www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 08:57

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 15 pro 2007 20:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 08 srp 2007 19:48
Postovi: 96
Lokacija: na putu...
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
moja preporuka je da to ne čitaš...ja sam puno toga pročitala i kako sam čitala morala sam znati još više o tome i tome nikada kraja. što više čitaš samo polako nesvjesno ulaziš u to i želiš čitati znati o tome još više i jedna knjiga tada više nije dovoljna...dođeš u fazu u kojoj sam ja još uvijek. najgore je kada mislimo da smo dovoljno pametni i da nam se neće dogoditi ništa jer tada nam se upravo i dogodi... zna se- bolje spriječiti nego...

čuvaj se


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 pro 2007 02:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 22 tra 2007 15:52
Postovi: 961
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
vjeko napisao:
Gdje su ti misli, ondje će ti biti i srce.

Zamislite da uzmemo novine i čitamo crnu kroniku. Iz dana u dan. Često naš pogled i raspoloženje ostaje tamo. Mislim da je pametnije čitati cijele novine, a bazirati se na stranicama - Ljepota, život zdravlje.

Svima preporučavam literaturu od Zvjezdana Linića i Tomislava Ivančića . I one knjižice sa puno cvijeća




bas tak. moja baka non stop cita črnu kroniku i jedino kaj zna rec je:"Anaaa!! Jesi zakljucala vrata? - Jesam baka! - Jesi dvaputa okrenula kljuc? - Jesam baka! - Jesi metnula lanac? - Baka jesam!!! dobro pa sto ti je? - "Joj dijete drago, vis kaj se dogada.. opet su provalili, opljackali, radi dvajst kuna te ubiju!"
(a ja si mislim, bako pa imamo vrata stara 60 godina koja su tanka ko papir.. pa ako ce vec htjeti razvalit onda slobodno nek kihne ispred vrata i vrata ce se sama otvoriti) hehe... mislm, pa kaj bu ti lanac pomoglel?

BAKA RADIJE SE POMOLI DRAGOM BOGU, A NEMOJ LOKOTE KUPOVATI I LANCE! ON TE NAJVISE CUVA OD PROVALNIKA I LOPOVA.. POGOTOVO TAK DOBRIH PROVALNIKA I LOPOVA..


I NEEEEEMOJ VISE CITAT TOLIKO CRNU KRONIKU I MRTVE!!!!! ZIVOT JE LIJEP!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 47 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr