www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:07

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 21 sij 2018 15:54 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
p.s. Stipe :) Teško je bilo jer Ngannou ima udarac kao da te lokomotiva pogodila. Baš je brutalni tip. Uspio je nekoliko puta pošteno pogodit Miočića, sreća, nije uspio.


Nemoj mi ništa govorit, čekao sam cijelo vrijeme do borbe, jer nisam bio siguran kada će početi, i bojao sam se da se neću probuditi na vrijeme! Ali nije mi žao na kraju. Bilo je to pet rundi taktičke igre, Stipe je prije svega pametan i racionalan tip i poštuje protivnika, uostalom, zato ga je i dobio! I da, ima dobru bradu, da ju nema, ne bi sada bio tu. Nekad psomisliš da i nju uključi u taktiku da zavara protivnika, koji pomisli da je gotovo!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 16:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Ma meni nije problem, što taj lažov ismijava, jer on je nebitan tu, običan lažov i ništa drugo!
Nego je zanimljivo kako nitko puno pametniji to ne ismijava! Dopisiva osam se sa puno pametnijim likovima o toj temi, i rekli su da to može biti tako na sa gledanaj duhovne razine kao posljedice! Tebi su možda gluposti, ali vjeruj meni nisu, a i mnogima još! Žao mi je što nema Discipule i Pie ovdje, ali s ovakvim manipulatorima i lažovima, dobro je da je itko ostao ovdje! Samo istomišljenici, njih 3-4!


Sami, nemoj se ljutit, ali tvoj IQ je... Ti si tip koji apsolutno nista ne razumi, mislim, pogledaj samo svoje ispisane postove. Tako da, ti uopce nemres skuzit tko je pametan a tko nije, jer nemas pameti za to. Tebi su pametni oni koji ti pogoduju, a glupi oni koji ti nepogoduju, sto je odlika nezrelosti kod mladih osoba, a surovog duha, i neiteligencije kod starijih osoba. Ni evolucija ti se nije mogla objasnit; znanstvena teorija koji se uci jos u osnovnoj skoli. Ti se pitas sto ne valja s ovim;



On reče na samom početku: „Nije dobro da čovjek bude sam.“ Nakon toga, pretvori ga u brak pa obitelj i time ga višestruko sa Sobom sjedini. Od više njih je načinio jedno mnogo ljepše, nježnije i ranjivije (društveno) biće. Radi dara slobodne volje u ovom grubom i napasnom svijetu, i tom novom, po ljubavi uzvišenijem, ali poput zraka ranjivome biću, treba ciklus obnove i odmora u Bogu. Treba vrijeme odluke. Treba ciklus vremenski u kojem će se svi zajedno i svatko za se Njemu vraćati – kao u san i u sedmi dan, što je mnogo jednostavnije. Upravo taj ciklus se zove mjesečnica.


Ili s ovim;


"...zasto Bog dopusta mjesecnice i kako je to povezano sa sotonskim planom unistenja obitelji?"



Mislim, koliki IQ trebas imat za skuzit da je ovo retardirano? Mjesecnica je dio sotonskog plana za unistenje obitelji? Pa jesi ti ucio biologiju, jos gore jesi ucio prirodu i drustvo u osnovnoj skoli? Jel uopce znas sto je mjesecnica? Normalno da ne znas, jer da znas vidio bi da je napisano cisti idiotizam. Takve stvari ne treba samo ismijavat, vec ih treba zakonom zabranit. Ti, naravno to ne mozes uvidit, niti mozes smislit jednu normalnu prosto prosirenu recenicu bez ad hominem argumenta, a to me sve opet podsjeca na pubertetliju, koji se prepusti emocijama kad nesto ne ide na njegov mlin. Nije ti ovo prvi put da imas ovakve izlijeve bijesa na forumu, to da se da primijetit. A i sve sto pises prvenstveno govori o tebi, i to je jedan od razloga zasto odrasle, zdravorazumne osobe ne pisu recenice koje ti pises. Ako ti stvarno imas 4 kceri covjek bi se zapitao sto cilu subotu provodis na kompjuteru. Jednostavno, puno toga kod tebe ne stima..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 16:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Fran, de se javi na pp! Nešt te moram pitati, osobno je! Zanima me nešta! :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 16:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Duje, neću čitati niti odgovarati ti na komentare!
Isprike za sve uvrede koje sam ti napisao, ali jednostavno ne želim više o toj temi!
Sinoć sam se dopisivao sa par ljudi koji su teološki i "bratski" odlično potkovani, i nema potrebe da se više natjerujemo. Vjeruj što želiš, i kako želiš, ne mogu ja tebe uvjeriti, niti ti mene, i to je to!
Svako dobro, i još jednom isprike na uvredama kojima sam te vrijeđao. (Nadam se da će moderator izbrisati sve moje komentare, jer ja ne mogu)
Pozdrav i svako dobro!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 16:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Duje, neću čitati niti odgovarati ti na komentare!
Isprike za sve uvrede koje sam ti napisao, ali jednostavno ne želim više o toj temi!
Sinoć sam se dopisivao sa par ljudi koji su teološki i "bratski" odlično potkovani, i nema potrebe da se više natjerujemo. Vjeruj što želiš, i kako želiš, ne mogu ja tebe uvjeriti, niti ti mene, i to je to!
Svako dobro, i još jednom isprike na uvredama kojima sam te vrijeđao. (Nadam se da će moderator izbrisati sve moje komentare, jer ja ne mogu)
Pozdrav i svako dobro!


Uvazavam isprike. Ja se nadam da moderator nece izbrisat tvoje komentare jer u njima se nalaze dokazi da Rajko Bundalo je izbjegavao placanje poreza i tako sebi osigurao extra profit.
Svako dobro!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 20:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Kad ste zadnji put gledali nekog u oci? Jeste li gledali u oci osobu koja vam se svida? Jeste li se zaljubili? E pa, Rajko Bundalo ima lose vijesti za vas; to je sve od vraga. Da, dobro ste me culi; zaljubljenost je od vraga, a ako ste cura nemojte gledat decka u oci jer to stvara i duhovni kontakt, koji, po Rajku, vjerovatno moze zavrsit jedino spolnim opcenjem..Takoder kaze Rajko;


"Bjezi od strasti, strast je ko val, digne se pa bezdan dole otvori ispod".


Ovo nije katolicizam, ovo je rajkovo pravovjerje, kojeg je sam izmislio.

https://vimeo.com/164118916


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 21:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 sij 2008 13:33
Postovi: 154
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
koji lik :lol:

izgleda da je Bandić hodajući svetac. taj nikad nikog ne gleda u oči :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 21:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
srećica napisao:
koji lik :lol:

izgleda da je Bandić hodajući svetac. taj nikad nikog ne gleda u oči :lol:


Pa to je to. Bandic nema strasti, ne gleda nikog u oci, i nemre se zaljubit u nikog jer je zaljubljen sam u sebe. Hodajuci svetac :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 21 sij 2018 23:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Povlačim ispriku, ne zaslužuješ ju, jer i dalje lažeš!
Možeš li mi objasniti na koji porez misliš?
I možeš li objasniti zašto vrijeđaš pokojnog Zvjezdana Linića i p. Josipa Sremića, biskupe, redovnike, župnike i sve ostale koji cijene Rajka Bundala kao vjernika i brata?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 22 sij 2018 12:55 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Povlačim ispriku, ne zaslužuješ ju, jer i dalje lažeš!


To ti tako ne ide s isprikama. Sto ja lazem?


Samuel napisao:
Možeš li mi objasniti na koji porez misliš?


Porez na prodane knjige, koje si mu ti prodavao.


Samuel napisao:
I možeš li objasniti zašto vrijeđaš pokojnog Zvjezdana Linića i p. Josipa Sremića, biskupe, redovnike, župnike i sve ostale koji cijene Rajka Bundala kao vjernika i brata?


Ja njih vrijeđdam jedino, i iskljucivo u tvojoj glavi.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 32  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr