dopustio." Presveta Djevica je dodala: "Svi pjevajte svaki dan 'Zdravo, Zvijezdo mora' i ja ću vas čuvati od svake pogibelji."


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 srp 2007 00:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Od srca velika hvala,budite svi blagoslovljeni,hvala za izmoljenu krunicu i ja ću se moliti za vas kako sam i obećao u molitvenim nakanama.Sazivam Božji blagoslov na sve vas. :grlim te:

Denis


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 kol 2007 18:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 29 srp 2007 20:25
Postovi: 90
Lokacija: okolina Vinkovaca
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zuki Prijatelju!!!

Bičeš ti i svi u mojim nakanama tj u Krunicama tj u Ružariju(Radosna,Svijetla,Žalosna,Slavna) a i tebi preporučam jer nema problema kojio se ne može riješiti Krunicom kaže Majka Marija!!!!

Ili če se problem riješit na najbolji način!!!!!!!!!!

Po Mariji k Isusu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: stjepan5
PostPostano: 24 kol 2007 16:59 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 13:51
Postovi: 128
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I u mojim si molitvama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2007 20:00 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Molim vas da molite za Magdalenu,nalazi se u teskoj situaciji....
i posebno molim njenu Molitvenu grupu da pojacaju moliti....
Gubi snagu,i neva vise strpljenja...ima napasti i kusnje...
molite da ju Gospodin Isus ,oslobodi zla...i neka joj bude milostiv,
i na pomoci...

Sveti Andjel cuvar neka je cuvaju,neka ju zastiti od utjecaja ljutog neprijatelja i neka ju dovede u Nebesku Domovinu..
Blagoslov Svemoguceg Boga +Oca,i +Sina i Svetoga Duha+neka sidje na nju i ostane s njom zauvjek.Amen..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2007 20:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 lis 2007 08:55
Postovi: 480
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Bit će u mojim molitvama. :b130: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr