www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:50

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 05 tra 2010 22:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
[quote="Dorothea"]Bravo Samuel! ali svaka čast tvojoj ženi! :D[/quote

Svakome kroz ženu život dolazi.
Sva čovjećje o njoj ovisi.
Kao lutke na tankim nitima,
svi životi cijelog čoiječanstva
na njenoj pupkovini vise.
Zato žena nije igračka
i bez nje je svaki čovijek sam.
Njezin duh se živo odražava
u svakome kroz čitav mu vijek.
Svi govore materinjim jezikom,
jer u njemu je uvjek živi duh,
sveti zadah i iskrena rijeć.
Za razliku od ostalih jezika,
samo taj je jezik ljubavi
kojim dušu oživljava Bog.
Zato njega svatko brzo ući,dok se tuđim svaki čovijek mući...
RAJKO B.


Ništa bez žena!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 tra 2010 22:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Matyjesus napisao:
Samuel napisao:
Imam četiri curice i jednog dečkića,najstarija će još malo 6,druga ima 4,treća 3,i blizanci muško i žensko po 1 i 8mj.!!Zasad!! :oops: :oops: :oops:


Bogu hvala i slava,... divno,.. predivno,.. najvise mi se svidja to "zasad",.. naravno, valja malo zenu pustiti da se oporavi,.. i Svaka Vam Cast,.. BVB :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Nije lako,radim sam i borimo se svakako,ali mnoge čudne stvari su nam se događale da bi posumnjao u Božju Providnost.Blagoslovljena bila Božja Providnost s kojom se je očitovao na Abrahamu,i s kojom se dokazuje i dan danas i hvala Mu što se tako divno proslavlja nad nama i po nama.Blagoslovljen Bog u vijeke.ALELUJA.ALELUJA!!!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 tra 2010 23:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
U međusobnoj ljubavi muškarca i žene-Bog im se otkriva kao ljubav. Preko muškarca ženi kao jakost, preko žene muškarcu kao nježnost. Stoga se i kaže da nam se Bog daruje u drugoj polovici nas samih. No ipak, mora se priznati-kad Bog želi učiniti velike stvari on izabire muškarca, a kad želi učiniti nemoguće izabire ženu. :D
p.Luka Rađa (upravo naišla na ovo u jednoj knjizi)

Bez pouzadnja u Božju Providnost teško bi se moglo "odlučiti" za veliku obitelj..hm,moje mišljenje..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 18 tra 2010 15:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ova tema služi za "odlaganje" svih onih "off topic-chat" postova s podforuma Duhovna literatura




OBAVIJEST:

stavljam ovu obavijest na ovu temu jer se radi o gotovo istoj temi

naime, dogodio mi se "kratki spoj" i zaljučana tema "Dnevnik sv.Faustine (cijeli)" pokretačice Aane je "ispario" :oops:

pa u slučaju da ste imali nešto što vam je važno a niste skinuli, možete u google-ov pretražnik upisati: dnevnik sv faustine i svašta nešto naći...

svoje impresije i dojmove slobodno stavite na ovu temu

imate li kakvih pitanja, možete mi pisati na pp il postati na Pomoći, a ne ovdje jer bi to bio chat

hvala
smajlic13


Zadnja izmjena: vox; 29 tra 2010 17:20; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 16:13 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 lis 2009 15:26
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pa da ja već neko vrijeme čekam taj nastavak i tražim temu od Ane. Ali niš.
Aane di siiii???!!!
Pratim temu na više foruma ;) ali niti jedan baš ne šljaka.
Pusa tebi jedva čekam nastavak.
Moram do knjižnice, ali sumnjam da će imati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 17:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Neznam smijem li predložiti jedan drugi forum gdije će Aane smijeti stavljati textove,da stavimo stranicu i da se odavdije prebace tamo.Ako su i Aane i moderatori za??
Tako da textovi nisu na ovom forumu,a mogu se prebaciti sa ovog na drugi,tako da je vuk sit i ovce na broju!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 20:20 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 31 lis 2009 22:35
Postovi: 87
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Pozdrav.
Sara nažalost zabranili su mi da pišem ovdje jer su se mnogi tužili ..pa sam odustala i na drugim forumima (osim na jednom di je admin krasan čovik kojemu nije do svađe nego do širenja Božje rječi).. da mi se neko drugi jadan ne bi iživcira.. pa šta ću ja onda..
Neka vi meni budete svi lipo u miru, doć će vam u ruke svima taj Dnevnik, sigurna sam, ..ja sam samo tila podijelit sa drugima (pa i na ovaj način) jer mi je bila tolika radost i toliko mi je milosti donio da je to teško opisat.. ali nezahvalnosti će uvik bit i na svake pokušaje dobrog djela uzvraća se pljuskom.. a da sam došla ovde načet koju svađu nekoga izvriđat onda se sigurno te face ne bi tužile nego bi kao veliki "KATOLICI" dali mi punu potporu i sigurno bi imala veeliiki odaziv.

BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 21:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Aane napisao:
Pozdrav.
Sara nažalost zabranili su mi da pišem ovdje jer su se mnogi tužili ..pa sam odustala i na drugim forumima (osim na jednom di je admin krasan čovik kojemu nije do svađe nego do širenja Božje rječi).. da mi se neko drugi jadan ne bi iživcira.. pa šta ću ja onda..
Neka vi meni budete svi lipo u miru, doć će vam u ruke svima taj Dnevnik, sigurna sam, ..ja sam samo tila podijelit sa drugima (pa i na ovaj način) jer mi je bila tolika radost i toliko mi je milosti donio da je to teško opisat.. ali nezahvalnosti će uvik bit i na svake pokušaje dobrog djela uzvraća se pljuskom.. a da sam došla ovde načet koju svađu nekoga izvriđat onda se sigurno te face ne bi tužile nego bi kao veliki "KATOLICI" dali mi punu potporu i sigurno bi imala veeliiki odaziv.

BTB :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Draga Aane,nemoj biti ogorčena,takva su pravila i moramo se prilagoditi,iako ja nerazumijem.
Nitko te neželi iz mržnje izbaciti,zasad je tako kako je.
Pa evo pošto čitaš o Božanskom Milosrđu,zamolio bih te da nam budeš milostiva ako osiječaš bilo kakvu uvrijeđenost i ostaneš s nama,jer ima toliko mnogo tema i molitvi a posebno divnih rijeći....
A možeš i ovdije nešto o tome dnevniku napisati,neki dio koji te se dojmio i svoj mali osvrt,bar nešto,ali da ostaneš s nama.
Hvala ti na tvome trudu,jer nerazumijem kako ti se je dalo toliko prepisivati,i što si koristila svoje vrijeme.Neka te blagoslovi naš Milosrdni Bog!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 22:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 pro 2009 21:55
Postovi: 234
Lokacija: Rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
da Aane, nemoj ici...znam da je malo obeshrabrujuce...ali ovaj forum i je za ljude poput tebe.. vidis da nam svima treba rijec o Bozjem milosrdju, tim vise sto pravila ne dopustaju prepisivanje dnevnika.. ljudi su ipak zedni tih rijeci... ostani sa nama i pricaj nam o Bozjem milosrdju na svoj nacin! :b232: :grlim te:
BtB... :grlim te: smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 18 tra 2010 22:33 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 14 pro 2009 13:08
Postovi: 234
Lokacija: cazma
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Maina napisao:
da Aane, nemoj ici...znam da je malo obeshrabrujuce...ali ovaj forum i je za ljude poput tebe.. vidis da nam svima treba rijec o Bozjem milosrdju, tim vise sto pravila ne dopustaju prepisivanje dnevnika.. ljudi su ipak zedni tih rijeci... ostani sa nama i pricaj nam o Bozjem milosrdju na svoj nacin! :b232: :grlim te:
BtB... :grlim te: smajlic22


Ostani!
:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr