www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:55

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 11 lip 2010 10:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Pridružijem se čestitkama.
Neka vas Gospodin naš Isus Krist blagoslovi i čuva!

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lip 2010 22:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2009 10:44
Postovi: 278
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji,
evo konačno i mene, na brzinu, ali s veeelikim zahvalama za molitvu i podršku!! love10 :b206:
Naš silan i jedini Bog je uistinu bio milsotiv i podario nam prekrasno iskustvo i porod bez komplikacija i mnogo muka, uslišio je sve naše molitve kao i zagovor mog anđela, majčice Barice!
Sve se posložilo da bolje skoro pa i nisam mogla očekivati, suze same naviru, nisam dostojna, ali Gospodin je upravljao naše puteve zaista milosno, hvala Mu i slava dovijeka! I podario nam je prekrasnog malog anđela, izmoljenog još od moje majčice kroz njenu žrtvu, i kroz taj dar snažno utisnuo svoje svjetlo u naše živote i dao nam radost koja nadvladava baš svaku tugu i sjetu! Sutradan, 10.6., bilo je točno pola godine otkako je majčica otišla s Kristom, ali Gospodin je učinio taj dan danom za radost s pogledom unaprijed zasjenivši tugu i razmišljanja o prošlosti koja bi nas inače preplavila..a točno tako je i majčica uvijek htjela...
O ljubljeni moj Gospodine, čuvaj ovo svoje djetešce zauvijek, budi mu milostiv, upravljaj ga svojim stazama i ne dopusti da se ikada odijeli od Tebe, a nas vodi, daruj snagu i svoj mir te učini roditeljima Tebi na hvalu i slavu!
Čuvaj nas sve i pomozi nam biti što dostojnijima i poniznim svjedocima Tvoje bezgranične ljubavi i milosrđa!
Majčice Marijo, hvala Ti za Tvoj majčinski zagovor i zaštitu, molimo Te budi uvijek uz nas!

Dragi moji, preporučam svog malog anđela i svoju obitelj i dalje u molitve vaših divnih srca! :grlim te:
Pozdravljam vas sve u našem divnom Kristu!
Blagoslovio vas sve, uslišio i čuvao naš veliki i milosrdni Trojedini Bog!

smajlic22 :r086: smajlic5


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 29 lip 2010 22:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Iskrene cestitke,.. bas si me raznjeznila sa ovim svjedocanstvom....

BVB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 33 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr