www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 21 vel 2018 12:00

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Poruka
PostPostano: 07 vel 2018 20:58 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 128 zahvala
Zahvaljeno je: 54 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Da, najbolje je paypal napravit pa si miran. Ili jos sigurnije paysafecard, zavisi tko ga priznaje. Ostavit podatke scribd-u je ok, ali "sta ako"...mogu i oni bit hakirani itd...mala vjerovatnost, al..paypal je najbolje napravit za te stvari.
uostalom koja knjiga ti treba? imas po neku raznih stranica i torrenta

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 08 vel 2018 12:57 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: U braku
Hrvoje Hrki napisao:

Kad bih znao koju knjigu nemaju, i da baš tu imam ja bih uplodao ( mada ni to ne znam kako se radi,ali bi mi valjda netko pojasnio)...ali oni imaju milione knjiga , pa teško da ja imam nešto što oni nemaju...osim toga nemam skener itd,itd
ja većinu knjiga uzimam iz knjižnica KGZ-a

Ima li neki način da netko tko može besplatno ući u scribd, da mi pošalje na email nešto (link ?) ili na vocap ili na viber , pa da ja to onda isprintam?
Ja vjero. imam na smsrtfonu diskdrive, ili oblak ili šta već?mOŽE LI MI SE NA TO POSLATI NEKI LINK ISL. PA DA JA SAMO ISPRINTAM?
mada mi je za nešto javilo da nisam dugo koristio pa me je isključilo ( mislim da je bio DROPBOX)

Koliki je po vama rizik ostavljati na scribd podatke sa ženene kred.kartice??...ili sada više nema rizika kod toga?

Ako pokušaš uplodati knjigu koju imaju javi ti grešku i pokušaš sa drugom.
Nije komplicirano.
Kod kreditne kartice prije je bilo da nakon 30 dana ti automatski skida iznos, pa to treba isključiti ako želiš koristiti free uslugu 30 dana.
Ovo je bilo prije, pa treba provjeriti.
Kreditnu karticu nikako ne koristi nego Paypal uslugu i kreditnu veži na Paypal.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 92 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vrijeme na UTC [LJV]