www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 20:32

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 01 srp 2009 07:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 svi 2009 15:15
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
molim Vas za hitnu molitvu za Dijanu jer je otkrila da je muž vara pa sad ne zna kako dalje.U borbi je da li da ga ostavi il da oprosti. Molimo za oprost i da ostanu zajedno Hvala Vam


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 srp 2009 08:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Samo ti njoj kaži neka ostane..(ako je ne zlostavlja)..to je jako teško i bolno ali to je njegov pad i slabost..pa neka se moli Gospodinu za njega..
može se tu svašta pisati o tome..ali mislim da je to posebna tema kod svakog..i svačije je različito..tako da ne bih nagađala ništa..
pozdrav..BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 srp 2009 08:08 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 svi 2009 15:15
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Marija Nada, ja sam rekla da oprostit mora i da budu skupa. kaže da je al stalno mi govori o tome i stalno plače i govori o njemu ružno. Kažem joj da se uzda u Boga i moli jer će ozdravit u njega al ti znaš sama da mi nismi svi isti,neko prihvaća neko nije


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 srp 2009 08:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
ivanka1 napisao:
Draga Marija Nada, ja sam rekla da oprostit mora i da budu skupa. kaže da je al stalno mi govori o tome i stalno plače i govori o njemu ružno. Kažem joj da se uzda u Boga i moli jer će ozdravit u njega al ti znaš sama da mi nismi svi isti,neko prihvaća neko nije

a i ja sam i plakala i ružno govorila i puno žena za koje slučajeve znam....ali to će proć..a neznam koga to ne bi pogodilo..
sve se mora predati Bogu i moliti.. i strpljenja..jer Bog čini čuda u takvim situacijama...laži i prevare brzo prođu...jer to ne može živjeti..
svi se oni dolijaju kući opet.. ona je supruga i žena... i neka dostojno nosi to ime.. a on će se već postidjeti..to je sigurno..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: važno
PostPostano: 01 srp 2009 08:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
ivanka1 napisao:
molim Vas za hitnu molitvu za Dijanu jer je otkrila da je muž vara pa sad ne zna kako dalje.U borbi je da li da ga ostavi il da oprosti. Molimo za oprost i da ostanu zajedno Hvala Vam


Neki muškarci jednostavno ne mogu odoljeti slabostima,ali niti jedna fizička slabost nije razlog da se odustane od braka,jer brak je nešto sasvim drugo,od čiste fizičke potrebe kojoj nekada muškarci podlegnu.Ukoliko nema zlostavljanja,tvoja prijateljica bi trebala da oprosti svome mužu,i da moli Boga da njenom mužu da snage da odoli takvim izazovima.Brak je nešto puno više,od nekoga prolaznog flerta.

Molit ću za tvoju prijateljicu u njenog muža da im Bog dragi vrati povjerenje i udjeli milost oprosta.

:a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 srp 2009 10:06 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 svi 2009 15:15
Postovi: 15
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Znam ja to Magda .Trudit ću se koliko mogu da joj vratim vjeru u sve, ipak jedino Bog može učiniti čuda samo treba strpljenja.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 srp 2009 22:39 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
IZLIJECI NAS ISUSE


Kao što si Isuse nekoć izliječio ženu koja je godinama bolovala od krvarenja, tako izliječi I sve one žene koje danas pate na razne nacine.

Dotakni ih I oslobodi od njihovih tegoba, najprije supruge koje žele imati djecu, a ne mogu zanijeti.

Izlijeci rane ,svim zenama koje se prevarene i ostavljene od muzeva.

Izliječi rane svim majkama, čija su djeca bolesna, ili se drogiraju, čiji su sinovi poginili ili su nestali u ratu.

Obriši suze i onim majkama, čija su djeca napustila dom i ne javljaju se roditeljima, ili ih všse ne posjećuju redovito, te svojom nepažnjom i nebrigom zaboravljaju svoje roditelje.

Dotakni i one žene koje pate zbog nasilja, omalovažavanja i napuštanja od svojih supruga.

Ti im Gospodine budi potpora i pomoć. Učini sve novo, obilno ih blagoslovi i daj da njihova patnja bude pridružena tvojoj na križu, za spas svijeta. Amen.

(Neka mu oprosti i ide dalje .Znam lako je reci ,ali zivot ide dalje.)

U mojim je molitvama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 srp 2009 06:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga, stavljam Dijanu u svakodnevne molitve.
Uzmi je Gospodine u svoje svete ruke i podari joj snage i ljubavi za oprost i blagoslivljanje.
Pomozi joj Sveti Oče, potrebna je tvoje ljubavi i nježnosti,
utješi je i uputi stazama kamo ti želiš.

Blagoslovi Gospodine Dijaninog muža, daj mu milost pokajanja i ljubavi za svoju ženu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr