www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 23 stu 2017 21:38

Vrijeme na UTC [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
PostPostano: 14 lip 2015 20:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova

Podijelio: 126 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Tomatino napisao:
dujam napisao:
Tomatino napisao:

Jesam :D Jao, sutra ga moram kupit, obavezno, najranije ujutro!
Jesi ti čitao odgovor, je li netko pročitao odgovor :)

Citao sam odgovor. Odgovor je prilicno neodredjen i poziva se na tri teksta u kojima je vise pisano o karizmatskim zajednicama, a koji su objavljeni 2005 g.

Eh, toga me i bilo strah. Nema veze, idemo dalje pisat. Izbit će Duje pravdu, makar mi to bilo zadnje :b101:
Ugl, jutros na misi neki isprid mene mava s Glason Koncila; i prođe mi kroz glavu, moga bi kupit, kad ono sitin se nisan pare ponia, čak ni za lemozinu. A nisan vidia Glas Koncila ja mislin zadnjih 15 godina, a jutros mi ovi maše ispred mene s tin..I sad, eto...Krenilo me s novinama, a ovi cu tjedan izac u Slobodnoj :b101: :b112:

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 14 lip 2015 21:41 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 12 zahvala
Vjeroispovjest: Katolik
Status: U braku
dujam napisao:
Citat:
Citao sam odgovor. Odgovor je prilicno neodredjen i poziva se na tri teksta u kojima je vise pisano o karizmatskim zajednicama, a koji su objavljeni 2005 g.

Eh, toga me i bilo strah. Nema veze, idemo dalje pisat. Izbit će Duje pravdu, makar mi to bilo zadnje :b101:
Ugl, jutros na misi neki isprid mene mava s Glason Koncila; i prođe mi kroz glavu, moga bi kupit, kad ono sitin se nisan pare ponia, čak ni za lemozinu. A nisan vidia Glas Koncila ja mislin zadnjih 15 godina, a jutros mi ovi maše ispred mene s tin..I sad, eto...Krenilo me s novinama, a ovi cu tjedan izac u Slobodnoj :b101: :b112:

Ako zelis mogu ti uslikat odgovor iz GK i poslat mailom.

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 15 lip 2015 17:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 8 zahvala
Vjeroispovjest: rmk
Status: U braku
Tomatino napisao:
dujam napisao:
Tomatino napisao:

Jesam :D Jao, sutra ga moram kupit, obavezno, najranije ujutro!
Jesi ti čitao odgovor, je li netko pročitao odgovor :)

i ja čitao, odgovor neodređen, i s puno opreza. Al nigde nisi naveli da su heretici ili tako neš...

Vrh
Citiraj  
PostPostano: 16 lip 2015 15:27 
Odsutan

Podijelio: 126 zahvala
Zahvaljeno je: 50 zahvala
Vjeroispovjest: katolik
Status: Solo
Nisu naveli ni o kome se radi. Također; napisal su da biskupi nekima zabrane te seminare, a njemu je njegov biskup zabrania. Btw netko je napisao kako kod fra Ive Pavića budu knjige za kupit od Lončara. Zaista, zanimljiva podvala. Svećenik, koji radi sa fra Ivon mi kaže kako nema dobro mišljenje o njima(fra Ivo), te da ih se izbjegava :b112:

Ljudi, bježite od Kristofora, virujte vi svome Dujmu...Govorit ce te; dobro je govoria ludi dujam...

They don't come out(words) smooth and in conjunction with your brain the way normal people's words do; they come out in chunks as if from a crushed-ice dispenser; you stumble on them as they gather behind your lower lip. So you just keep quiet.

Vrh
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Vrijeme na UTC [LJV]