www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 tra 2024 12:10

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 27 lip 2007 16:26 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 svi 2006 13:10
Postovi: 91
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
marija-nada napisao:
Ljudi ne bježe iz RKC......to ti je skroz pogrešna teza....tako samo prikazuju neki koji nisu ni blizu Gospodinu.....tako ustvari žele prikazati situaciju.....iz njima znanih razloga.....


Nije, vjeruj mi, to je činjenica...


marija-nada napisao:
Meni izgleda da kod tebe ovako ide: lutaš,,,čini mi se.....tko te poštuje......tamo ideš.....


Da je tako, ne bih bio na ovome forumu, jer ste počinili veliku nepravdu, ali meni je zabranjeno ići javno protiv vas, ne od administratora, već od... znaš već koga. Ovo je kriva teza. Nalazio sam se u društvu koje me nije prihvaćalo, borio sam se da im pokažem da nisam loš kao što su smatrali, i sada mi je ok.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 11:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2995
Podijelio: 150 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
To sigurno nije činjenica...to se tebi tako čini samo.....ili si čitao u krivim novinama...ili ti je to rekla osoba lošeg duha....
a pitanje je zašto bi ti išao protiv nekoga ovdje......jesu to namjere......
koliko ja znam ovdje ljudi razgovaraju i imaju različita mišljenja, osim toga se nadopunjuju......ali ne vidim da neko ide protiv nekoga....
to je onda jako loše i zlobno.....
ne možeš se boriti pa pokazati da nisi loš.....to ljudi vide po djelima našim kakvi smo.....ne moramo ništa puno govoriti...naša djela dovoljno govore za nas.....
ovdje na forumu moramo "govoriti", jer se ne poznamo fizički.....ali vjeruj mi naša duša se prepoznaje......i ono što je u njoj.....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 14:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
poslanik napisao:
marija-nada napisao:
Poslaniče,,,.......
Jedino kome moraš pripadati je Bog Tvoj i Naš......
Okolina......manje, više......neko te voli,,,neko ne....
Ljudi ne bježe iz RKC......to ti je skroz pogrešna teza....tako samo prikazuju neki koji nisu ni blizu Gospodinu.....tako ustvari žele prikazati situaciju.....iz njima znanih razloga.....
Ne trebaju ti dokazi da bi vjerovao..niti da ti to neko uspije razjasniti...Njega moraš sam spoznati.....
Meni izgleda da kod tebe ovako ide: lutaš,,,čini mi se.....tko te poštuje......tamo ideš.....
To je pozitivno što planiraš na životnu ispovijed (samo nemoj dugo planirati)
BTB


Ne djeluješ realno. Ljudi su kontaminirani, čak i ja. Molim te da pogledaš realno, ako ćemo tako, zašto Bog dopušta opsjednuća, ratove i ostale krize, kako bi to o9bjasnila onome tko nije razvijen u teizmu, već u ateizmu...?


Bog je ljudima dao razum..sami biraju kojim ce putem. Zlo netreba negirati, zlo je jako konkretno i postoji..tako da, poslanice, ratovi,opsjednutosti i slicne kako kazes krize ne dolaze od Boga..ljudska pohlepa,zavist,teznja za moci ih je nametnula.. :roll:
samo sma to htjela prokomentirati..btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 lip 2007 14:13 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 tra 2007 23:28
Postovi: 337
Lokacija: na putu Kući..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
sorry rekao si "zasto Bog dopusta"..epa opet isto..Bog nije detektor koji svaku nasu zlu misao izbrise i mi ostajemo "dobri"..Bog nista ne dopusta,sami to radimo na svoju ruku..sa svojim savrsenim razumom koji smo od Njega dobili..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: kaos...
PostPostano: 28 lip 2007 14:31 
poslanik napisao:
Ljudi traže poštovanje okoline, kako bi zadobili samopoštovanje, kako bi negdje pripadali. Kako u svim religijama ima duhovnika koji ne mogu ili ne znaju objasniti na adekvatan naćin neke elemente čovjeku, zbog toga ljudi bježe iz (konkretno) RKC. Osobno, palo mi je na pamet da odem u SRC (svetu raelijansku crkvu) jer je tamo filozofija za koju sam se zalagao, jer nisam vidio dalje od materije, tek kada su mi došli ljudi koji su me poštivali i predstavili kršćanstvo svojim djelima, krenuo sam u duhovnu inicijaciju u kršćanstvo (duhovno krštenje - kako ja to zovem). Osobno planiram ići na životnu ispovijed i planiram ići na obnovu svih sakramenata, ako postoji to...


...poslaniće...poštovani brate... :D ...
Ti budi živa loza na Trsu Krista Gospodina
kad toliki bježe iz RKC...
Neidi iz krila Svete Katoličke Crkve...razbit ćeš se u atome
filozofije..koja tako nagrđuje dušu čovječju..i čini je
ropkinjom pakla...i sužnjem bezdana...!
Otiđi na životnu ispovijed...Tu božansku infuziju..
koja vraća žive mrtvace, ponovno u život...!
Zapamti poslaniće...SVETA JE CRKVA KATOLIČKA


Vrh
  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 32 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr