www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 02:11

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 18 vel 2009 11:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2007 22:52
Postovi: 175
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji ,u velikoj sam potrebi da molite za mene ,jer toliko mi se zla sručilo u život.Zli me želi slomiti da opet pobjegnem u bolnicu.Silna pohlepa i gramzljivost je oko mene sa svih strana ,zatim alkohol ,agresija ,svi od mene nešto hoće ,ja sam u velikom košmaru i mukama ,ne spavam noću ,ne mogu iz glave izbaciti misli i brige koje me stiskaju ,znate da mi je umro otac ,majka je došla k meni jer je bolesna i ne može sama živjeti .Sad je nastala grabež ,muž s jedne strane ,sestra s druge strane djeca s treće strane ,i svima bih trebala ugoditi .Ja znam da ja od svega imam majku na brizi i svi oni koji se grabe nemaju nikakve veze s brigom i potrebama moje majke .Ja više ne mogu i mislim da ću otići u bolnicu jer taj pritisak više ne mogu izdržati ali žao mi je majke jer će ju sestra strpati u Dom a ona želi biti kod mene ali ja više ne mogu.Molite za moju obitelj i moj problem .
Gospodine Ti sve znaš ,vapijem k Tebi i uzdam se u Te
.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 11:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Draga Danijela,.. znam da bilo sto ti kazem i savjetujem da ne mogu doprinjeti puno, niti promjeniti tjeskobu koju osjecas,..

dozvoli mi molim te da ti preporucim Krunicu Bozanskog Milosrdja,.. samo se prepusti..... ona brijege valja,.. ona djeluje, daje snagu,.. a sto je najvaznije, preko nje, u velikom Milosrdju svojem Gospodin ce ti providiti,..

i napravi devetnicu,.. djelotvorna je,.. obecanja su jaka,..

najvaznije je da ti ne gubis nadu,.. ufanje,.. i ljubav,.. koju vidim da posjedujes,.. samo ljubi i dozvoli da te Gospodin ljubi,.. i sve ce biti u redu,.. u bolnici ti ne mogu pomoci,. samo te mogu sedirati,.. ili???

a kod kuce ti mozes pomoci,.. dozvoli da tebi Gospodin pomogne dajuci ti snagu,...

Bog dragi nek te Blagoslovi, vodi i cuva,.. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 13:07 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 11 vel 2009 13:09
Postovi: 8
Lokacija: Karlovac
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Danijela ne prepuštaj se,Bog će te izvesti iz te tjeskobe i krize.Imam sličnu situaciju,isto sam pred par dana bila na slomu ali izvukla sam se.
Traži ga iz svog srca i dat će ti.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 13:13 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Danijela draga sve molitve usmjeri u Isusovo Ime i budi strpljiva i vjeruj da ti Isus pomaze nositi tvoj kriz.Nisi sama draga,On je uz tebe.Bozji blagoslov tebi i svima tvojima. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 13:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 ruj 2008 17:42
Postovi: 139
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: Draga Danijela nemoj se predati...Gospodin je uz tebe!! Pozovi Ga da ti priđe bliže...moli devetnice...osjetiti ćeš da te čuje i da ti je na pomoći!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 14:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2008 21:03
Postovi: 376
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Danijela draga, želim ti mir u srcu, smiri se, predaj Bogu svoju brigu, moli Mu se.... svim srcem i dušom,
pružit će ti svoju ruku pomoćnicu u tvom traženju, prosvijetlit će te u tvojim odlukama, postupcima, dužnostima.. koja ti se naslagaše u brizi za tvoje drage...
Moli se, On daje izdržljivost i u očajnim situacijama, samo On... :b206:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 vel 2009 16:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
c/p

Svemogući Bože, milosrdni Oče, dobri Gospodine smiluj se meni grešniku i oprosti moje grijehe. Oslobodi me od svih zamki, ne dopusti da padnem u napasti i ne prepusti me neurednim strastima u mislim, riječima i djelima. Daj da izbjegavam ono što Ti ne želiš i vršim tvoju svetu volju te da vjeruje, nadam se, ljubim i živim na način na koji ti želiš. Udjeli mi pobožnost i poniznost, suzdržljivost i pokoru da Te ljubim, molim, slavim i dopadam Ti se tako da svaki čin i misao budu prema tebi usmjereni. Daj mi čist i jednostavan duh, pobožan, iskren i djelatan. Daj mi mudrost i ljubav, lakoću u vršenju tvojih zapovjedi. Daj da se ne umorim hodeći prema dobru. Ne zapusti me, moj Gospodine, ne prepusti me ni mojoj ljudskoj slabosti ni neznanju, niti mojim zaslugama ni bilo čemu drugome što nije po tvojem milosrdnom naumu spasenja. Ti sam dobrohotno raspolaži i upravljaj mnome, mojim mislima i djelima po tvojoj volji da se u meni i po meni uvijek vrši tvoja volja. oslobodi me od zla i vodi me putem vječnog života. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: za DANIJELU
PostPostano: 18 vel 2009 22:36 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 09 sij 2009 22:29
Postovi: 1
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
IZMOLIMO SVI U OVA DVA DANA PO JEDNO SLAVNO OTAJSTVO ZA DANIJELU I NJENU MAJKU DA SE ISUS PROSLAVI PO SVOJOJ MAJCI U ČITAVOJ DANIJELINOJ OBITELJI I OLAKŠA IM KRIŽ KOJI NOSE


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 vel 2009 13:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestrice Danijela u Isusu Kristu, neka Svevišnji dobri Bog svrati na te svoj pogled i unese u tvoje srce potreban mir.
Mir neka u tvom srcu vlada, živi kako bi svi oko tebe mogli u miru živjeti.
Gospodin Bog čuvao te na dlanu ruke svoje i podario ti ljubav da možeš ljubiti i biti ljubljena od svoje obitelji.
Neka Otac nebeski obilno blagoslovi tvoju majku, sestru i dječicu, muža i sve tvoje prijatelje oko tebe, kako bi blagoslovljeni mogli primati mir i radost, oproštenje i praštati po Kristu Gospodinu našemu amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 19 vel 2009 14:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga sestrice, Bog blagoslovio tebe i sve tvoje. Molit ću se za vas.

Poslušaj što kaže dragi Spasitelj:

"Dođite k meni svi koji ste izmoreni i opterećeni i ja ću vas odmoriti.
Uzmite jaram moj na sebe, učite se od mene jer sam krotka i ponizna srca i naći ćete spokoj dušama svojim.
Uistinu, jaram je moj sladak i breme moje lako."

Matej 11,28

Ljubi te sestra u Kristu. Sve će proći i jednom ćeš se ovoga sjećati bez boli. Nikada ne znamo zašto je sve to dobro i koji su Gospodnji planovi. Sve što Gospodin radi i dopušta je iz njegove velike ljubavi i dobrote prema nama. BTB.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr