www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 11:24

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 28 srp 2009 21:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
anamarija dzidic napisao:
samo da znate koliko sam srećna zbog vaših odgovora
hvala vam od srca
neka sve blagoslovi dragi Bog
Isuse hvala ti na ovim divnim ljudima

Neka te blagoslovi Gospodin i neka te čuva! Neka te Gospodin licem svojim obasja, milostiv ti bude! Neka pogled svoj Gospodin svrati na te i mir ti donese!"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 srp 2009 12:17 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 30 srp 2009 10:16
Postovi: 3
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
agapi napisao:
Draga AnaMarija,

Obzirom sam i sama iz Mostara preporučila bih ti za početak da odeš do fra Tomislava koji srijedom ispovijeda od 9 do 12 u kapeli u Franjevačkoj crkvi. On je zacijelo najbolja osoba za dati ti savjet...

Ako želiš javi se na pp.
BTB
:grlim te:



preporučujem također fra Tomislava svakome tko treba pomoć. meni je mnogo pomogao i hvala Bogu pa nam je dao takvog svećenika.

ja sam molila svetu Martu kroz 9 utoraka za posao i ujedno postila svetome Anti 13 utoraka na istu nakanu i dobila sam zaista odličan posao gdje svakim danom vidim da mi je od Boga darovan. bila sam uvjerena da ću se zaposliti i da će moje molitve biti uslišane ali sam s druge strane i tražila posao a u tom periodu su zaista stalno izlazili oglasi baš za moju struku (koji nisu česti) i to takvi oglasi na koje sam se mogla bez problema prijaviti. prijavila sam se samo na jedan natječaj - i dobila posao.
i još nešto veoma interesantno - svaki poziv i test koji sam imala prije no što su me odabrali od mnoštva kandidata dogodio se UTORKOM!!!

Tko kuca otvorit će mu se, ne zaboravi to nikad!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 kol 2009 01:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Dobro nam dosla,.. uputi se Fra Tomi,.. -to ti je i moj savjet,..
a moli Gospodina: TI SE POBRINI ZA NAS,.. EVO SAMO SE U TE UZDAMO,.. MI CEMO MOLITI, SLIJEDITI TE, RADITI TEBI NA SLAVU, A TI GOSPODE NAS, POMOZI NAM DA BUDEMO USTRAJNI U RADU, I MOGNEMO POMOCI POTREBITIMA, I BITI SRETNI I ZAHVALNI UZ PLODOVE NASEG RADA, I POSEBNO TVOJE PROVIDNOSTI,..


:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: molitve
PostPostano: 23 ruj 2009 09:48 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 ruj 2009 20:43
Postovi: 7
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ŠTA SMO VIŠE U VJERI, TO NAS SOTONA NAPADA, ŠTA SE VIŠE MOLIMO, SOTONU TO SMETA,NAPASTI SU VEĆE,ALI SRCEM MOLITI, I BITI VJERAN BOGU I SINU NJEGOVOM
ISUSU KOJI JE ZBOG NAS IŠAO NA KRIŽ ,ZNAĆI UZVRATITI MU LJUBAV ,JER ON NAM JEDINI ISKRENU LJUBAV PRUŽA,MOLITE OTVORENA SRCA,BEZ OBZIRA GDJE I OSJETITI ĆETE NJEGOVU LJUBAV,OSJETITI ĆETE PLAM DUHA SVETOG.BOG JE UVJEK UZ NAS SAMO MI GRIJEŠNICI ZAZIVAMO GA SAMO KAD NAM JE LOŠE,BOGA TREBA ŠTOVATI UVJEK BEZ OBZIRA NA TO DA LI NAS MUĆE NEDAĆE ILI NE ,I KAD SE DESI NEŠTO LOŠE NESMIJEMO SE ODREĆI BOGA,JER SVE U NAŠIM ŽIVOTIMA JE BOŽJA NAKANA.MENI KAD DOĐU NAPASTI.PRISILNE MISLI MOLIM KRUNICU BOŽANSKOG MILOSĐA DOK GOD NE OSJETIM SPOKOJ U SRCU,DOK NE OSJETIM MIR.JAKA MOLITVA JE
MOLITVA U SRCE ISUSOVO!

U IME ISUSOVO UZIMAM VLAST I VEŽEM SVE SILE I SNAGE U ZRAKU,NA ZEMLJI,U VODI,U PODZEMLJU,NA ONOM SVIJETU,U PRIRODI I U VATRI.

TI SI GOSPODIN NAD SVIM SVEMIROM,DAJEM TI SLAVU U IME TVOGA STVORENJA.U TVOJE IME VEŽEM SVE DEMONSKE SILE KOJE SU DOŠLE PROTIV NAS I NAŠIH OBITELJI I STAVLJAM SVE NAS POD ZAŠTITU TVOJE DRAGOCIJENE KRVI KOJA JE PROLIVENA ZA NAS NA KRIŽU.

MARIJO,NAŠA MAJKO, TRAŽIMO TVOJU ZAŠTITU I ZAGOVOR S PRESVETIM SRCEM ISUSOVIM ZA SVE NAŠE OBITELJI.ZAOGRNI NAS SVOJIM PLAŠTEM LJUBAVI DA SE PRESTRAŠI NEPRIJATELJ.

SVETI MIHOVILE, I NAŠ ANĐELE ČUVARU,DOĐITE I BRANITE NAS I NAŠE OBITELJI U BORBI PROTIV SVEGA ZLA ŠTO OBILAZI SVIJETOM.

U IME ISUSOVO, ZAPOVJEDAM SVIM SILAMA I SNAGAMA ZLA DA ODPUSTE ISTOG ČASA OD NAS, OD NAŠIH DOMOVA I NAŠE ZEMLJE.

A MI TI ZAHVALJUJEMO,GOSPODINE ISUSE,JER SI VJERAN BOG I OSJEČAŠ S NAMA-

AMEN


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 ruj 2009 01:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 18 kol 2009 16:21
Postovi: 70
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga naša sestro, dobrodošla! I ja sam nova na forumu i svoje sam muke podijelila s ovim divnim ljudima koji ne traže ništa, a daju puno. Budi hrabra i vjeruj da je Gospodin svemoguć- ti kucni i vrata će se otvoriti. Pa i Sveto pismo kaže:" Tražite i bit će vam dano!" Izdrži svoju muku, jer kušnje su u našem životu prisutne stalno, a samo ako ustraješ u dobru možeš ići dalje. Ne daj se , ne odustaj,na pravednom si putu,a mi ćemo u molitvi i mislima biti s tobom.


"Tražite stoga najprije Kraljevstvo i pravednost njegovu, a sve će vam se ostalo dodati. Ne budite dakle zabrinuti za sutra. Sutra će se samo brinuti za se. Dosta je svakom danu zla njegova."
smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr