www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 02:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2007 20:20 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Evo na temu i ja dajem svoje :
Oduvijek sam imala želju za makar 3 djece ali ne biva uvijek kako planiramo.
Moje prvo dijete začeto iz ljubavi (kao i ostali naravno) pokazalo mi je čari trudnoće i majčinstvai uživala sam!Godinu dana nakon njega desila se i prva vanmaterična trudnoća ,pa druga,zatim spontani pa opet vanmaterična (nije bilo lako ,prolazila sam neku vrstu krize)i u tom periodu razmišljala sam o posvojenju i bila ljuta na sve žene koje su obavljale abortuse kao da idu na čišćenje lica!!!!!!!!!!!
Prevazišla sam neke svoje stavove i način razmišljanja u čemu me je Gospodin obilno izgradio i nagradio!!!!
Nakon 9 godina od 1 djeteta ponovo sam zatrudnjela i ponovni šok?
-Da li je tamo gdje treba biti?
(jer su mi kod zadnje vanm.tr.htjeli sve vaditi van,ali hvala dragom Gospodinu i Duhu koji tad posla u mene i moja usta nisam takvo što dozvolila po cijenu života jer sam im tad rekla da ću ja još rađati)
-Lječnik reče sve ok.ali se moram savjetovati sad i sa dr.lječnicima radi terapije za drugu bolest(a imam ih hvala Bogu dosta)
I ETO TI OPET ŠOKA!!!!!!!!!!!!!!!!
Gospođa druga liječnik da neka pod obavezno abortiram je će mi dijete biti sa teškim anomalijama (koje izaziva lijek koji sam pila u tom razdoblju)Najvjerojatnije downow sindrom itd,itd...ABORTUS MUST HAVE!
Ali ne zvala se ja ja i neimala koga imam uzase,odo ja kod trećeg pa opet kod prvog i mi se ljepo dogovorili oko daljnje terapije(Jer ima ljekova koje moram uzimati)i,ljepo sam odbila sve amnio- ili dr.-citeze
(ono kad iz plodne vode navodno vide jel fetus oki gdje kao slučajno u 90% izazivaju abortus) i počeli ugovarati preglede i ultrazvuke.

Tako ,ali nemojte misliti da je bilo lako !Kad god bih ostajala sama onaj crni bi udarao po meni samo tako ,ali nisam mu ni ja ostajala dužna .Trebalo mi je puno dugih razgovora s duhovnikom i prijateljima i naravno trebalo mi je neko vrijeme da shvatim kako ništa ne ide doli SVE PREDATI BOGU.I tako ja i učinila !...................
.........KOJE OLAKŠANJE.............
Prije samog kraja obavila sam i bolesničko pomazanje i mogla sam krenuti.Koje milosti koje radosti,sama u rađaoni i svi dr i sestre oko mene do kraja .
........I ETO I DRUGO MUŠKO .........SVE NOGE, RUKE ....KOMPLETNA GLAVA I TIJELO......HVALA TI KRISTE...........
A SLAVE ,A PJESME U JEZICIMA A MOLITVE !!!!!!!!!!!!

PRIČA JE DUGA IMA JOŠ(nažalost sam izgubila još jedno djete poslije spontano)ALI ŽIVIM I RADUJEM SE U GOSPODINU I KUPAM SE U NJEGOVIM KRVAVIM RANAMA !

Samo Vam želim reći kolike radosti i milosti nam ta djeca daju i da sve buduće majke iskreno žele ta stvorenja i nikada ne pomisle na ono drugo ,jer velik je Bog i nagrada vječna!!!!!!!!!!!!!!!!

BOŽE SMILUJ SE MAJKAMA KOJE NE ŽELE SVOJU DJEČICU U UTROBI ,POD SRCEM SVOJIM GDJE KUCA JOŠ JEDNO SRCE...
ZAŽIVI U NJIMA SVOJU LJUBAV I MIR IM PODARI DA TE I ONE MOGU NA PORODU SLAVITI!!!!!....................
----------------------------------------------------------------------------------
SRCE MI JE ISPUNJENO SREĆOM,O JAHVE
LJUBAV JE TVOJA PREOBILNA.............


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lis 2007 22:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 12:33
Postovi: 390
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
hvala teji da je stavila ovo svjedocanstvo, bas je prelijepo.. evo kopiram dio koji me se osobito dojmio:
Citat:
ništa na ovome svijetu nije važnije od vršenja Božje volje, jer tek tada čovjek se osjeća sretnim i ima mir u duši. Baš ništa ne može biti dovoljno dobar razlog da se ubije nerođeni život, koliko god teška bila situacija, Božja ljubav sve pobjeđuje! Kako bih mogla dalje živjeti u spoznaji da sam ubila svoje dijete? Kako bih dalje mogla gledati svoje četvero djece i ostati normalna, voditi uobičajeni bračni život, raditi? Hvala Ti, Isuse, što si ušao u moju slabost i svojom snagom spasio moje dijete, mene i sav moj život! Znam da ćeš mi dati snage da idem dalje...


a tebi maranatha draga :grlim te:
zao mi je zbog svega sto si prosla...vidis, i na tvom primjeru se pokazalo kako onaj tko je za zivot i zeli djecu ima cesto tolike teskoce da ih ima. nasuprot su oni drugi kojima djecu "idu" a oni ih ne zele.
vidis, marantha meni je najveca zelja iznijeti zdravu trudnocu, jer me zadnja trudnoca satrala. sve ovo o cemu pises, svakodnevna neizvjesnost, svakodnevno krizanje na kalendaricu dana koji je prosao, odbrojavanje, red molitve, red straha, red predanja, red suza i tako u nedogled... sve sam to prosla. imam dvoje zdrave djece( isto iz teskih trudnoca) i jedno dijete s posebnim potrebama iz ove zadnje trudnoce. upravo to dijete je najveci dar koji sam mogla dobiti, ali to je neka druga prica. rado bi jos koje djetesce, samo da mi netko obeca trudnocu bez straha :D - na njega se nikako ne mogu naviknuti!
zato je meni tako tesko citati, slusati i znati o abortusu - jednako kao i svim majkama koje tesko ostvaruju majcinstvo i svim onima koje su uspjele nauciti sto to znaci iznijeti zivot na svijet. na spomen abortusa najcesce zamijenim, dok u meni sve kuha i najradije bih na sve strane vikala: stanite!! ne cinite to!! stanite!!!
ponestaje mi i argumenata, ne znam sto znaci reci da je dijete ljubav, da je dijete dar, neprocjenjiv. sve to nista ne znaci onome koji nema usi da cuje. sto moze nadomjestiti jedan djetetov zivot? kakav to posao, kakva karijera, kakvo blagostanje, kakvo dobiveno vrijeme - sto s tim vremenom? joj, mogla bih ovako u nedogled...
maranatha meni je drago sto postojis i sto svojim zivotom svjedocis ljubav, neka te dragi Bog blagoslovi, tebe i svu tvoju djecicu :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 lis 2007 14:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Maranatha i Fiducia, BVB!! :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2007 14:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2006 11:26
Postovi: 249
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
maranatha , Fiducia, teja 11 - Bog vas blagoslovio. Hvala vam na ovim svjedočanstvima. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 stu 2007 23:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
POBOŽNOST SEDAM ZDRAVOMARIJA

Blažena Djevica Marija je Majka Isusova, ali i tvoja mama, kao i dječice koja se još nisu rodila. Ona je bila i supruga i trudnica, zato tako jako voli i štiti one koje očekuju djecu. Ona najbolje zna kroz što te djevojke i žene prolaze, kako se osjećaju, koji su problemi s kojima se bore. Stoga, evo još jedne lijepe pobožnosti našoj Gospi, koja je trpjela zajedno s Malim Isusom, od Betlehema pa sve do Golgote. Neka nakana ove pobožnosti bude spas nerođenog u opasnosti pobačaja. Svakog dana možeš izmoliti 7 Zdravo Marija, prisjećajući se 7 trpljenja koje je dijelila sa svojim svetim Djetetom Isusom:

1.na čast trpljenja Blažene Djevice Marije zbog hladnoće u kojoj se rodio Isus
2.na čast trpljenja Blažene Djevice Marije zbog ubojstva nevine dječice u Betlehemu
3.na čast trpljenja Blažene Djevice Marije zbog bijega s malim Isusom u Egipat
4.na čast trpljenja Blažene Djevice Marije zbog života u izgnanstvu u tuđini
5.na čast trpljenja Blažene Djevice Marije zbog siromašnog života Svete Obitelji u Nazaretu
6.na čast trpljenja Blažene Djevice Marije zbog Isusovog trodnevnog nestanka u Jeruzalemu
7.na čast trpljenja Blažene Djevice Marije zbog smrti Isusova poočima Sv. Josipa.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 stu 2007 00:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 stu 2007 23:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 19:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 lis 2007 09:47
Postovi: 118
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
teja 11, znaš što??

ja sam već 2X izmolila za nerođenu djecu, ona molitva od 9 mjeseci...jako ljepo iskustvo, i vjerujem da je Gospodin uslišio moje molitve.. :D :D :D

tako da sam ja danas majka "dvoje dječice" :b206:

toplo preporučam svima koji se ustručavaju započeti tu molitvu, samo neka naprave PRVI KORAK , a Gospodin će ostalo!! :q4:

p.s. preporučam ih i onima koji još ne mogu imati djece, jer Gospodin voli kada molimo za druge, pa onda i nas uslišava :D :D

teja, hvala ti što si me podsjetila ne te molitve.. :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 19:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 lis 2007 09:47
Postovi: 118
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
maranatha...

PREKRASNO svjedočanstvo, koje me je duboko dirnulo i u meni pobudilo još veću nadu i želju za djecom!!

užasno se veselim kada netko napiše kako je poslušao GOSPODINA i kako je sve "SLUČAJNO" prošlo ok...

BOG TE BLAGOSLOVIO !!

:grlim te: :grlim te: :grlim te: :b232:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 pro 2007 19:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 svi 2007 16:41
Postovi: 1062
Lokacija: Vukovar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Antonela napisao:
teja 11, znaš što??

ja sam već 2X izmolila za nerođenu djecu, ona molitva od 9 mjeseci...jako ljepo iskustvo, i vjerujem da je Gospodin uslišio moje molitve.. :D :D :D

tako da sam ja danas majka "dvoje dječice" :b206:

toplo preporučam svima koji se ustručavaju započeti tu molitvu, samo neka naprave PRVI KORAK , a Gospodin će ostalo!! :q4:

p.s. preporučam ih i onima koji još ne mogu imati djece, jer Gospodin voli kada molimo za druge, pa onda i nas uslišava :D :D

teja, hvala ti što si me podsjetila ne te molitve.. :b232:


Antonela, baš mi je drago..
Ja sam jednom samo molila..molitva je divna, a tih devet mjeseci brzo proleti..

Bog blagoslovio tebe i tvoju obitelj!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 126 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr