www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 03 svi 2024 14:13

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 08 lip 2006 02:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prikazanje Kapljica Krvi koje je Gospodin Isus izgubio na Njegovom putu na Kalvariju.

Slika

Kopija pisma koje je nadjeno u Svetoj grobnici Gospodina nasega Isusa Krista u
Jeruzalemu, sacuvano u srebrnoj kutiji od Pape, i od careva i carica krscanske vjere.

Sveta Elizabeta, kraljica Madjarske, sa svetom Matildom i svetom Bridget, su zeljele
znati nesto o Muci Isusa Krista, pa su prikazale ceste i specijalne molitve, nakon cega
im se je pokazao Gospodin Isus Krist koji im je rekao:

Dosao sam sa Neba na zemlju da vas obratim.

U starim danima ljudi su bili pobozni, njihov urod je bio obilat, sada - nasuprot, urod je
jadan.

Ako zelite obilan urod, ne smijete raditi nedjeljom, jer u nedjelju morate ici u crkvu i
moliti Boga za oprostenje vasih grijeha. On vam je dao sest dana da radite, a jedan za
odmor i poboznosti, i da se brinete za siromasne i pomazete Crkvu.

Oni koji mrmljaju protiv moje vjere i omalovazavaju ovo Sveto pismo cu napustiti.

Nasuprot, oni koji ce nositi kopiju ovog pisma sa sobom ce biti oslobodjeni smrti od
utapljanja, i od neocekivane smrti. Biti ce slobodni od svih zaraznih bolesti, i gromova,
nece umrijeti bez ispovijedi, biti ce slobodni od njihovih neprijatelja, i od ruke
nezakonitih vlasti, i od bilo koga tko bi ih mogao ogovarati i od laznih svjedoka.

Zene u problemima radjanja djeteta, ako budu cuvale ovaj Govor blizu sebe, ce odmah
prebroditi probleme. U kucama gdje je ovaj Govor, nece se nikada dogoditi zlo; 40
dana prije smrti osobe koja ima ovaj Govor kod sebe, Blazena Djevica ce se ukazati
njemu/njoj. Tako je rekao sveti Gregorius.

Vjernicima koji ce moliti 3 godine, svaki dan 2 Ocenasa, Zdravo Marije, i Slava Ocu, u
pocast kapljicama krvi koje sam ja izgubio, ja cu dati slijedecih 5 milosti:

1. Velika zadovoljstina i oprostenje grijeha.
2. Biti ce slobodan od muka Cistilista.
3. Ako treba umrijeti prije isteka 3 godine, za tu osobu ce biti isto kao da ih je izmolila.
4. U casu smrti ce biti isto kao da je prolio/la svu krv za Svetu Vjeru.
5. Ja cu sisi sa Neba da uzmem dusu molitelja, i duse njegovih/njezinih rodjaka, sve do
cetvrte generacije.

Znajte da:
- broj naoruzanih vojnika je bio 150;
- onih koji su me vukli dok sam bio zavezan je bilo 23;
- izvrsitelja pravde je bilo 83;
- udaraca na mojoj glavi je bilo 150;
- udaraca u zeludac 108;
- udaraca na moja ramena 80;
- bio sam vodjen, zavezan uzetom za kosu 24 puta;
- pljuvanja u moje lice je bilo 180;
- tucen u tijelo 6666 puta;
- udaren u glavu 110 puta;
- bio sam grubo guran, a u 12 sati sam bio uzdignut za kosu;
- izboden trnjem i vucen za bradu 23 puta;
- zadobio 20 rana na glavi;
- trnje brodskih balvana 72;
- rane od trnja na glavi 110;
- smrtnih rana na celu 3;
- bio sam udaran i odjeven kao lazni kralj;
- rana na tijelu 1000;
- vojnika koji su me vodili na Kalvariju je bilo 608;
- onih koji su me gledali je bilo 3;
- onih koji su me ismijavali je bilo 1008;
- kapljica krvi koji sam izgubio je bilo 28430.

Imprimatur: Francis Cardinal Spellman, Archbishop of New York

Nihil Obstat: John M.A. Fearns, S.T.D., P.A., Censor Liborium


Zadnja izmjena: Marijancica; 08 lip 2006 22:44; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2006 12:36 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
u brigitama je 5000 udaraca a ovdje tko zna koliko...
i kak sad...koje je istina???
malo si previše navučena na takve objave...
neće nas Bog spasiti po nikakvom nošenju nikakvih pisama nego po našem ponašanju i srcima,ljubavi za druge i brizi


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2006 22:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
andjelina1 napisao:
u brigitama je 5000 udaraca a ovdje tko zna koliko...
i kak sad...koje je istina???
malo si previše navučena na takve objave...
neće nas Bog spasiti po nikakvom nošenju nikakvih pisama nego po našem ponašanju i srcima,ljubavi za druge i brizi


Potpuno shvacam kak se osjecas. I ja sam se slicno osjecala, kad sam dobila kojekakve informacije o muci Isusovoj, pa sve neki razliciti brojevi. Ako kazemo da je broj udaraca zaokruziv na 5000, onda sve stima, zar ne? To je najjednostavniji nacin rjesavanja te misterije.

Meni je to pismo dala jedna casna sestra (treci red), a poslije sam ga nasla i u jednoj knjizici koju je odobrio kardinal Spellman, a prodaje se vec decenijama. Nedavno sam nasla jos jednu verziju, sve su verzije iste, pa sam mislila ponuditi i vama. Dakle: ko voli, nek izvoli. :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 lip 2006 23:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 svi 2006 22:57
Postovi: 125
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Citat:
Vjernicima koji ce moliti 3 godine, svaki dan 2 Ocenasa, Zdravo Marije, i Slava Ocu, u
pocast kapljicama krvi koje sam ja izgubio, ja cu dati slijedecih 5 milosti:

1. Velika zadovoljstina i oprostenje grijeha.
2. Biti ce slobodan od muka Cistilista.
3. Ako treba umrijeti prije isteka 3 godine, za tu osobu ce biti isto kao da ih je izmolila.
4. U casu smrti ce biti isto kao da je prolio/la svu krv za Svetu Vjeru.
5. Ja cu sisi sa Neba da uzmem dusu molitelja, i duse njegovih/njezinih rodjaka, sve do
cetvrte generacije.


marijančice, svaka čast što toliko pratiš informacije o Isusovoj Muci ali ovo je čista ureda Bogu i Isusu što sam citirao

Isus je umro za sve grijehe i samo se treba pokajati za njih jedanput da budu oproštene...samo što ljudi to ne čine sa čistim srcem, ovo moli 3 godine mi se čini kao ona poruka kaj ti kaže pošalji 10 ljudima i očekuj sreću u životu itd.

u svakom slučaju, grijeh je to...

Bog te blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 lip 2006 12:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 25 svi 2006 10:37
Postovi: 115
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Daniel napisao:
Citat:
Vjernicima koji ce moliti 3 godine, svaki dan 2 Ocenasa, Zdravo Marije, i Slava Ocu, u
pocast kapljicama krvi koje sam ja izgubio, ja cu dati slijedecih 5 milosti:

1. Velika zadovoljstina i oprostenje grijeha.
2. Biti ce slobodan od muka Cistilista.
3. Ako treba umrijeti prije isteka 3 godine, za tu osobu ce biti isto kao da ih je izmolila.
4. U casu smrti ce biti isto kao da je prolio/la svu krv za Svetu Vjeru.
5. Ja cu sisi sa Neba da uzmem dusu molitelja, i duse njegovih/njezinih rodjaka, sve do
cetvrte generacije.


marijančice, svaka čast što toliko pratiš informacije o Isusovoj Muci ali ovo je čista ureda Bogu i Isusu što sam citirao

Isus je umro za sve grijehe i samo se treba pokajati za njih jedanput da budu oproštene...samo što ljudi to ne čine sa čistim srcem, ovo moli 3 godine mi se čini kao ona poruka kaj ti kaže pošalji 10 ljudima i očekuj sreću u životu itd.

u svakom slučaju, grijeh je to...

Bog te blagoslovio


Već sam ti rekao da ne fantaziraš, danijele.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 lip 2006 00:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Daniel napisao:
Citat:
Vjernicima koji ce moliti 3 godine, svaki dan 2 Ocenasa, Zdravo Marije, i Slava Ocu, u
pocast kapljicama krvi koje sam ja izgubio, ja cu dati slijedecih 5 milosti:

1. Velika zadovoljstina i oprostenje grijeha.
2. Biti ce slobodan od muka Cistilista.
3. Ako treba umrijeti prije isteka 3 godine, za tu osobu ce biti isto kao da ih je izmolila.
4. U casu smrti ce biti isto kao da je prolio/la svu krv za Svetu Vjeru.
5. Ja cu sisi sa Neba da uzmem dusu molitelja, i duse njegovih/njezinih rodjaka, sve do
cetvrte generacije.


marijančice, svaka čast što toliko pratiš informacije o Isusovoj Muci ali ovo je čista ureda Bogu i Isusu što sam citirao
Isus je umro za sve grijehe i samo se treba pokajati za njih jedanput da budu oproštene...samo što ljudi to ne čine sa čistim srcem, ovo moli 3 godine mi se čini kao ona poruka kaj ti kaže pošalji 10 ljudima i očekuj sreću u životu itd.
u svakom slučaju, grijeh je to...
Bog te blagoslovio


Nije to nikakva uvreda. To su obecanja koja su dana ako netko moli tri godine 2 Oce nas, 2 Zdravo Marijo, 2 Slava Ocu. Ja sam ih izmolila, vec odavno, po tvojoj sam logici, znaci uvrijedila Boga, i grijesila tom molitvom. Gluposti. Drugi put razmisli prije nego sto nesto postas.

Isusu je itekako drago ako se netko moli. Uvijek, specijalno Oce nas, molivu koju nas je on licno naucio. Nema savrsenije molive nego Oce nas.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 lip 2006 02:18 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
nemoj izvrtati marijančice..nije ti nitko rekao da ne trebaš moliti...nego da nošenje pisama:

Citat:
oni koji ce nositi kopiju ovog pisma sa sobom ce biti oslobodjeni smrti od
utapljanja, i od neocekivane smrti. Biti ce slobodni od svih zaraznih bolesti, i gromova,
nece umrijeti bez ispovijedi, biti ce slobodni od njihovih neprijatelja, i od ruke
nezakonitih vlasti, i od bilo koga tko bi ih mogao ogovarati i od laznih svjedoka.


ne nosi nikakvu sigurnost niti ima veze sa vjerom...

to više djeluje kao nekimagijski ritual...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 lip 2006 09:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 23 svi 2006 22:57
Postovi: 125
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
andjelina1 napisao:
nemoj izvrtati marijančice..nije ti nitko rekao da ne trebaš moliti...nego da nošenje pisama:

Citat:
oni koji ce nositi kopiju ovog pisma sa sobom ce biti oslobodjeni smrti od
utapljanja, i od neocekivane smrti. Biti ce slobodni od svih zaraznih bolesti, i gromova,
nece umrijeti bez ispovijedi, biti ce slobodni od njihovih neprijatelja, i od ruke
nezakonitih vlasti, i od bilo koga tko bi ih mogao ogovarati i od laznih svjedoka.


ne nosi nikakvu sigurnost niti ima veze sa vjerom...

to više djeluje kao nekimagijski ritual...


to sam htio reći...

:b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 lip 2006 15:15 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 ožu 2006 13:01
Postovi: 274
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Daniel napisao:
andjelina1 napisao:
nemoj izvrtati marijančice..nije ti nitko rekao da ne trebaš moliti...nego da nošenje pisama:

Citat:
oni koji ce nositi kopiju ovog pisma sa sobom ce biti oslobodjeni smrti od
utapljanja, i od neocekivane smrti. Biti ce slobodni od svih zaraznih bolesti, i gromova,
nece umrijeti bez ispovijedi, biti ce slobodni od njihovih neprijatelja, i od ruke
nezakonitih vlasti, i od bilo koga tko bi ih mogao ogovarati i od laznih svjedoka.


ne nosi nikakvu sigurnost niti ima veze sa vjerom...

to više djeluje kao nekimagijski ritual...


to sam htio reći...

:b112:


Ja sam to pismo takvo dobila, razmisljala sam da li da ga stavim na forum, prevagnulo je: staviti, pa sad: tko voli, nek izvoli.

PS Ja nosim kopiju uz sebe, a vi kako hocete.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Molitva
PostPostano: 15 stu 2006 13:14 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 13 ruj 2006 10:12
Postovi: 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
saljem ti drugu poruku danas i molim te da mi odgovoris koje si molitve molile da te dragi Bog odrijesio teskog kriza, i da mozes i dalje=20

komunicirati sa ljudima koji su ti nanijeli zlo, jer meni se ti okrece zeludac dok ih sretnem-na psihickoj bazi, i koliko god se trudim ostati mirna, to je tako tesko, molila sam dragog Boga da im u moje ime u mome = srcu oprosti, blagoslivljala... oni se malo povuku, pa opet atakiraju...=20

Sto sam dragom Bogu skrivila da me tako muci?=20

Pomagaj, ako mozes na bilo koji nacin.=20
Bog te blagoslovio!

Bog,

Marijana ti si mi poslala E-mail adresu, no ne znam gdje da trazim u blog.hr

Danica

hvala ti sto si se javila, i meni je dosta = muke, nek mi Bog oprosti, ali ne mogu to vise izdrzati.Prva je bola moja = svektva=20 koja je olatila crnomagijsi ritual na sam dan moga vjencanja, zatim sam polako gubila ono sto sam imala, a to je bio jednosobi stan, u kojem bih danas imala svoj krov nad glavom, onda trosobni iz kojeg su nas nepravedno delozirali, cijelo to vrijeme moj muz naganja druge zene, onda smo sa onim sto smo imali sa kamionom dosli u Austriju. Dva veoma teska porodjaja, kod rodjenja druge kceri u cijeloj je bolnici nestala struja i voda... U Austriji stara kuca, mala djeca, samoca, nepoznavanje jezika.. Sad sam u Grazu i jos je gore. Trenutno nitko od mojih ne razgovara sa mnom, niti jedna kcerka, niti muz koji i dalje... Jedino svecenik i moj psihijatar. Nemam posla, imam pedeset godina i ne mogu se zaposliti. Bila sam na molitvi otklinjanja, tad se malo popravilo ali sada ...ne znam sada za mene mole sestre karmelicanke u jenome samostanu tu u Austriji odnosno mole vec dvije godine, i jedan svecenik koji je istjerao zloduha koji se zalijepio za mene, i istjerao prokletstvo iz stana u kojem stanujemo. i to su ti djelomicni problemi, jer me usput muce i zdravstveni-pogotovo depresija. Ne mogu vise... Bog te blagoslovio

Druga poruka, jer od mene ne ide e-m,ail posta za tebe...

Bog, saljem ti drugu poruku danas i molim te da odgovoris koje si molitve molile da te dragi Bog odrijesio teskog kriza, i da mozes i dalje komunicirati sa ljudima koji su ti nanijeli zlo, jer meni se ti okrece zeludac dok ih sretnem-na psihickoj bazi, i koliko god se trudim ostati mirna, to je tako tesko, molila sam dragog Boga da im u moje ime u mome srcu oprosti, blagoslivljala... oni se malo povuku, pa opet atakiraju...

Pomagaj, ako mozes!!!

Bog te blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr