www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 12:31

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 vel 2009 16:52 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 08 vel 2009 17:55
Postovi: 1
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Da li itko zna šta o toj knjizi?
Da li je ok,jer kao u njoj se autorica stefania catarina navodi nekakvih 7 planeta di još ljudi žive,da oni mogu putovat s tih planeta na naš i još dosta toga.....
da je Isus jedino doša na zemlju jer smo mi ka jedini sklopili pakt s djavlom....

Dajte svaki komentar je dobrodošao,meni to ''smrdi'' na sotoninu zabludu!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 vel 2009 18:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 01 tra 2006 21:22
Postovi: 1095
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
agapes napisao:
Da li itko zna šta o toj knjizi?
Da li je ok,jer kao u njoj se autorica stefania catarina navodi nekakvih 7 planeta di još ljudi žive,da oni mogu putovat s tih planeta na naš i još dosta toga.....
da je Isus jedino doša na zemlju jer smo mi ka jedini sklopili pakt s djavlom....

Dajte svaki komentar je dobrodošao,meni to ''smrdi'' na sotoninu zabludu!!

Dobro si rekla "smrdi" . Ja ti preporučam da ju ne čitaš . Imaš toliko lijepe literature pa neznam zašto baš birati tu knjigu. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 14 vel 2009 15:54 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
agapes napisao:
Da li itko zna šta o toj knjizi?
Da li je ok,jer kao u njoj se autorica stefania catarina navodi nekakvih 7 planeta di još ljudi žive,da oni mogu putovat s tih planeta na naš i još dosta toga.....
da je Isus jedino doša na zemlju jer smo mi ka jedini sklopili pakt s djavlom....

Dajte svaki komentar je dobrodošao,meni to ''smrdi'' na sotoninu zabludu!!


oh, hvala ti, baš ću vidjet ima li toga u našoj gradskoj knjižnici. :mrgreen:

Fantasy je sam po sebi okej, a šta kao, vrag nije naša put do drugih planeta? :b101: :b101: Ma to je više smiješno no išta drugo, ima mnogo gore literature od te, a osim toga, ženska NEMA POJMA jer da postoje vmanzemaljci, došao bi Isus i njima, jer nas Bog Otac sve jednako voli. :P :D
Pusti neka piše ako voli, nemojmo razarati tuđi "kreativni duh" :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 24 vel 2009 14:14 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 19 vel 2009 18:06
Postovi: 1
Lokacija: Osijek
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
agapes napisao:
Da li itko zna šta o toj knjizi?
Da li je ok,jer kao u njoj se autorica stefania catarina navodi nekakvih 7 planeta di još ljudi žive,da oni mogu putovat s tih planeta na naš i još dosta toga.....
da je Isus jedino doša na zemlju jer smo mi ka jedini sklopili pakt s djavlom....

Dajte svaki komentar je dobrodošao,meni to ''smrdi'' na sotoninu zabludu!!



Mir vama!

Tražeći osvrte na knjigu "Preko velike barijere", naišla sam na ovaj post! Htjela bih ti dati odgovore koje tražiš. Knjigu sam nedavno pročitala i zaista sam se oduševila! Stefania Caterina je posvećena laikinja koja cijeli život ima izvanredna iskustva i cilj pisanja ove knjige bio je da ih po Isusovom nalogu objavi cijelome svijetu. Čitajući ovu knjigu nisam naišla niti na jednu rečenicu koja bi bila u suprotnosti s istinama naše katoličke vjere. Dapače, samo ih aktualizira i posvješćuje, tj. približava čovjeku kojemu je u ovim teškim vremenima skoro nemoguće spoznati Božju ljubav i Njegov plan za cijelo čovječanstvo. Aktivno radim na svojoj vjeri, svakodnevno čitam Sv. Pismo i svim srcem želim slijediti Krista po uzoru na Blaženu Djevicu Mariju. Knjiga mi je u tome zaista bila od velike pomoći. Moje iskustvo jest da je zaista važno knjizi pristupiti bez predrasuda i otvorena srca i uma jer tek tada možeš primiti i prepoznati to svjedočanstvo kao istinito, koje se nudi, ali nikome ne nameće, kako kaže i sama autorica u uvodu knjige. Bilo bi lijepo moći podijeliti i s drugima zapažanja, stoga od srca preporučujem najprije pročitati knjigu u cijelosti, a bez prethodnog nagađanja.
Radujem se unaprijed kontaktu s onima koji su ju pročitali ili će to tek učiniti.

Uz Božji blagoslov, Nikolina


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 24 vel 2009 23:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
agapes ako to stoji u toj knjizi nemoj je čitati. Bože sačuvaj.
To nitko normalan nebi mogao napisati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 vel 2009 20:35 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 vel 2009 16:33
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Mogu samo reći da knjiga ostavlja dubok dojam i pokazuje nam veličinu Boga Stvoritelja. Naravno, govorim kao ona osoba koja je knjigu "Preko velike barijere" i pročitala. Knjiga nije jedan površno napisani roman za zadovolji ljudsku znatiželju, niti je jedna bajka koja godi ušima, već nam otvara stvarnost Božje dobrote i ljubavi. Centar svega je Isus Krist, Spasitelj i Otkupitelj sveg ljudskog roda, ma gdje on bio. Nezamjenjiva i jedinstvena je uloga katoličke Crkve na zemlji gdje je Isus rođen, umro i uskrsnuo. Crkva kao takva ima za zadatak da navijesti spasenje Isusa Krista svim ljudima dobre volje. Autorica spominje izraz Božji narod, jer preko njega Isus djeluje i otkupljuje. No, narod Božji treba sebe prikazati kao žrtvu zajedno sa Isusom; i u ovom kontekstu se spominje prikazanje kao moćno sredstvo širenja Božjeg Kraljevstva.
Govoreći o milosti Međugorja u knjizi "Preko velike barijere" spominje se da je to mjesto na poseban način izabrano od Boga da povede ljude prema novim vremenima tj. prema Novom nebu i Novoj zemlji. Marija je štovana kao Majka i Kraljica ne samo na zemlji, već i na drugim planetima gdje ljudi žive. Ugodno čitanje, IchtyosM


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 vel 2010 20:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
ako sam dobro skužila svog prijatelja teologa koji je pročitao ovu knjigu
kao doista nema "ničeg" krivovjernog - protivnog nauku
al, ak sam dobro skužila, neki dio knjige diktira sam Sotona smajlic24
a on je otac laži
pa sad...možda još jedna bajka u nizu za zvođenje mase... :roll:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 vel 2010 20:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 10 lip 2008 20:55
Postovi: 3438
Lokacija: Santa Fe (New Mexico)
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 72 zahvala
Bajke. :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 vel 2010 13:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 28 kol 2009 11:42
Postovi: 1552
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 12 zahvala
Zahvaljeno je: 62 zahvala
Mario23 napisao:
agapes ako to stoji u toj knjizi nemoj je čitati. Bože sačuvaj.
To nitko normalan nebi mogao napisati.


Koliko ja znam i u Vatikanu se raspravljalo o mogućnosti postojanja vanzemaljskog života i utjecaja na Evanđelje. Do kojih su zaključaka došli ne znam. Treba provjerit. Ali lijepo je kad se prah i pepeo oholi i misli da zna sve o svemiru. Pa kad smo mi toliko pametni zašto još nismo otišli van Sunčevog sustava. Možda bi i za Teslu rekli kad je govorio o bežičnom prijenosu enegije i slike, ma ko normalan bi to rekao. Da je u srednjem vijeku neko došao i počeo pričati o mobitelima rekli bi da nije normalan ili da je to od Sotone. Sve šta mi ne razumjemo je ili ludo ili od Sotone.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 16 stu 2010 19:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 vel 2009 16:33
Postovi: 13
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bog svima!
Ne znam da li je netko od vas čitao knjigu "PREKO VELIKE BARIJERE" od Stefanije Caterine, talijanske spisateljice, koja je svoj život prikazala Bogu po Marijinim rukama? No pronašao sam jednu stranicu na netu gdje se pobliže pojašnjava tema knjige.

Lijepi pozdrav.


http://kucaumedjugorju.blogspot.com/p/izdavastvo.html


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 11 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr