www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 10:35

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 23 sij 2018 12:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Duje, koliki je porez na knjige?
Duje koliko knjiga sam prodao?
Duje posto sam ih prodao, po cijeni s pdv-om ili bez pdv?
Duje jesi siguran da svejedno nije plaćen porez?
Dujkić, za koliko postoji vjerovatnost da smo opljačkali državu?
Dujkić koliko si ti stvari kupio bez pdv-a? Koliko si belog pošmrkao da porez nisi platio? To nešnapisat, jel?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 14:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Biseri rajka buncala;


Zvoni bruj zvona Gospodnjih i više svijetu govori od svih doktorata s kraja poganskih vremena, jer se svijet Božji Duhom u srce prelijeva u svoj punini. Tko ima uho, čuje!

Svijet je zaluđen znanošću. Sva znanost njegova oslanja se na logiku, a logika nije istina.

Mjesečnica, to je znak Abelove smrti.

Mjesečnica – to je vrijeme buđenja u duhu svih članova jedne obitelji.

Još ako se dogodi kakav teži ispad, zaraza se mjesečnice raspršuje i na šire društvene krugove. Tad mjesečnicu imaju svi kojima je srce okadio bijes. Nastanu li teži neredi, tad i u širem društvu netko nekom može prolijevati krv, jer se mjesečnica – za razliku od ostalih dana – poznaje po krvi.

On reče na samom početku: „Nije dobro da čovjek bude sam.“ Nakon toga, pretvori ga u brak pa obitelj i time ga višestruko sa Sobom sjedini. Od više njih je načinio jedno mnogo ljepše, nježnije i ranjivije (društveno) biće. Radi dara slobodne volje u ovom grubom i napasnom svijetu, i tom novom, po ljubavi uzvišenijem, ali poput zraka ranjivome biću, treba ciklus obnove i odmora u Bogu. Treba vrijeme odluke. Treba ciklus vremenski u kojem će se svi zajedno i svatko za se Njemu vraćati – kao u san i u sedmi dan, što je mnogo jednostavnije. Upravo taj ciklus se zove mjesečnica.

Ako se žena u napasti u bilo čemu iznevjeri Bogu, a potječe iz bludnoga roda, gdje joj je tijelo okaljano bludom već u roditeljskom sjemenu, ili se bludničenjem okaljala sama, a ipak bi htjela biti u Božjoj milosti, nevidljiva vojska bluda poput vučjeg čopora joj u te dane trga maternicu.

...zasto Bog dopusta mjesecnice i kako je to povezano sa sotonskim planom unistenja obitelji?"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 15:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Belive napisao:
OK, baš bi bilo dobro da pitate gosp. Rajka da nam odgovori na ova pitanja i dobijemo dodatna pojašnjenja.


Joj. Pa sto ti ne vidis da je njegova obitelj pod utejcajem demona 24/7? I jos cili dan stoji na forumu i odgovara. Zeno, urazumi se; ima 4 kceri i zenu, to je 5 mjesecnica. A sjeti se; kceri su mu opsjednute i zena mu je ospjednuta za vrijeme mjesecnice. Dakle, u jednom trenu cak dvoje ukucana ima mjesecnicu. Dobro on stigne ista u zivotu s obzirom na napasti, vjerovatno su svi ponosni na njega :lol:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 15:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Biseri rajka buncala;


Zvoni bruj zvona Gospodnjih i više svijetu govori od svih doktorata s kraja poganskih vremena, jer se svijet Božji Duhom u srce prelijeva u svoj punini. Tko ima uho, čuje!

Svijet je zaluđen znanošću. Sva znanost njegova oslanja se na logiku, a logika nije istina.

Mjesečnica, to je znak Abelove smrti.

Mjesečnica – to je vrijeme buđenja u duhu svih članova jedne obitelji.

Još ako se dogodi kakav teži ispad, zaraza se mjesečnice raspršuje i na šire društvene krugove. Tad mjesečnicu imaju svi kojima je srce okadio bijes. Nastanu li teži neredi, tad i u širem društvu netko nekom može prolijevati krv, jer se mjesečnica – za razliku od ostalih dana – poznaje po krvi.

On reče na samom početku: „Nije dobro da čovjek bude sam.“ Nakon toga, pretvori ga u brak pa obitelj i time ga višestruko sa Sobom sjedini. Od više njih je načinio jedno mnogo ljepše, nježnije i ranjivije (društveno) biće. Radi dara slobodne volje u ovom grubom i napasnom svijetu, i tom novom, po ljubavi uzvišenijem, ali poput zraka ranjivome biću, treba ciklus obnove i odmora u Bogu. Treba vrijeme odluke. Treba ciklus vremenski u kojem će se svi zajedno i svatko za se Njemu vraćati – kao u san i u sedmi dan, što je mnogo jednostavnije. Upravo taj ciklus se zove mjesečnica.

Ako se žena u napasti u bilo čemu iznevjeri Bogu, a potječe iz bludnoga roda, gdje joj je tijelo okaljano bludom već u roditeljskom sjemenu, ili se bludničenjem okaljala sama, a ipak bi htjela biti u Božjoj milosti, nevidljiva vojska bluda poput vučjeg čopora joj u te dane trga maternicu.

...zasto Bog dopusta mjesecnice i kako je to povezano sa sotonskim planom unistenja obitelji?"


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 18:27 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Optužba Duje P. za biskupe, redovnike, svećenike kao sto su naprimjer pokojni Zvjezdan Linić, Josip Sremić, don Anđelko Kacunko itd:
Svi oni su BUDALE!!

Bravo Duje majstore, sjedi, 5 !


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 20:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Kažeš da cilu subotu sjedim pred kompom, e vidiš moj Dujkane, puno sam ja te subote toga napravio, od doručka, ručka, večere, organizacija vincelova sa ekipom, ispekli prasence i janjca, poplačao brdo računa moj Dujkane (skupa s pdv-om), iscjepao dva metra drva, bio u gostima, u kupovini, i da ne nabrajam dalje!


Kazes puno si toga napravia? Nije me briga, al zar ti prioritet ne bi treba bit sredit svoju kucu? Mislim, pogledaj na sta izgleda, lol. A i nije mi jasno di si prasence vrtia, kad nije da bas imas mista oko kuce?
A i shvacam zasto drva cjepas. Jel ima u toj zabiti iti struje :)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 20:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
dujam napisao:
Samuel napisao:
Kažeš da cilu subotu sjedim pred kompom, e vidiš moj Dujkane, puno sam ja te subote toga napravio, od doručka, ručka, večere, organizacija vincelova sa ekipom, ispekli prasence i janjca, poplačao brdo računa moj Dujkane (skupa s pdv-om), iscjepao dva metra drva, bio u gostima, u kupovini, i da ne nabrajam dalje!


Kazes puno si toga napravia? Nije me briga, al zar ti prioritet ne bi treba bit sredit svoju kucu? Mislim, pogledaj na sta izgleda, lol. A i nije mi jasno di si prasence vrtia, kad nije da bas imas mista oko kuce?
A i shvacam zasto drva cjepas. Jel ima u toj zabiti iti struje :)




Duje jel ti to mene malo hakiraš i pratiš, jeli prijatelju?
Šta ćemo s pp-om koju si poslao, a Duje?


Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 20:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Duje jel ti to mene malo hakiraš i pratiš, jeli prijatelju?


Znas li ti sto je uopce hakiranje?


Samuel napisao:
Šta ćemo s pp-om koju si poslao, a Duje?


Tko ste vi? Ti i 4 kceri? Mozete se slikat skupa s pp-om majmuncino :D


p.s.
I ja bi bio frustriran da zivim u onakvoj kuci, i jos da sam mora tuc baustelu po njemackoj. Itekako bi bia frustriran da sam seljak na internetu. Ali, hvala Bogu, nisam!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 21:07 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Kakava kuća? Ne razmijem?
Ako možeš pojasni malo?
Šta si uzrujan Duje, kaj briješ, smiri se!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 23 sij 2018 21:20 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Kakava kuća? Ne razmijem?
Ako možeš pojasni malo?
Šta si uzrujan Duje, kaj briješ, smiri se!


“The path of the righteous man is beset on all sides by the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he, who in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother’s keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.”



Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr