www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 10:29

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor Poruka
PostPostano: 04 tra 2009 12:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 pro 2008 23:16
Postovi: 264
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pismo ljubavi Pravoga Oca

Dijete moje…


Moguće da me ne poznaješ, ali ja o tebi sve znam …Psalam 139:1 Znam kada sjedaš i kada se
ustaješ …Psalam 139:2 Sve tvoje staze su mi poznate …Psalam 139:3 Pa i svaka vlas na tvojoj glavi
je izbrojana …Matej 10:29-31 Sazdan si prema mome obličju …Postanak 1:27 Nalaziš se u meni, gdje
se krećeš i živiš …Djela 17:28 Jer si od mojega roda …Djela 17:28 Znadoh te prije nego si začet u
majčinoj utrobi …Jeremija 1:4-5 Izabrao sam te još kada sam planirao stvaranje …Efežanima 1:11-12
Tvoj život nije slučajnost, jer svi su tvoji dani u mojoj knjizi zabilježeni …Psalam 139:15-16 Ja sam
bio taj koji je odredio pravo vrijeme tvoga rođenja, i mjesto tvoga življenja …Djela 17:26 Načinjen
si čudesno i predivno …Psalam 139:14 Jer ja sam te satkao u majčinoj utrobi …Psalam 139:13 Ja sam
te na dan tvojega rođenja izveo na svijet …Psalam 71:6 Oni koji me ne poznaju, krivo me
predstavljaju …Ivan 8:41-44 Ja nisam udaljen i gnjevan, već sam izražaj savršene ljubavi
1 Ivan 4:16 A žudnja mi je da tu svoju ljubav obilato na tebe izlijem …1 Ivan 3:1 I To jednostavno
zato što si moje dijete a ja tvoj otac …1 Ivan 3:1 Pružam ti više nego ti je tvoj zemaljski otac
ikada mogao pružiti …Matej 7:11 Zato što sam ja savršeni otac …Matej 5:48 Svaki dobri dar
kojega primaš dolazi iz moje ruke …Jakov 1:17 Jer se brinem za tebe i podmirujem sve tvoje
potrebe …Matej 6:31-33 Moj plan za tvoju budućnost je uvijek ispunjen nadom …Jeremija 29:11 Zato
što te ljubim ljubavlju vječnom …Jeremija 31:3 Moja razmišljanja o tebi su bezbrojna i ne mogu
se izjednačiti s pijeskom na morskoj obali …Psalam 139:17-18 Nad tobom se radujem pun veselja
Sefanija 3:17 I nikada ti neću prestati činiti dobro …Jeremija 32:40 Jer ti si moja predraga svojina
Izlazak 19:5 Želim te čvrsto utvrditi svim srcem svojim, svom dušom svojom …Jeremija 32:41 I želim
ti objaviti predivne i nedokučive tajne …Jeremija 33:3 Ako me potražiš svim svojim srcem, naći
ćeš mePon … Zakon 4:29 Raduj se u meni i ja ću ispuniti sve želje tvoga srca …Psalam 37:4 Jer ja
sam taj koji proizvodim u tebi te želje …Filipljanima 2:13 Ja sam u stanju učiniti neograničeno više
nego ti možeš i pomisliti …Efežanima 3:20 Jer nitko te ne može utješiti i ohrabriti kao ja
2 Solunjanima 2:16-17 Ja sam također i Otac koji te tješi u ma kakvim nevoljama…2 Korinćanima 1:3-4
Kada si bio skršena srca, bio sam ti blizu …Psalam 34:19 Nosio sam te blizu svoga srca, kao što
pastir nosi janje u svojemu naručju …Izaija 40:11 Dolazi dan kada ću otrti svaku suzu s tvojega
lica …Otkrivenje 21:3-4 I uzeti ću svaku bol koju si podnosio ovdje na zemlji…Otkrivenje 21:3-4 Ja sam
tvoj Otac, i ljubim te isto kao što sam ljubio svojega sina, Isusa …Ivan 17:23 Jer je u Isusu moja
ljubav prema tebi savršeno objavljena …Ivan 17:26 On je potpuni izražaj moje biti …Hebrejima 1:3
On je došao praktično pokazati da sam za tebe, a ne protiv tebe …Rimljanima 8:31 I da ti kaže da
ja ne brojim tvoje grijehe …2 Korinćanima 5:18-19 Isus je umro radi toga da se mi, ti i ja, izmirimo
2 Korinćanima 5:18-19 Njegova smrt je najuzvišeniji izražaj moje ljubavi prema tebi…1 Ivan 4:10
Dao sam sve što sam ljubio, samo da bi mogao pridobiti tvoju ljubav …Rimljanima 8:31-32 Ako
primiš moj dar, mojega sina Isusa, mene primaš …1 Ivan 2:23 I nikada te više ništa neće moći
opet odvojiti od moje ljubavi …Rimljanima 8:38-39 Vrati se kući i ja ću sazvati najveću veselicu
kakvu nebo još nije vidjelo …Luka 15:7 Oduvijek sam bio Otac, i uvijek ču Otac i ostati
Efežanima 3:14-15 Sada ću ti postaviti najvažnije pitanje tvoga života:… Želiš li i ti biti moje
dijete?… Ivan 1:12-13 Čekam na tvoj odaziv …Luka 15:11-32


Ljubi te, Tvoj Tata,
Bog Svemogući


Father Heart Communications Copyright 2002 Translated by Tom Magdic


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr