www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:43

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 30 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 srp 2010 10:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi moji, dijete je dobro! i bit ce dobro, u kontaktu smo jer je napustila drzavu.to je najbitnije.nazalost javni linc na moju obitelj i dalje traje, izvrgnuti smo javnom blacenju ali vjerujem da cemo se izvuci.zalosna sam zbog zlih ljudi i nasladjivanja oko ove tragedije. :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 srp 2010 18:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
molim vas dali mi mozete reci kako moliti krunicu Duhu Svetome? Imam litanije Duhu Svetome ali ne znam kako moliti krunicu? Hvala vam! :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 srp 2010 19:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Anamari napisao:
molim vas dali mi mozete reci kako moliti krunicu Duhu Svetome? Imam litanije Duhu Svetome ali ne znam kako moliti krunicu? Hvala vam! :grlim te:


http://www.tebe-trazim.com/forum/viewtopic.php?t=2103

Evo ova prva Krunica,moli se isto kao i Gospina krunica...
dok ova druga je malo teze...

Mole se obicnu krunicu,Gospinu krunicu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 16 srp 2010 21:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hvala :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 21 srp 2010 15:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
kad zlo zavlada...

ja sam ocajno, propadam..sve sta se moze raspast u mom zivotu se raspada nakon ove nesrece..svadje s prijateljima, obitelji, prekid s momkom..pa nek mi itko kaze da vrag ne dolazi bez obzira koliko se dali Bogu u ruke.ocajna sam pa svasta i govorim ali vise moj razum ne radi..zivim u nocnoj mori vec 10 dana a budjenja nema..samo suze, bol i tuga jer se ne mogu oduprjeti svemu losemu :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 21 srp 2010 15:51 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Anamari napisao:
kad zlo zavlada...

ja sam ocajno, propadam..sve sta se moze raspast u mom zivotu se raspada nakon ove nesrece..svadje s prijateljima, obitelji, prekid s momkom..pa nek mi itko kaze da vrag ne dolazi bez obzira koliko se dali Bogu u ruke.ocajna sam pa svasta i govorim ali vise moj razum ne radi..zivim u nocnoj mori vec 10 dana a budjenja nema..samo suze, bol i tuga jer se ne mogu oduprjeti svemu losemu :twisted:


:grlim te: :grlim te: :grlim te: BTB,...

nije da ti ne zelim nista reci,.. zelim.. ali u ovom trenutku cu ti samo pozeljeti da Bozji Blagoslov dodje u tvoj zivot,.. da te Presveta Isusova Krv oslobodi od ovog teskog tereta koji nosis,.. i Mir ti donese,..

pisi,.. isplaci se,.. ali ne predaji se,.. znas li koliko puta u Bibliji pise NE BOJ SE??? 365,.. znaci nek ti i danas to povjerenje udje u Srce,.. prepusti Njemu svoje pute,..

BTB


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 srp 2010 15:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
a tko ce to znat..povrjedilo ga je jer je mislio da sam njemu napisala to pa me njegova sestra stavila na milost i nemilost javnosti da dodatno popljuju moje drugi komentatori. nebi o tome. nazalost sve iza nesrece koja je relativno dobro prosla sto se odvijalo je nekako bezveze, ja sam djelomicno kriva za to zbog mog komentara. mislim da je i njegovoj obitelji dodijalo gledati kako im gliseri jure kraj kuce itd...ali mislim da su su se preko mojih isli obracunati s time i to ne mogu prozvakati (zao mi je ako grjesim). zao mi je zbog toga, ipak ih je on izvadio iz mora kad se gliser zabio u plazu al svi daljni komentari njegove familije nakon sto sam mu se ispricala privatnom porukom su bili nepotrebni. ako misle da su nesto postigli i da ce se te nesrece pomorske svesti na minimum onda hvala Bogu, nosit cu titulu crne nezahvalne crne ovce ali cu i dalje stititi svoje roditelje jer bi i oni stitili mene a Bog neka sudi svima nama, lako cu ja za zemaljski sud. ljudi koje me vole su uz mene, u Boga imam povjerenje jer je vec dosta cuda napravio kao sam i navela u gornjem postu a daljnu krivicu cemo svi platiti i svo zlo u tome. BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 srp 2010 15:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Draga Anamari, Bog je tu,.. i Njegova je zadnja,..

Najgore je to sto su u tuznoj situaciji, u trenutku kad covjek treba psihicku pomoc i ljudsku podrsku napali tvoje,.. i to bas ruznim komentarima i zeljama,...

u tim situacijama covjek reagira previse naglo,.. pa se tako i tu dogodilo,.. iz straha i panike od same misli sta se moglo dogoditi izasli su ti komentari i kritike,.. (novinari,.. pih,.. istrenirani su izvuci najgore iz covjeka)

sad kad se krv svima ohladila,.. i strah nestao,.. trebalo bi to sve ostaviti iza,... oprostiti, traziti oprost,.. i nastaviti dalje,..

a povrh svega iz ovoga vidite jasno ko vam je prijatelj,.. i koliko je tko bio uz vas,.. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 22 srp 2010 17:52 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 00:49
Postovi: 54
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da..oprostiti ću ali neću moći zaboraviti, nemam još snage za to..najiskrenije..Kao što se ovo može svakome dogoditi tako i osuđivači trebaju znati da se i njima može dogoditi i to sam im rekla i da će im onda osuda drugih biti zadnja na pameti.. Nitko nije namjerno htio ugroziti ikoga, to je bio splet okolnosti i raznih faktora koji ćemo pamtiti zauvijek. Samo sam htjela dati svoju priču da se olakšam, bez razgovora o krivcima ili uzrocima, već onome što se događalo u mojoj glavi i srcu ovih dana. Sada mi kritike ne znače ništa, bilo mi je najbitnije "probaviti" taj šok i što se moglo dogoditi, tako da vjerujem da i reakcije ovih koji osuđuju su bile vođene time da su zbog šoka tako reagirali-oni koji su gledali taj horor i strahovali za svoje bližnje, to mogu razumjeti.. Hvala vam svima koji ste me razumjeli. BVB :grlim te:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: 23 srp 2010 10:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Zaključavam temu i prebacujem u arhivu, po želji same Anamari.


Vrh
 Profil  
 
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš uređivati postove ni odgovarati na postojeće].  [ 30 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr