www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 14:19

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 01 srp 2008 00:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 svi 2007 19:34
Postovi: 175
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Zanima me gdje se mogu nabaviti spisi ove svetice, ako znate nekakav link dajte ga.Hvala!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 srp 2008 10:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
zuki_1 napisao:
Zanima me gdje se mogu nabaviti spisi ove svetice, ako znate nekakav link dajte ga.Hvala!


ja sam ih viđao ispred crkve Bezgrješnog Srca Marijina na Jordanovcu, zagreb, na 1. subote u mjesecu

mala knjižica, jako povoljna 10- 15 kn


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 01 srp 2008 10:52 
Imaš ovdje puno finih stvari - objave, molitve, enciklike......masu toga dobrog:

http://www.4shared.com/account/home.jsp


Vrh
  
Citiraj  
PostPostano: 04 lis 2009 19:02 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 03 lis 2009 20:53
Postovi: 2
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ProphecyFilm.com - Objave i prorocanstva svete Brigite Švedske


PREVEO GOOGLE TRANSLATE


Mi na www.prophecyfilm.com traže spremni prevoditelje koji imaju vještinu na prevodenju objavama i prorocanstva svetog Brigite Švedske na hrvatskom jeziku, jer mi trenutno ne imati potpuni prijevod tih velikih otkrica na hrvatskom jeziku. Molimo Vas da nam pomogne u prevodenju ili nam pomoci da pronadete voljne prevoditelj na hrvatskom jeziku u ime Gospodina našega Isusa Krista za spasenje duša! Pomozite nam se u bilo kojem drugom jeziku, ako znate nekoga da ste spremni, ili ako ste sami imati vještinu da se prevesti na bilo kojem jeziku, kontaktirajte nas na: croatian@prophecyfilm.com


Prorocanstva i Objave svete Brigite Švedske

Ova knjiga je zrcalo u kojem se duša može vidjeti svoje mrlje i nauciti ono što je ugodan za Boga i ono što ga displeases. Procitajte ovu knjigu opet i opet i naucit cete kako vam se mora ljubiti Boga i bližnjega svoga, prezirati ono što je zemaljsko i prolazno i teži nakon vjecno i nebesko, trajnog poradi Krista nedace ovoga svijeta i prezrevši svoj prosperitet i enticements, zahvalivši Bog u bolest, a ne ponos uzimajuci u dobrom zdravlju, a ne postati drzak u srecu niti oboren na sudenjima.


Sveti Bridget je kanonizirao papa Bonifacije IX u 1391 godini i potvrdio ju je papa Martin V u Vijecu Konstanca u godini 1415

Objave svete Brigite bili odobreni izuzetno visok stupanj autenticnosti, autoritet i važnost od ranog datuma. Papa Grgur XI (1370-78) i odobren im je potvrdio i njima sudi jako povoljno, kao i Boniface IX (1389-1404) u papinske Bull Ab origine Mundi, par. 39 (7. listopada 1391). Oni su kasnije ispitati u Vijecu Constance (1414-18), a na Vijecu Basel (1431-49), kako ih sudeci biti u skladu s katolickom vjerom, Revelations su snažno branili brojni teolozi smatraju visoko, ukljucujuci i Jean Gerson (1363-1429), kancelar Sveucilišta u Parizu i kardinala Juana de Torquemada (1388-1468).



Objave i prorocanstva svete Brigite Švedske


Knjiga 1 - Poglavlje 1
www.prophecyfilm.com/croatian

Ja sam stvoritelj neba i zemlje, jedan u božanstvu s Ocem i Duhom Svetim. Ja sam taj koji je govorio prorocima i patrijarsima i onaj sam koga su išcekivali. Zbog ceznuca njihova i u suglasnosti s Mojim obecanjem, preuzeo sam tijelo bez grijeha, bez putenosti, ušavši u tijelo Djevice poput sunca što sja kroz najcišci kristal. Svjetlost ne oštecuje staklo kada prolazi kroz njega, tako niti Djevica nije izgubila djevicanstvo kada sam uzeo ljudsku prirodu. Tijelo sam preuzeo, a da nisam predao svoje božanstvo.

Sa svojom ljudskom prirodom bio sam u utrobi Djevice, no ipak ništa manje nisam bio Bog koji s Ocem i Duhom Svetim upravlja i ispunjava sve stvari. Svjetlost nije nikada odvojena od vatre, niti je Moje božanstvo ikada bilo odvojeno od Moje ljudskosti, cak ni u Mojoj smrti. Ja sam želio da Moje cisto i bezgrešno Tijelo bude izranjavano od tabana nogu do krune Moje glave za grijehe svih ljudi i da budem pribijen na križ. Ono se sada daje svakoga dana na oltaru da bi Me ljudi mogli više voljeli i cešce se prisjecati Moje milosti.

No danas, ja sam ipak potpuno zaboravljen, zanemaren i ismijavan, poput kralja izbacenog iz vlastitog kraljevstva, na cije je mjesto izabran pokvareni lopov i slavljen umjesto njega.
Želim da Moje kraljevstvo bude unutar covjeka i po pravu Ja bih trebao biti njegov kralj i gospodar, jer sam ga stvorio i otkupio. Ali sada, on je prekinuo i oskvrnuo vjeru koju mi je obecao na krštenju. On je prekršio i odbio pravila koja sam mu odredio. On voli svoju samovolju i s omalovažavanjem odbija Me slušati. Osim toga, on slavi najpokvarenijeg lopova, davola, iznad Mene i obavezuje mu svoju vjeru.

Ðavao je zaista lopov jer zlim iskušenjima i lažnim obecanjima krade za sebe ljudsku dušu koju sam otkupio svojom vlastitom krvlju. To nije zato što bi on, kao, bio jaci od mene da ih može krasti, jer Ja sam tako mocan da sve mogu uciniti jednom rijecju i tako sam pravedan da ne bi napravio ni najmanju nepravdu, niti kada bi Me to pitali svi sveci.

Pošto covjek, kojemu je dana slobodna volja, dragovoljno prezire moje zapovjedi i prihvaca davola, onda je i potpuno pravedno da osjeti tiraniju davola.
Ðavao je stvoren dobar od Mene, ali je pao kroz svoju vlastitu pokvarenu volju i postao, tako reci, Moj sluga koji pokvarenima donosi kaznu. Iako sam sada tako preziran, ipak sam još toliko milostiv da cu oprostiti grijehe svakome ko zatraži moju milost i ponizi se, i oslobodit cu ga od zlog kradljivca.

Ali one koji budu ustrajali u nepoštivanju Mene, obici cu sa svojom pravdom i cuvši to oni ce se tresti i oni koji to osjete govoriti ce: 'Jao nama, što smo uopce rodeni ili bili zaceti, jao nama, što smo izazvali gnjev Gospodara velicanstva...'

Procitajte ostatak poglavlja u,


http://www.prophecyfilm.com/croatian/ob ... avlje1.htm



IN ENGLISH


We at www.prophecyfilm.com are looking for willing translators that have the skill on translating the revelations and prophecies of Saint Bridget of Sweden into the Croatian language, for we at present do not have a complete translation of these great revelations in Croatian. Please help us in translating or help us find a willing translator in the Croatian language in the name of our Lord Jesus Christ for the salvation of souls! Help us also in any other language, if you know someone that are willing, or if you yourself have the skill to translate to any language, please contact us at: croatian@prophecyfilm.com


The Prophecies and Revelations of Saint Bridget of Sweden

This book is a mirror in which the soul can see its stains and learn what is pleasing to God and what displeases him. Read this book again and again and you will learn how you must love God and your neighbor, despise what is earthly and transient, striving after the everlasting and heavenly, enduring for Christ's sake the adversities of this world and despising its prosperity and enticements, thanking God in sickness, not taking pride in good health, not becoming presumptuous in good fortune nor downcast in trials.


Saint Bridget was canonized by Pope Boniface IX in the year 1391 and confirmed by Pope Martin V in the Council of Constance in the year 1415

The Revelations of Saint Bridget were accorded an exceptionally high degree of authenticity, authority and importance from an early date. Pope Gregory XI (1370-78) approved and confirmed them and judged them highly favourably, as did Boniface IX (1389-1404) in the papal Bull Ab origine mundi, par. 39 (7 Oct 1391). They were later examined at the Council of Constance (1414-18) and at the Council of Basel (1431-49), both judging them to be in conformity with the Catholic faith; The Revelations were also strongly defended by numerous highly regarded theologians, including Jean Gerson (1363-1429), Chancellor of the University of Paris and Cardinal Juan de Torquemada (1388-1468).




http://www.prophecyfilm.com
http://www.prophecyfilm.com/croatian


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 lis 2009 15:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:14
Postovi: 717
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 1 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I am willing to help you translate these prophecies, I will contact you on this mail you mentioned croatian@prophecyfilm.com, and we can possibly arrange all details.

Brigita


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 11 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr