www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 01:30

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 31 kol 2007 17:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 25 tra 2007 18:26
Postovi: 2994
Podijelio: 149 zahvala
Zahvaljeno je: 118 zahvala
Bože, oslobodi.......
Ne idi tamo svjesno .......
BTB.....
da ne upadneš u zamke......


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 ruj 2007 16:11 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote="vikica"][quote]Pročitao sam dosta knjiga od egzorcista,razne duhovne literature itd.Ovo sam napisao iz razloga što neki moji bližnji naginju okultnome.Zato ih želim upozoriti na te laži i iz tog razloga bih proučavao sve to.Još ću razmisliti o tome.BVB[/quote]

zuki, a ti moli za te tvoje bližnje koji naginju okultnome. Predaji ih Isusu i zaranjaj u Njegovu presvetu Krv.
Vjeruj mi da je istina, velika istina... tko s đavlom tikve sadi- obiju mu se o glavu. Kat-tad. To ti ne treba, mirjam, ela, vjeko, svi su ti dobronamjerno odgovorili napisali što misle o tome , sa zebnjom u srcu hoćeš li poslušati. Ajde čovječe, pusti đavla na miru, nećakinja moja iz Zadra je nedavno vodila jednog takvog mladića svećeniku Balobaniću u Zadar, jer ga je silno zanimala ta literatura i on se bavio "istraživačkim radom" o đavlu, postao je "diplomirani "znanstvenik"- mogao je čak pogledom gasiti lampe na zadarskoj Kalalargi; što je klincima bilo jako cool- sve dok si nije izrezao vene i završio na egzorcizmu. Jadne li diplome! nakon egzorczma, bio se vratio malo u normalu; ali nećakinja mi veli da je svećenik rekao -težak slučaj!
Ne želim te plašiti maka, ali stalo mi je do tebe i molim te okani se toga. Svim ovim ljudima ovdje si važan i svima je stalo do toga da ne ulaziš u taj paklenski krug i ne foliraj nam tu da ćeš ti to istraživati radi svojih bližnjih. Ako ti je stalo do njih, krunice u ruke, ispovjedi ove svoje nakane i zamoli Boga da ti oprosti.
A i mi će mo molit za tebe. :grlim te:[/quote]

Ma ja razumijem sve šta vi meni hoćete reći,ali taj znanstvenik je zlouporabio to,bavio se time,ja apsolutno ništa od toga nebi primjenjivao što piše u tim knjigama.Znam jednog svećenika koji je jako produhovljena osoba i vrši seminare i proučava rejki,jogu i sve te okultne sadržaje.Kažem još jednom radi se o čitanju,ne primjenjivanju stvari iz tih knjiga.BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 ruj 2007 21:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 11 stu 2006 19:22
Postovi: 121
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ne znam zuki, ja ne bi, jer crni prvo napada u tvoje misli, a čitanjem takvih sadržaja otvaraš vrata svakakvom smeću u svojoj glavi.

Radije čitaj Bibliju, zanimljivija je.
BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ruj 2007 10:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ma imaš pravo!BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ruj 2007 11:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
[quote]Ma imaš pravo!BVB

pametnog li čovjeka! :grlim te:
ali pazi zuki, držim te ...na oku :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ruj 2007 12:26 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
:P :P :P Baš mi je drago, Zuky da si ipak odlučio ne proučavati takve stvari!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Zuky
PostPostano: 07 ruj 2007 14:44 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 svi 2007 21:31
Postovi: 87
Lokacija: Jastrebarsko
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sm kao srednjoskolac bio dosta naivan i dosta sam citao horoskope i kao savjetovao Ljude, pa tarot karte, jer me to kao onako zanimalo...
danas vidim da su to gluposti-to jest stvari koje nas ometaju i sve vise zavlace u krivom smjeru...
Do nedavno i mene je kao i tebe, jako privlacilo to...oklutno radi informacija kako se zastiti i slicno...
Prijatelj, koji je zavrsio Teologiju ali vise naginje ka nekom svom pogledu na Religije, posudio mi je knjigu zasto Ljudi idu na crne mise, kako izgleda taj njihov obred i jos dosta toga...To sam mislio procitati, da bi upoznao kako im se suprostaviti...ali kako sam poceo posjecivati TT stranicu i procitao sam dosta, dosta divnih primjera, svjedocenja i izkaza ovdje...!
odustao sam od citanja takvih knjiga jer kao sto su ti gore svi divno objsnili... to je dosta opasno podrucje i bez velike Vjere i poznavanja drugih stvari, postoji opasnost da bi brzo skrenuo u krivi smjer i "onaj" bi pomalo sve to okrenuo u svoju korist...!
Moj ti je savjet da se ne upustas u to !
BTB ! :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 stu 2007 23:29 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 ruj 2007 18:51
Postovi: 5
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne znam prijatelju,
Ja se ne bi previse u to uvlačio, ali i nemam želju za čitanje takvih stvari!
A mozda je i dobro znati nesto malo o tim stvarima.

Najbolje je da se pomolis Bogu da ti kaze zasto te to zanima i sta ti je ciniti.

Odgovor ce stici. Mozda ne odmah ali isplati se cekati :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2007 09:14 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 21 svi 2007 10:53
Postovi: 6
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja sam bio ušao u tu sotonsku zamku i nije bilo mira u meni nego stalna nervoza i mržnja kao i straš da će mi netko nešto napravit sa vračkama itd.Sve dok nisam otišao na seminar pro.Ivančića gdje je molio molitvu otklinjanja i polaganja ruku na svskog koji je bio upleten na bilo koji način.Dok je položio ruke na mene čujem glas koji govori "***** ** ****".Sutradan je bila obnova krsnog zavjeta i zaziv Duha Svetog, to je dan koji nikad zaboravit neću tu toplinu i milost koju sam osjetio kroz cjelo tjelo nanovo sam se rodio.Hvala Bogu u Isusu i Duhu Svetomu.
Nemojte se petljati i dati navući na tako lagan i glup način.Kad počneš čitati ono te samo dalje i dalj vuče i ako ne prepoznaš to zlo jako se teško izvući odnosno ako nisi jako jak u Kristu i Duhovno jak.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 23 stu 2007 09:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Neću ništa reći na temu o kojoj pričate jer je zuki od vas dobio jako puno dobrih savjeta i osobnih svjedočanstava.

Ivek brate dragi ne želim te kritizirati al bih te samo iskreno od srca zamolila da ovako tešku psovku ni ne citiraš.
Znam da si htio pokazati zukiju kako je sotona prljav i kako i u tom trenutku je bio u stanju tako nešto ubaciti ti u misli da bi pomislio da to dolazi od tebe, al evo još jednom te molim da ni iz kojeg razloga ne citiraš takvu psovku, jer sam su me dok sam čitala prošli trnci.
Ime Boga našeg je sveto i ne treba ga spominjati na ovaj način.

npr. mogao si navesti da si u glavi čuo psovku

BTB brate nemoj se ljutiti ovo je samo dobronamjerno :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr