www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 08:58

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 02 stu 2008 13:35 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 16 pro 2007 19:11
Postovi: 6
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bok svima. Već ste molili za moje oslobođenje i bilo mi je puno bolje, ali ipak moram na egzorcizam i zato je svaka molitva poželjna da što prije dobijem dozvolu os biskupa. Svima želim puno Božjeg blagoslova. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 stu 2008 13:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
maja3009 napisao:
Bok svima. Već ste molili za moje oslobođenje i bilo mi je puno bolje, ali ipak moram na egzorcizam i zato je svaka molitva poželjna da što prije dobijem dozvolu os biskupa. Svima želim puno Božjeg blagoslova. :grlim te:


..U IME ISUSA NAZAREĆANINA, NEKA SVAKO ZLO, ODSTUPI OD MENE
.OD MOJE DUŠE, MOG DUHA.,MOG SRCA I TIJELA, ZA SVE VIJEKE VIJEKOVA. AMEN


.moli ovo ..

i vjeruj..nema sile na ovom svijetu ..od zaziva imena GOSPODNJEG...ISUS NAZAREĆANINA..

.u tvom srcu..je ključ..pobjede..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 stu 2008 13:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:a1250: U Ime Isusovo za ozdravljenje i oslobodenje nase Maye3009


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 stu 2008 18:58 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
nije lose ni ovo...

Duše Gospodnji, duše Božji, Oče, Sine, Sveti Duše, Presveto Trojstvo, Čista Djevice, anđeli, arhanđeli i sveci raja, siđite na mene. Snaži me Gospodine, oblikuj me, ispuni me sobom, upotrijebi me. Zauzmi se za mene. Otjeraj od mene sve sile zla, uništi ih, da mi bude dobro i da mogu činiti dobro.

Drži podalje od mene uroke, vradžbine, crnu magiju, crne mise, praznovjerje, đavolska uznemiravanja, đavolsku opsjednutost, đavolske uroke: sve što je zlo, grijeh, mržnju, zavist, pakost; tjelesnu, duševnu, moralnu, duhovnu, đavolsku bolest.
Spali sve zlo u paklu, da više nikada ne može snaći mene ni ikojeg drugog stvora na svijetu. Zapovijedi snagom Svevišnjeg Boga, u ime Isusa Krista, Spasitelja, na zagovor Čiste Djevice, da me svi nečisti duhovi, sve zle nazočnosti koje me uznemiravaju, odmah napuste i odu u vječni pakao, vezani lancem po arhanđelu Mihaelu, po svetom Gabrijelu, po svetom Rafaelu, po našim svetim anđelima čuvarima i zgaženi pod petama Presvete Djevice Marije.

:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 stu 2008 19:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
maja3009 napisao:
Bok svima. Već ste molili za moje oslobođenje i bilo mi je puno bolje, ali ipak moram na egzorcizam i zato je svaka molitva poželjna da što prije dobijem dozvolu os biskupa. Svima želim puno Božjeg blagoslova. :grlim te:


Ti si Bože svakom vjerniku utočište u nevolji, snaga u trpljenju, utjeha u žalosti. Pogledaj na me u mojoj nevolji. Budi uza me, olakšaj mi breme,učvrsti mojuvjeru, pomozi mi, da se bez ikakva zdvajanja povjerim i sasvim predam Tvojoj očinskoj providnosti. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 stu 2008 19:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
maja3009 napisao:
Bok svima. Već ste molili za moje oslobođenje i bilo mi je puno bolje, ali ipak moram na egzorcizam i zato je svaka molitva poželjna da što prije dobijem dozvolu os biskupa. Svima želim puno Božjeg blagoslova. :grlim te:


Draga Majo..

Bog te blagoslovio,cuvao u miru i ljubavi...
Ako si podnjela molbu za odobrenje,vjerojatno ces morati priloziti i svoje zdrastvene medecinske nalaze...sto je uvjet,kod nekih bolesti...
Do tada ,dok ne dodje odobrenje..ne poduzimaj sama nista,i ne moli na svoj nacin nista...Pazi,kako molis i sta molis...??
Prepusti to drugima...

Cvrsto vjeruj i uzdaj se...da cu oni ,koji su zaduzeni za to odobrenje i molitvu ,uciniti ono sto mogu...kako bi ti pomogli najbolje sto moguce..

SRCE ISUSA, SINA OCA VJEČNOGA
U Kristovu Srcu Crkva nalazi prilaz k Bogu koji je Presveto Trojstvo, Otac, Sin i Duh Sveti. Taj jedini Bog – ujedno Jedan i Trojstven – neizrecivo je otajstvo vjere. On uistinu "prebiva u svjetlu nedostupnu" (1 Tim 6,16).
U isto je vrijeme beskrajni Bog dopustio da ga zagrli Srce onog Čovjeka kojem je ime Isus iz Nazareta: Isus Krist. A po Srcu Sina Bog se približava i našim srcima i dolazi k njima.
Tako je svatko od nas kršten "u ime Oca i Sina i Duha Svetoga". Svatko je od nas već od početka uronjen u Boga jednog i trojstvenog: u Boga živoga, u Boga koji daje život. Tog Boga ispovijedamo kao Duha Svetoga koji, izlazeći od Oca i Sina, "daje život".
Srce je Isusovo "oblikovano od Duha Svetoga u krilu Djevice Majke". Bog koji "daje život", koji se "povjerava čovjeku", započeo je djelo svoje rasporedbe spasenja, tako da je postao čovjekom. Upravo u djevičanskom začeću i rođenju od Marije započinje njegovo ljudsko srce, "oblikovano od Duha Svetoga u krilu Djevice Majke".
To Srce želimo štovati tijekom mjeseca lipnja. Od toga Srca, još danas, želimo učiniti posebno povjerljivu osobu za svoja oskudna, siromašna ljudska srca, za srca na različite načine izmorena, na različite načine izmučena. A ipak srca koja se uzdaju u moć samoga Boga! I u spasonosnu moć Presvetoga Trojstva.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 stu 2008 21:45 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2008 19:56
Postovi: 148
Lokacija: Petrinja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
DRAGA MAJO, ČIM TI TRAŽIŠ MOLITVU ZA SEBE- NA DOBROM SI PUTU- I DALJE BUDI JAKA I UZDAJ SE U GOSPODINA !

NEMA TOG ZLA KOJE NEĆE POBJEĆI PRED IMENOM NJEGOVIM I PRED NJEGOVOM PRESVETOM KRVI- OGROMNU MOĆ IMA I SVETA VODA,

NE BOJ SE ZLO KOJE JE U TEBI-BOJI SE, ČUČI U STRAHU.

NEKA TE ČUVA SVETI BENEDIKT, MAJKA MARIJA, ARKANĐEO MIHAEL, I NAŠ OTAC NEBESKI....MOLIT ĆU ZA TEBE

ISUSE U TEBE SE UZDAM :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2008 14:36 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Egzorcizam? Pa zar je tako strašno? :cry:
Majo, jedino možemo moliti za tvoje osobođenje. Neka te Krist Kralj blagoslovi! :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr