www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 15:06

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 01 kol 2009 22:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 srp 2009 14:14
Postovi: 43
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:grlim te: :twisted:
Imam tešku situaciju u obitelji... pošteno radimo, ali nikad na svoje noge! Uvijek neka grozna situacija i iz duga u dug ...to nas ništi i pritišće da ni disati ne možemo! Pomozite mi moliti za tu nezgodnu situaciju!!! Ja sam molila svih u nebu ali izgleda da su sva vrata zatvorena pa sam i počela sumnjati da tamo itko može pomoći... i tako iz dana u dan!!!!
Dragi prijatelji, pomozite mi moliti za rješenje teške situacije! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Evo sam i svetu Ritu, koja je za nemoguće situacije, uzela i nosit ću joj ime dokle god se ne smiluje ona i svi sveti u nebu zajedno s Ocem i Sinom i Duhom Svetim!!!
Pomozite mi moliti da se pronađe rješenje jer nam puca glava po svim šavovima!!! UUUUUUUPPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ jer vrijeme tišća!!!!
HVALA!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 01 kol 2009 22:50 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Sveta Rita je velika zagovornica.
Pomolit cu se za vas :a1250:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 01 kol 2009 23:10 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 srp 2007 15:48
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
draga rita, za rješenje tvoje financijske situacije koja je očito vrlo teška jer spominješ dugove, preporučam ti knjigu "Financijski preporod" autora Sanjina Frlana.
Jako me se dojmilo njegovo izlaganje čitave problematike jer i sam nemam novaca, imam neke dugove i iako zaradim novac, brzo ga potrošim... Najviše me se dojmilo to kad je rekao da rješenje situacije leži u nama samima... Sami smo si krivi za situaciju u kojoj se nalazimo jer uvijek imamo mogućnost izbora i sami smo zaslužni za svjetlu i financijski stabilnu budućnost...

Inače, vjerujem da je novac svuda oko nas, sve je u životu, pa tako i s novcem, odnos... Odnos prema sebi, drugima, Bogu, novcu itd. itd.

Vjerujem da će nam Gospodin dati financijsko blagostanje i novac onda kada ga budemo spremni primiti, ne prije... Ja osobno još učim kako se ponašati s novcem i prema novcu i to je često puta bolno i pokazuje se bezuspješno, ali mijenjam se...
Idem za tim da ja počnem upravljati novcem, a ne novac sa mnom.

Želim ti svaki blagoslov u Gospodinu... :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 14:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 srp 2009 14:14
Postovi: 43
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:twisted: :twisted:
Teorije su teorije a situacije su situacije i to je nešto što te mući a ne možeš ništa učiniti...
Prvo je bila bolest neneadana i to se moralo tako zbiti da si digao kredit u dolarima a kako se dolar naglo bio popeo narasle su i kamate... pa si se zadužio privatno da bi ih vratio... pa došla druga bolest i nadovezalo se ... pa ostali bez posla i brat i žena a djeca po doktorima i iz duga u dug a posla nema pa nema...zaposlila se djeca a one nitko ne plaća ... daj na sud poslodavce... to sve popaplo novce a novaca ni od kuda i tako redom da ne nabrajam.... i tako već godinama... i nema kraja ... UPOMOĆ; molim vas!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 17:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
O sestro draga znam da vam je jako tesko .
Jedino da nekako organiziraamo da koliko ko moze da uplati na njihov racun ,neznam kako bi vam jos pomogla .U mojim ste molitvama .Bozji blagoslov


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 17:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molite i neposustajte. Predajte Isusu i Gospi svoj problem. Vjerujte i nesumnjajte . Bog vas sigurno nece ostaviti gladne.... Mozda je vasa vjera na kusnji. Cesto se kaze Neka ti bude po vjeri tvojoj. Bog ce sigurno pomoci. On zna kada je vrijeme za to. Samo ne gubite vjeru on vas cuje.
BVB
Postoji i knjizica Devetnica Gospi od Svete Krunice. Gospa ima najveci zagovor. Ako to nemate molite krunicu svaki dan na tu nakanu. To je isto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 19:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 srp 2009 17:13
Postovi: 284
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga Rita, vjerujem da vam je teško i da mislite da ste u bezizlaznoj situaciji, ali niste. Sad se vaša vjera našla u najvećoj kušnji.

Nemojte nositi ime svete Rite dok god ne dobijete uslišenje, jer onda nećete biti uslišani. Nosite je onda i poslije toga i cijeli život joj pružajte hvalu jer će vas onda uslišati. Ne smijemo zaboraviti one koji su nam pomogli kad nam je bilo teško, u tim se situacijama sjetimo puno njih, a kad nam postane dobro onda zaboravimo na nih i na dragoga Boga.

Oprostite svima što su vas povrijedili, oprostite poslodavcima koji su vam oduzeli posao, ako ste ih dali na sud povucite i zaustavite tužbe. Vjerujte samo u Boga,iskreno od srca, prepustite njemu svoje brige i probleme jer jedino će on znat šta će sa njima.....Oni koji se pouzdaju u ljudsku pravdu možda će biti iznevjereni, al Bog nikoga tko vjeruje u njega neće iznevjeriti i ostaviti samoga.

Molite, molite i samo molite.....prepustite Mu sve i sve će biti rješeno onako kako treba,.......

Bog vas dragi blagoslovio :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 21:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
GOSPODE daj da ova obitelj mirno primi sve što im donese današnji dan, i da se potpuno predaju Tvojoj svetoj volji.


Upućuj ih i pomaži svakog časa u toku ovoga dana.
Bilo kakve vijesti da dobiju, nauči ih da ih primie mirno i s čvrstim uvjerenjem da sve biva po Tvojoj svetoj volji.
Upravljaj njihovim mislima i osećanjima i u svim djelima i riječima.


Ne dopusti da u nepredviđenim slučajevima zaborave da sve dolazi od Tebe.
Nauči ih da se pravilno odnose prema svojim roditeljima i svojim bližnjima, da nikog ne razgnjeve i ožaloste.
Gospode daj im snage da podnesu zamor današnjega dana i sve što se u toku dana dogodi.

Upravljaj njihovom voljom i nauči ih da se molie, da vejruju, da se nadaju, da trpe, da praštaju i da volie.
Amen.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 03 kol 2009 21:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Gospodine moj,

smiluj se ovoj obitelji u potrebama njihovim.Oslobodi njihova srca straha od sutrašnjeg dana.
Daj da se puni pouzdanja tebi prepuste i volji tvojoj.

:a1250:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 04 kol 2009 16:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Gospodine Bože, od kojega nam dolazi svako očinstvo na nebu i na zemlji,Gospodine Oče, koji si ljubav i život, učini da ova ljudska obitelj na zemlji, po tvome Sinu rođenom od žene i po Duhu Svetom, postane izvorom božanske ljubavi za uvijek nove naraštaje. Učini da tvoja milost vodi misli i djela roditelja, za dobro njihove obitelji i svih obitelji na svijetu,i ozdravi sve sto je bolesno u obitelji... Neka mladi naraštaji u obitelji nađu snažnu potporu za čovječnost i rast u istini i ljubavi! Neka ljubav osnažena milošću sakramenta ženidbe, bude jača od svake nemoći i beznađa, koje zahvaćaju naše obitelji. Na kraju te molimo za zagovor svete nazaretske obitelji, da Crkva u svim narodima na zemlji, može plodonosno ispuniti svoje poslanje u obitelji i po obitelji, po Kristu našem Gospodinu, koji je put, istina i život, u vijeke vjekova. Amen


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 31 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr