www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 09:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 27 stu 2017 12:56 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 lis 2017 11:25
Postovi: 60
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 7 zahvala
Moja Believe, divan osvrt, hvala ti na ovako iscrpnom uvidu u ovu jedinstvenu knjigu :grlim te:
Nisam ju pročitala još, ali sam par puta vidjela na internetu osvrt na ovu knjigu, i dojmila me se jako, iako niti jedan od tih osvrta nije ni priblizno stvaran kao ovaj tvoj :)
Bez obzira što pišeš da nisi dostojna prenijeti neke dijelove ili da ti nedostaje riječi, mislim da itekako znaš prenijeti svaki svoj dojam na članove ovog foruma, odnosno buduće čitatelje. Hvala! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 27 stu 2017 16:30 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 kol 2007 22:51
Postovi: 338
Podijelio: 35 zahvala
Zahvaljeno je: 24 zahvala
Belive napisao:
Mene je njihov život, njihovo svjedočanstvo (i hrabrost žene koje je umrla u dobi nešto starija od mene, učinivši s Bogom od svog života čudo) pokazalo (kao što piše i u knjizi) da je srce zemlja kojoj ne poznajemo granice, bijedu i veličinu. U njezinim dubinama izmjenjuju se noći i zore, a neka mjesta možemo otkriti u pravi čas. Chiara je pokazala kako je život poput goblena okrenutog na stražnju stranu, neurednu i puno konaca. Ipak, ponekad nam vjera omogućuje da vidimo i djelić prednje strane.

Rođeni smo i nikada ne ćemo umrijeti: svjedočanstvo Chiare Corbelle Petrillo / Simone Troisi i Cristiana Paccini
Nakladnik: Glas Koncila; Biblioteka: Svjedočanstva i razgovori; Godina izdanja: 2014.


Lijepo da i dalje pises na ovom forumu. Nadovezao bi se na ovo djelo jos jednim zanimljivom knjigom dr.Raymond Moody: Život poslije života. On u ovoj knjizi donosi više svjetla da sa smrću život ne prestaje. Izdavač: Prosvjeta, Zagreb 1980


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr