www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:59

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 13 stu 2013 15:39 
vincenta napisao:
Pinhas napisao:
Ima li netko link za online čitanje ili download "Dnevnik Svete Faustine"?

https://www.dropbox.com/s/3z258dhjw70ft99/Dnevnik%20sestre%20Marije%20Faustine%20Kowalske.pdf



Hvala puno vincenta. :) :b112:


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 15 stu 2013 14:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 23:37
Postovi: 308
Podijelio: 25 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Duh straha

Biblija uči da je strah duh koji čovjeka pretvara u sotoninog roba. Saznajmo kako se strah uvlači u čovjeka i djeluje u različitim životnim okolnostima. Nitko ne može izbjeći susret s ovom opasnom duhovnom silom, ali u Kristu možemo nadvladati sve napade straha i slomiti njegov utjecaj na svim područjima našeg života. Biblija kaže da nam Bog ne daje duh straha nego Duh sile, ljubavi i samokontrole.

http://www.krscani.net/pdf/duh_straha.pdf


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 stu 2013 15:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 21 lis 2009 13:19
Postovi: 190
Lokacija: Hrvatska, Rijeka
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
marxonz napisao:
Duh straha

Biblija uči da je strah duh koji čovjeka pretvara u sotoninog roba. Saznajmo kako se strah uvlači u čovjeka i djeluje u različitim životnim okolnostima. Nitko ne može izbjeći susret s ovom opasnom duhovnom silom, ali u Kristu možemo nadvladati sve napade straha i slomiti njegov utjecaj na svim područjima našeg života. Biblija kaže da nam Bog ne daje duh straha nego Duh sile, ljubavi i samokontrole.

http://www.krscani.net/pdf/duh_straha.pdf


Možda bi bilo dobro znati i ovo, pa neka svatko o preuzimanju gore navedene knjige odluči sam. Na početnoj stranici s koje je skinuta ova knjiga piše slijedeće:

Želimo vam Božji blagoslov, dobrodošli na našu web stranicu!


Mi smo bračni par iz Zagreba, ljudi rođeni od vode i Duha koji imaju i provode u djelo vjeru jedanput zauvijek predanu svetima. Naše je usmjerenje služiti Kristu i ljudima u skladu s izvornim učenjem Božje riječi. Duboko smo osvjedočeni da je jedini ispravan put nasljedovanja Krista i izgradnje Crkve onaj koji su utrli apostoli i drugi u Pismu zabilježeni vjernici.

Stranicu smo uredili tako da pruži osnovnu spoznaju o spasenju onima koji ne poznaju Boga, predstavi naše vjersko djelovanje u Kristu, uređenje kućne crkve Novog saveza i učenja pripadnicima Kristovog duhovnog tijela koji streme kvalitetnijoj spoznaji vjere, djelotvornijoj provedbi biblijskih istina i odvajanju od organizirane crkvene religije bilo kojeg predznaka.

Ovo je upitnik koji vam može pomoći u prepoznavanju duhovnih stvari s kojima ste nezadovoljni ili ih ne uspijevate provesti, kao i onih vrijednosti kojima stremite. Odgovorite li na sva ili poneka pitanja potvrdno, ohrabrujemo vas da čitate sadržaje na ovoj stranici. Otkrivenje Božje riječi ponudit će vam konkretne odgovore ili barem postaviti zdrav temelj u pronalaženju rješenja.

Uočili ste nepremostivu razliku između Božjeg i ljudskog učenja?

Shvatili ste da otpadničke crkve nisu dio Božjeg kraljevstva?

Ne možete više podnijeti hladni crkveni legalizam?

Zasićeni ste tjelesnim manipulacijama show propovjednika u tzv. mega crkvama kojima ne predstavljate više od broja u članstvu i izvor prihoda?

Umorni ste od uzaludnih, beznadnih i frustrirajućih pokušaja promjene crkvene denominacije?

Nemate više volje slušati plitke i bezlične propovijedi koje ne mogu nahraniti vaš duh gladan istine Božje riječi?

Došli ste do točke kad počinjete odbacivati religiozne plagijate i vapiti za originalima Božjeg kraljevstva?

Ne želite više biti ograničeni denominacijskom teologijom koja vam određuje što i do koje mjere ćete vjerovati, iako nas Krist poziva na cjelovitu i neograničenu vjeru u okviru Božje riječi i Njegove volje ?

Odlučni ste provesti radikalne promjene u vjerskom životu, bez obzira na cijenu koja će neminovno morati biti plaćena?

http://www.krscani.net/


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 sij 2014 02:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 23:37
Postovi: 308
Podijelio: 25 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Milivoj Bolobanić - Kako prepoznati zamke zloga

https://www.dropbox.com/s/2pk2q5duvf47l ... banic_.pdf

Gabriele Amorth - Egzorcist govori

https://www.dropbox.com/s/0zab8uoru2oth ... govori.pdf


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2014 12:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 vel 2014 11:49
Postovi: 83
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Fran26 napisao:
aaaaa evo još malo knjiga ali ovaj puta besplatno :wink:

http://www.esnips.com/web/E-BookKnjiga?docsPage=1#files


Kompa ovo se ne otvara


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostOvaj post je obrisan od lyra1 na 03 vel 2014 10:12.
Razlog: antikatolička stranica
PostPostano: 02 vel 2014 12:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tomek napisao:
Da ti kažem ne moraš ništa, religiozne vođe traže da se pokloniš njima ne Bogu, nego njima, znam o čemu pričam bio sam u upao u religioznu organizaciju, na kraju čim sam više i više čitao bibliju, skužio sam da, me vuču za nos i krenu sam u drugu crkvu gdje je sloboda, zapravo nisam sam krenuo u tu crkvu nego me je Bog poslao tamo.

Tko si sad pak ti?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2014 12:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2013 12:42
Postovi: 290
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Citat:
Katolička crkva u isto vrijeme mnoge odvodi od prave vjere i odnosa s Kristom. Nebiblijska vjerovanja i običaji Rimokatoličke crkve Kristovim neprijateljima često su pružala priliku da hule na Boga. Rimokatolička crkva nije crkva koju je Krist ustanovio. To nije crkva koja se temelji na apostolskom učenju (koje je opisano u Djelima apostolskim i novozavjetnim poslanicama). Premda su Isusove riječi u Marku 7,9 bile upućene farizejima, one točno opisuju Rimokatoličku crkvu: »Vi zgodno ukidate – nastavi on – Božju zapovijed da držite svoju predaju!

Hej ti.. Ovakve stranice jednostavno ne možeš preporučiti na KATOLIČKOM forumu. Sorry.. Ne možeš..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2014 13:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 02 vel 2014 11:49
Postovi: 83
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ti ima svoje ime. uostalom nisam preporučio stranicu nego knjige. I došao sam s svrhom da širim evanđelje Isusa Krista, ne ono što religija kaže nego što bog i božja riječ kažu :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 02 vel 2014 13:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Tomek napisao:
Ti ima svoje ime. uostalom nisam preporučio stranicu nego knjige. I došao sam s svrhom da širim evanđelje Isusa Krista, ne ono što religija kaže nego što bog i božja riječ kažu :b112:


A tko garantira da ti ispravno širiš evanđelje, a ne ostalih 5 000 0000 000 ljudi??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 197 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr