www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 15:01

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 822 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2006 22:03 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Da li je tko pročitao od Marije Valtorte: SPJEV O BOGO-ČOVJEKU.

Komplet se sastoji od 17 knjiga. Ja sam tek počeo čitati. Svjedočili su mi ljudi o svojim obračenjima prilikom čitanja te knjige.

U biti, Marija Valtorta je imala vizije koje je zapisivala. I sve je u tančine opisivala od vremena Joakima i Ane - majke Djevice Marije. U detalje je sve zapisano. Kako je izgledala kuća u kojoj su živjeli. Kako su se djeca ponašala. Kako su se klinici zvali, prijatelji. Sve kao film razrađen u najsitnije detalje. Cijelo djetinjstvo Isusovo, njegova druženja, sve ljude toga doba pa nadalje.... To stvara sliku kao da si baš tamo.

A Marija Valtorta je izuzetna ličnost


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2006 23:37 
Odsutan
Počivao u miru Božjem
Počivao u miru Božjem

Pridružen: 31 sij 2006 18:58
Postovi: 685
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
emmet fox...moć konstruktivnog razmišljanja....
(nema ništ sa samopomoći i tim forama)...vrlo jednostavno,čitljivo i lako za razumijevanje...štivo u kojem se govori o bibliji i kako razumjeti neke moguće nelogičnosti...
davno sam ju čitala...no eto sjetla sam se pa preporučujem..pogotovo onima koji imaju puno nedoumica oko shvaćanja biblije


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 16 ožu 2006 23:47 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
vjeko napisao:
Da li je tko pročitao od Marije Valtorte: SPJEV O BOGO-ČOVJEKU.

Komplet se sastoji od 17 knjiga. Ja sam tek počeo čitati. Svjedočili su mi ljudi o svojim obračenjima prilikom čitanja te knjige.


Čula, želim pročitati, ali teško nabaviti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 21 ožu 2006 11:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 03 vel 2006 13:40
Postovi: 251
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Već je Joakim preporučio ovu knjigu, ali za nasu gošću koja nam se povjerava o strahu koji ju muci:

UNUTARNJI POTICAJI ,
autora ANSELMA GRUENA
Odnos prema mislima formira inaše stavove: prema životu se odnosimo pozitivno ili pesimistički. Kakvim smo sve napastima u mislima izloženi te kako se postaviti da prevladaju pozitivne misli i stavovi možete pronaći na stranicama ove knjige.
Opseg: 66 str. - Cijena: 40,00 kn


Puno ljudi voli čitati knjige Tomislava Ivančića. Evo jedna za koju sam sigurna da ce vas zanimati:

DUH SVETI I KARIZMATSKI POKRETI,
autora TOMISLAVA IVANČIĆA
Na osnovi vlastitih istraživanja i spoznaja autor piše o djelovanju Duha Svetoga u suvremenom katoličkom karizmatskom pokretu širom svijeta.
Opseg: 56 str. - Cijena: 25,00 kuna


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 22 ožu 2006 17:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ožu 2006 14:31
Postovi: 46
Lokacija: Slav.Brod
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Jako dobra i poučna knjiga je --Ozdravljeni kroz naraštaje--od R.de Grandes-a.Nije ni toliko skupa oko 30-tak kuna ,a govori o prokletstvu naših predaka kako se prenosi na nas i na naše naraštaje.Dosta je pisao o primjerima iz vlastitog iskustva.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 ožu 2006 09:57 
Odsutan
Admin

Pridružen: 27 sij 2006 14:21
Postovi: 1048
Lokacija: Hrvatska, Požega
Podijelio: 17 zahvala
Zahvaljeno je: 19 zahvala
Evo jedna dobra knjiga:

Louis Lallemant: Nauk o duhovnom životu


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2006 12:21 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 ožu 2006 15:21
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Knjiga "OZDRAVLJATI BOLESNE" autora CHARLES AND FRANCES HUNTER u originalu "TO HEAL THE SICK" izdana 1983. god. u SAD-u, država Texas, a kod nas u "VJESNIKU" 1988.g. (5000 kom.) jedna je od najdojmljivijih, najupečatljivijih i potresnijih u kojoj su opisana njihova iskustva tokom ozdravljanja bolesnih u duhu i tijelu, metodama koje su opisane i primjenjivane po riječima iz SV. PISMA, tj. BIBLIJE.
Kad čovjek čita ovu knjigu o čudesima i ozdravljenjima mnogih u raznim mjestima koje su posijećivali, i na seminarima koje su održavali ovo dvoje ljudi, a poslije i mnogi drugi koji su primjenjivali iste te metode diljem svijeta putem audio i video kaseta, može se zaista povjerovati da ga je kotač povijesti vratio u vrijeme Krista i prvih apostola koji su liječili silom, istom onom kojom je i On liječio i ostavio im u naslijeđe, i ne samo njima već s v a k o m e od nas a što autori, Charles i Frances posebno upozoravaju i stalno naglašavaju.
U SVAKOME JE OD NAS SILA DUHA SVETOGA, SAMO TREBA ZNATI KAKO JE UPOTRIJEBITI, POVJEROVATI I PRIMJENITI U ODREĐENOJ SITUACIJI ONAKO KAKO JE TOČNO IZGOVORENO I ZAPISANO. ALELUJA ... Zadivljujuće je sve što je opisano: "Slijepi gledaju, hromi hodaju, gubavi se čiste, gluhi čuju ... ". Ja sam doživio malo čudno iskustvo čitajući je prvi put. Na otprilike polovini knjige obuzela me silna radost nekakvog stanja lakoće i mira, počeo sam se smijati i nisam je mogao više čitati. Jedino mi je preostalo slaviti i zahvaljivati Gospodina što nešto tako postoji i obistinjuje se nakon toliko godina. ALELUJA ... Poslije sam shvatio je da je na kraju knjige opisano isto to stanje radosti na mnogima koji su ležeći "Počivali u Duhu" a autor tu pojavu naziva s v e t i - s m i j e h koji je kao melem na ranu došao od svete sile. Pročitaj, možda si baš ti na kojeg Duh sveti čeka da se proslavi u ime njegovo u ozdravljenima na kojima si polagao ruke.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2006 12:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 ožu 2006 11:48
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
"OZDRAVLJATI BOLESNE" autora CHARLES AND FRANCES HUNTER (naravno CRO izdanje)

Gdje da nađem tu knjigu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2006 12:43 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 20 ožu 2006 15:21
Postovi: 9
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
JA NE ZNAM, MOJA JE FOTOKOPIRANA, AKO NETKO ZNA GDE SE MOŽE KUPITI ILI NABAVITI NEKA TI JAVI.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2006 13:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 20 ožu 2006 11:48
Postovi: 101
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Koliko ima stranica? Možda bi ih mogao skenirati?!?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 822 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 83  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr