www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 tra 2024 18:25

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 32  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 20 sij 2018 20:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
A što je isina onda po tom pitanju? I zašto to ne drži istinom?


Istina je da je mjesecnica bioloski ciklus, a ne nekakvo opsjednuce demonima. Takoder, istina je da je spolnost(samim tim i napaljenost) dar Boziji kojeg mi mozemo koristit na njegovu slavu, ili na svoju propast.
Crkva je prije drzala istinom ovo sto Rajko govori, i zabranjivala je ulazak u crkvu svim zenama s mjesecnicom. No, Bogu hvala, napretkom znanosti Katolicka Crkva se odrekla tog stajalista. Inace, neki protestanti i pravoslavne crkve jos uvijek brane zenama s mjesecnicom u crkvu. A, uostalom imas teologiju tijela 1 & 2 od st. Ivana Pavla, u kojoj je sve bitno objasnjeno.


Samuel napisao:
Hvala, i drago mi da si shvatio da je to upitno pitanje.


S obzirom da se hvalis citanim knjigama, pitanje je kako si ostao ovako nepismen.


Samuel napisao:
Kako znaš? I koje to žene?


Znam jer Crkva to ne tvrdi. Sve zene.


Samuel napisao:
Ne promoviram, kao što rekoh, a već sam i objasnio, ti bi volio da je tako, tako da imaš materijala za svoje napade!


Sto si objasnio? Jedino sto pises na forumu je vezano za njega. Nekakve izlike da on ne zaraduje dovoljno pa si preprodavao knjige su upitnog morala. Jesi placao porez na te knjige? Ha Samuel, reci nam jel Duh Sveti potice placanje poreza ili ne? lol


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 20:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Istina je da je mjesecnica bioloski ciklus, a ne nekakvo opsjednuce demonima.

Jel on to piše što je mjesečnica ili zašto s duhovne strane, i gdje je rekao da to nije i biološkoa pojava?
I možeš li navesti redak kojim potkrijpljuješ svoju tvrdnju?

Citat:
Takoder, istina je da je spolnost(samim tim i napaljenost) dar Boziji kojeg mi mozemo koristit na njegovu slavu, ili na svoju propast.

Jeli to uvijek tako? I gdje je on rekao da to nije i dar Božji? Jesi čuo za duha bludnosti? Govroi li on baš to o ćemu ti imputiraš?

Citat:
Crkva je prije drzala istinom ovo sto Rajko govori, i zabranjivala je ulazak u crkvu svim zenama s mjesecnicom. No, Bogu hvala, napretkom znanosti Katolicka Crkva se odrekla tog stajalista. Inace, neki protestanti i pravoslavne crkve jos uvijek brane zenama s mjesecnicom u crkvu. A, uostalom imas teologiju tijela 1 & 2 od st. Ivana Pavla, u kojoj je sve bitno objasnjeno.

Možeš li navesti gdje to Rajko govori da žene ne smiju u Crkvu? I što to Rajko govori a da je Crkva prije naučavala?
Citat:
S obzirom da se hvalis citanim knjigama, pitanje je kako si ostao ovako nepismen.

Pismen ili nepismane, to je moja stvar. To se tebe ne tiče! Pitanje ti je razumljivo, i jedino da bildaš svoj samodopadni ego, ako ti je to potrebno da istićeš, istakni slobodno, ne smeta me!

Citat:
Znam jer Crkva to ne tvrdi. Sve zene.

Gdje to Crkva tvrdi? I gdje je Rajko napisao sve žen, molio bih citat?


Citat:
Što si objasnio? Jedino sto pises na forumu je vezano za njega. Nekakve izlike da on ne zaraduje dovoljno pa si preprodavao knjige su upitnog morala. Jesi placao porez na te knjige? Ha Samuel, reci nam jel Duh Sveti potice placanje poreza ili ne? lol

Objasnio sam ovo pitanje par psotova iznad, kako, kad, zašto i gdje. Čitaj ponovno! Opet lažeš da pišem na forumu jedino vezano za njega! Opet pokazuješ svoje laži, a sad navedi koga Crkva prokazuje ovcem laži, i tko mu je sluga? Vidiš li koliko riječi stavljaš u usta i koliko lažeš? Zašto lažeš Duje toliko? Misliš da ti to ide u korist, ili što?
Gdje sam napisao da ne zarađuje dovoljno, zar je to zarada ako plačaš nakladu? Da plačao je porez na knjige jer je plačao nakladniku i pdv! Sad ćemo na lomaču zbog par knjiga, jeli majtore, nisi mogao dočekati? Kažu ne otkrivaj ništa podrugljivcu i zlom jezike, sve će protiv tebe upotrijebiti! Eto, sada ćemo goriti u paklu jer nije plačen neki pirez za par knjiga. Hoćeš ti biti uzoran građanin, pa nas prijaviti, što ti kaže Duh, ili češ biti milosrdni Samarijanac?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 20:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Citat:
Istina je da je mjesecnica bioloski ciklus, a ne nekakvo opsjednuce demonima.

Jel on to piše što je mjesečnica ili zašto s duhovne strane, i gdje je rekao da to nije i biološkoa pojava?
I možeš li navesti redak kojim potkrijpljuješ svoju tvrdnju?

Citat:
Takoder, istina je da je spolnost(samim tim i napaljenost) dar Boziji kojeg mi mozemo koristit na njegovu slavu, ili na svoju propast.

Jeli to uvijek tako? I gdje je on rekao da to nije i dar Božji? Jesi čuo za duha bludnosti? Govroi li on baš to o ćemu ti imputiraš?

Citat:
Crkva je prije drzala istinom ovo sto Rajko govori, i zabranjivala je ulazak u crkvu svim zenama s mjesecnicom. No, Bogu hvala, napretkom znanosti Katolicka Crkva se odrekla tog stajalista. Inace, neki protestanti i pravoslavne crkve jos uvijek brane zenama s mjesecnicom u crkvu. A, uostalom imas teologiju tijela 1 & 2 od st. Ivana Pavla, u kojoj je sve bitno objasnjeno.

Možeš li navesti gdje to Rajko govori da žene ne smiju u Crkvu? I što to Rajko govori a da je Crkva prije naučavala?
Citat:
S obzirom da se hvalis citanim knjigama, pitanje je kako si ostao ovako nepismen.

Pismen ili nepismane, to je moja stvar. To se tebe ne tiče! Pitanje ti je razumljivo, i jedino da bildaš svoj samodopadni ego, ako ti je to potrebno da istićeš, istakni slobodno, ne smeta me!

Citat:
Znam jer Crkva to ne tvrdi. Sve zene.

Gdje to Crkva tvrdi? I gdje je Rajko napisao sve žen, molio bih citat?


Citat:
Što si objasnio? Jedino sto pises na forumu je vezano za njega. Nekakve izlike da on ne zaraduje dovoljno pa si preprodavao knjige su upitnog morala. Jesi placao porez na te knjige? Ha Samuel, reci nam jel Duh Sveti potice placanje poreza ili ne? lol

Objasnio sam ovo pitanje par psotova iznad, kako, kad, zašto i gdje. Čitaj ponovno! Opet lažeš da pišem na forumu jedino vezano za njega! Opet pokazuješ svoje laži, a sad navedi koga Crkva prokazuje ovcem laži, i tko mu je sluga? Vidiš li koliko riječi stavljaš u usta i koliko lažeš? Zašto lažeš Duje toliko? Misliš da ti to ide u korist, ili što?
Gdje sam napisao da ne zarađuje dovoljno, zar je to zarada ako plačaš nakladu? Da plačao je porez na knjige jer je plačao nakladniku i pdv! Sad ćemo na lomaču zbog par knjiga, jeli majtore, nisi mogao dočekati? Kažu ne otkrivaj ništa podrugljivcu i zlom jezike, sve će protiv tebe upotrijebiti! Eto, sada ćemo goriti u paklu jer nije plačen neki pirez za par knjiga. Hoćeš ti biti uzoran građanin, pa nas prijaviti, što ti kaže Duh, ili češ biti milosrdni Samarijanac?

ZAŠTO SE STAVLJAŠ IZNAD SVEČENIKA KOJI IMAJU DOKTORATE IZ TEOLOGIJE?? KOJI SU ODOBRILI KNJJIGE I PISALI PREDGOVORE? ZAŠTO DUJE?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 20:42 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Gledaj samodopadni krkane!
Kad nabaviš odgovor od onog koji mu piše predgovore knjiga i od onih koji ga zovu u župe i daju mu čast da bude izvanredni pričestitelj (a znamo da to ne može svatko). Onda mi se javi!
A tvoja mudrovanja, podmukle laži, podmuklo imputiranje i bezorazno pogrdno nazivanje, ostavi sebi!
iti te je itko ikad zvao gdje, niti si bilo što napisao u životu, osim što se pretipaš tu po tipkovnici na forumu kojeg praktički više nitko ne posjećuje!
Nisam trebao na tebe danas uopće potrošiti skoro cijelo popodne na tebe i tvoj bezobrazluk i laži!
Iskreno mi je žao!
Tako da, niti si ikakav autoritet, niti išta, običan si provokator! Svako dobro i pozdrav!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 20:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Jel on to piše što je mjesečnica ili zašto s duhovne strane, i gdje je rekao da to nije i biološkoa pojava?
I možeš li navesti redak kojim potkrijpljuješ svoju tvrdnju?


On je rekao da je to sotonin zig na Evi. Nazalost, ne moze se kopirat s once stranice, a nemre se prepisivat...

Samuel napisao:
Jeli to uvijek tako? I gdje je on rekao da to nije i dar Božji? Jesi čuo za duha bludnosti? Govroi li on baš to o ćemu ti imputiraš?


Nisam cuo za duha bludnosti. Nije nigdje rekao da je to dar boziji, vec da zene prije mjesecnice napada duh bludnosti.


Samuel napisao:
Možeš li navesti gdje to Rajko govori da žene ne smiju u Crkvu? I što to Rajko govori a da je Crkva prije naučavala?


Ne govori nigdje. Mislim da nisi dobro razumio.

Samuel napisao:
Gdje to Crkva tvrdi? I gdje je Rajko napisao sve žen, molio bih citat?


Crkva to ne tvrdi. Jel ti znas citat kad si tiltan? I pisao je o zenama, ne o svojoj zeni ili tvojoj zeni. Pisao je o zenama opcenito. Dakle, o svim zenama.


Samuel napisao:
Gdje sam napisao da ne zarađuje dovoljno, zar je to zarada ako plačaš nakladu?


Ako zaraduje dovoljno, zasto mu ti pomazes?


Samuel napisao:
Da plačao je porez na knjige jer je plačao nakladniku i pdv!
Sad ćemo na lomaču zbog par knjiga, jeli majtore, nisi mogao dočekati? Kažu ne otkrivaj ništa podrugljivcu i zlom jezike, sve će protiv tebe upotrijebiti! Eto, sada ćemo goriti u paklu jer nije plačen neki pirez za par knjiga.


Ako je placao porez onda je platio i porez na knjige koje si ti prodao, zar ne? Jer morao je znat da ti preprodajes te knjige, jer ti ih je morao dat. Mene cudi kako mu Bog u molitvama govori o mjesecnici, a ne govori mu da treba placat porez. Pravi svetac, nema sta..


Samuel napisao:
Hoćeš ti biti uzoran građanin, pa nas prijaviti, što ti kaže Duh, ili češ biti milosrdni Samarijanac?


Duh Sveti kaze da se treba drzat zakona, i da treba placat poreze. Onaj ko ne radi tako, nije po duhu nadahnut. S obzirom da je ovo javan forum, izgleda mi da si prijavio sam sebe.


p.s.
smijesno mi je kako me okarakteriziras "zlim jezikom" kad te pitam najnormalnije je li on platio porez. Jer mi nije jasno zasto bi se ja drzao zakona, a on ne. I to mi nije moralno jasno. Da ne govorim dalje o tome kako je moguce da onda on drzi moralno prodike drugima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 20:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Gdje ces Samuel, kad smo otkrili da svetac voli ne placat porez? Tek je sad postalo zanimljivo!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 21:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
Farizejčino, uživaj u vlastitom smradu! Opet laž da je netko svetac! A šta očekivati od zgubidana, krkana , farizejčine i samoproglašenog teologa. Bolje ne platit porez na par knjiga, nego služit ocu laži, lažove!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 21:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
Farizejčino, uživaj u vlastitom smradu! Opet laž da je netko svetac! A šta očekivati od zgubidana, krkana , farizejčine i samoproglašenog teologa. Bolje ne platit porez na par knjiga, nego služit ocu laži, lažove!


Pa on je buduci svetac, kaj ne? S obzirom da ima videnja i donosi novitete u crkvu, vjerovatno ce bit proglasen za sveca. Cudno je jedino sto poreze ne placa, to nekako nije od Duha Svetog, vec, znas od koga...

p.s.

Ovaj gore Samuelov citat je nusprodukt dugotrajnog citanja Rajka Bundala, i kao sto vidimo, rezultati su jasni kao dan; duboka duhovnost, smirenost i stalozenost..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 21:43 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 tra 2009 20:57
Postovi: 2401
Podijelio: 5 zahvala
Zahvaljeno je: 68 zahvala
S lažcem ne ide drugačije, moraš njegovim jezikom , jedino to razumije! Jel jasnije? LAŽOVE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 20 sij 2018 21:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 lip 2014 22:48
Postovi: 1297
Lokacija: juzno od mjest gdje sjevera nema
Podijelio: 152 zahvala
Zahvaljeno je: 76 zahvala
Samuel napisao:
S lažcem ne ide drugačije, moraš njegovim jezikom , jedino to razumije! Jel jasnije? LAŽOVE!


Ne znam sto pokusavas sa etiketiranjem i lazima :roll: A i svatko tko cita ovu temu sigurno promisli "zelim biti kao Samuel" (gnjevno rasrdeno dijete koje svim silama brani doticnog gospodina koji je razotkriven). Mislim, toliko si gnjevan sto sam vas razotkrio da ti jedino vrijednje preostaje. Bas, kao dijete. I vidi se ta tvoja velika duhovnost u komunikaciji i moralnoscu. E sad, kad vidim koje dubokoumne recenice pises i ja pozelim citat i slusat ljude koje ti citas i slusas. LOL. Salim se. Kod tebe se jasno vidi duhovna rastrojenost, i cudi me da ti tvoj veliki prijatelj Rajko nije uspio pomoc


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 314 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 32  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 19 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr