www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 05:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 31 pro 2008 15:36 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2008 08:28
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
braćo moja, molim vas molite za moju kumu koja se sprema na abortus, još jedino Gospodin može učiniti čudo i odgovoriti je od ovog nedjela...
otac djeteta ne zeli prihvatiti dijete, jer "trenutno nije spreman" i ona u očaju dogovara abortus..... MOLITE MOLITE MOLIM VAS :( :( :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 15:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 vel 2006 13:38
Postovi: 1753
Lokacija: Ljubi i čini što hoćeš!
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ISUSE I MARIJO
JA VAS LJUBIM, SPASITE OVO NEROĐENO DIJETE!!!


Marijo, Majko života, zaštitnice nerođenih pobjednice svakog zla, želim Ti molitvom i žrtvom dati zadovoljštinu za grijeh pobačaja u mojem narodu.... spasi i zaštiti nerođeni život! prosvijetli i spasi, da dodina kuma prihvati stanje i rodi svoje dijete...oprosti nam jer smo slabi ne znamo što činimo! učini da naše riječi i djela uvijek brane život. Tvome prečistom Srcu predajem ovo začeto dijete, još nerođeno: sačuvaj mu život a roditeljima isprosi mir i ljubav prema njemu! Marijo, obrati grešnike, pomozi trudnicama, zaštiti svojim Srcem nevine, koji se ne mogu sami braniti! Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 15:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine Isuse pogledaj sada na ovu jadnu majku koja zeli pobaciti svoju bebu,daj joj snagu i razum da odustane od te pomisli i da jednog dana bude sretna uz to djetesce..Isuse budi joj milostiv i sada uz nju da donese dobru odluku...Sacuvaj ju Isuse od svakoga zla koje ju obilazi i Ti Isuse raspolazi njenim umom ,mislju ,rijecju i djelom i Tvoja sveta volja neka bude.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 15:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Blažena Djevice Marijo, Majko i Zaštitnice nerođene djece, prinosim Tvome Prečistom Srcu sve majke koje žele pobačajem usmrtiti plod svoje utrobe. Prikazujem Tebi i po Tebi Isusu Spasitelju svu nerođenu dječicu koja su osuđena da se nikada na ovome svijetu ne mole, me raduju, ne ljube.

Oni žele živjeti, Gospodin želi da žive i da nam svima budu dar i blagoslov; svojom molitvom ih zaštiti i spasi!

Utišaj, o Gospo, boli, riješi zagovorom teškoće, dovedi do pomirenja, obrani od pobačaja, obrati srca koja žele, zagovaraju, promiču i odobravaju abortus! Dajem Ti svoje vrijeme, žrtve, činim pokoru i vapim: zaštiti nerođene, pomozi trudnicama.

Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 16:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molitva za majku nerođenog djeteta:
Pod vašu se obranu utječem,Marijo i Elizabeto!Zagovorom svojim pomozite mi u borbi za majku-trudnicu i život kojeg nosi pod srcem.Vi znate njezine životne prilike,teškoće i trpljenja.Dođite i pobijedite sumnju i nevjeru.Dođite i ohrabrite,pomozite mi da u Oca nebeskoga izmolim rođenje djetešca,koje će joj biti najljepši dar i blagoslov!Dvije svete Majke,prekrijte ovu trudnicu plaštom ljubavi i milosti,da smogne snage da se odupre zlu i vrši volju Boga koji želi da se svatko spasi.Svojom molitvom i žrtvom prizivam milosrđe Gospodina,koji kao Ljubav živi i kraljuje u vjeke vjekova.AMEN!

Molitva za oca nerođenog djeteta:
Sveti Josipe,djevičanski oče Isusa Krista i zaručniče Djevice Marije,pun ljubavi prema Božanskom Djetetu,obrati očeve,pomozi mladićima i supruzima,koji ne žele prihvatiti život.Moli za njih,brani ih pred zlom i isprosi im u Boga mir i vjeru!Daj da ne uđu u napast pomaganja pri odluci na pobačaj,nego da s odgovornošću i ljubavlju prihvate djete,čiji su očevi!To Te molim i zahvaljujem što me uslišavaš.AMEN.
Zaključi svoje obraćenje Bogu deseticom sv.Krunice i prikaži Mu svoju žrtvu ili pokoru na ovu nakanu!

Moja su radost djeca čovjekova(Izreke 8,31)
Tko primi jedno ovakvo dijete u moje ime,mene prima...(Matej 18,5)

ŠIRI OVU MOLITVU I ZAJEDNO SPASIMO NEROĐENE!!!kiss


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 pro 2008 16:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
visnja napisao:
Molitva za majku nerođenog djeteta:
Pod vašu se obranu utječem,Marijo i Elizabeto!Zagovorom svojim pomozite mi u borbi za majku-trudnicu i život kojeg nosi pod srcem.Vi znate njezine životne prilike,teškoće i trpljenja.Dođite i pobijedite sumnju i nevjeru.Dođite i ohrabrite,pomozite mi da u Oca nebeskoga izmolim rođenje djetešca,koje će joj biti najljepši dar i blagoslov!Dvije svete Majke,prekrijte ovu trudnicu plaštom ljubavi i milosti,da smogne snage da se odupre zlu i vrši volju Boga koji želi da se svatko spasi.Svojom molitvom i žrtvom prizivam milosrđe Gospodina,koji kao Ljubav živi i kraljuje u vjeke vjekova.AMEN!

Molitva za oca nerođenog djeteta:
Sveti Josipe,djevičanski oče Isusa Krista i zaručniče Djevice Marije,pun ljubavi prema Božanskom Djetetu,obrati očeve,pomozi mladićima i supruzima,koji ne žele prihvatiti život.Moli za njih,brani ih pred zlom i isprosi im u Boga mir i vjeru!Daj da ne uđu u napast pomaganja pri odluci na pobačaj,nego da s odgovornošću i ljubavlju prihvate djete,čiji su očevi!To Te molim i zahvaljujem što me uslišavaš.AMEN.
Zaključi svoje obraćenje Bogu deseticom sv.Krunice i prikaži Mu svoju žrtvu ili pokoru na ovu nakanu!

Moja su radost djeca čovjekova(Izreke 8,31)
Tko primi jedno ovakvo dijete u moje ime,mene prima...(Matej 18,5)

ŠIRI OVU MOLITVU I ZAJEDNO SPASIMO NEROĐENE!!!kiss



:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 sij 2009 13:17 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2008 08:28
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kuma je u ocaju.... ne odustaje.... "voljeni " joj se vise ne javlja... ona nit zeli bit samohrana majka, nit zeli njegovo dijete.... sto uzeti za argument da je odgovorim od pobacaja djeteta...pomozite... BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 sij 2009 13:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Kopiraj ove molitve i odnesi joj i posalji ju tu na nas forum-reci joj da smo joj svi spremni pomoci i kad rodi bit ce sretna i vesela...Reci joj kako se i Isus sada place kad ona zeli pobaciti i kako bi njoj bilo kad bi imala kcer i kad bi njena kcerka donjela takovu odluku...Ubjedi ju nekako da to ne uradi...Ja sam joj spremna pomoci da joj kupim sve za bebu kad rodi i pomagati joj dokle got ce trebati...Ucini sve sto je u tvojoj moci.Moli za nju i blagoslivljaj ju...Vjeruj da cemo molitvama uspjeti i budi uz nju sada kad si joj najpotrebnija.Bog vas obadvije blagoslovio i cuvao..Pricaj joj malo o Bogu i ljubavi Bozjoj i o Isusu i Mariji..Snadi se.Zamoli Duha Svetoga da te nadahne sto joj sve reci.
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 sij 2009 13:46 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2008 21:16
Postovi: 154
Lokacija: Beograd, Srbija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
doda napisao:
kuma je u ocaju.... ne odustaje.... "voljeni " joj se vise ne javlja... ona nit zeli bit samohrana majka, nit zeli njegovo dijete.... sto uzeti za argument da je odgovorim od pobacaja djeteta...pomozite... BVB

Užas... Reci joj da to nije samo ,,njegovo'' dete već i njeno - a ako je takav da-ne-kažem-šta da joj se ne javlja, to je samo NJENO dete. To dete nije krivo što mu je otac takav da-ne-kažem-šta... :(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 sij 2009 13:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Gospodin je bezbroj puta učinio čudo ....ja vjerujem da će tako biti i ovaj put..
Gospodine neka bude volja tvoja ....
Smiluj se

...a nju odvedi na razgovor s po mogućnosti svećenikom ili nekom duhovnom osobom koja cijeni i voli život ...
...moli za nju ...
neznam dali njeni roditelji znaju za trudnoću...kako oni gledaju na to i dali su na to oni "spremni ",...

Nek im je Bog milostiv
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr