www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 20 tra 2024 00:37

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 10 ožu 2008 09:23 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
HVALA..

Nista Ti Gospodine ne moze dovoljno zahvaliti;zahvaljivati Tebi na svakom trenutku,zahvaljivati treba svaki udarac srca,sve do sudnjeg dana.!
Neka Ti zahvaljuju sve moje misli;o kad bih to mogla dovoljno zahvaliti;Velicaju Te i hvale sva Tvoja djela,Slavna i Velicanstvena do u Vjecnost.Amen.
O Marijo,Ruzo Otajstvena,pomozi nam zahvaljivati za sve Milosti !Hvala Ti.
Svi vi dragi Andjeli i Sveti,pomozite nam zahvaljivati na prijsetolju
Bozjeg Milosrdja !Hvala vam..

Sveti i Pravedni Trojedini Boze,Ti sa bgagonaklonoscu gledas na sve koji Ti od srca zahvaljuju i nagradjujes ih pravedno u Svome Dobrocinstvu..
U Tvom Bozanskom Milosrdju oprosti svima koji nisu svjesni svoje krivice i zahvalnosti.Uzmi nase skromne zahvale i i uvelicaj ih kroz vjecna zahvaljivanja nasega Dragog Gospodina i Spasitelja i nase Drage Ruze Otajstvene Tebi,o Dragi ,Voljeni oce,kao pokoru za nezahvalno covjecanstvo,na sve vecu Slavu Trojedinog Boga i za posvecenje nasih dusa..Amen..

O moj Isuse,preporucujem se Tvom Bozanskom Srcu,zaranjam u Tvoje Boezgranicno Preplavljujuce Milosrdje;predajem se sasvim Tvojoj ljubavi i Tvojoj Ocinskoj vjernosti!
Molim Te ,o moj isuse,moli sv. Oca za povrat svih do sada izgubljenih dobrocinstava koje sam ja ,siromasna grijesnica,izgubila..
Budi Ti Tvom Ocu savrsena zrtva za moj siromasni,nezahvalni zivot.
Prekrij Svojim velikim Milosrdjem sve moje hrijehe i nezahvalnosti i izgradi me snagom Tvoje Milosti sasvim prema Tvojoj Svetoj Volji ! Amen!

Krunica na čast Bezgrešnog Začeća Blažene Djevice Marije

1. Budi blagoslovljeno sveto i Bezgrešno Začeće Blažene Djevice Marije, Majke Božje.
Oče naš, 4 Zdravo Marije i Slava ocu

2. Budi blagoslovljeno sveto i Bezgrešno Začeće Blažene Djevice Marije, Majke Božje.
Oče naš, 4 Zdravo Marije i Slava ocu

3. Budi blagoslovljeno sveto i Bezgrešno Začeće Blažene Djevice Marije, Majke Božje.
Oče naš, 4 Zdravo Marije i Slava ocu

O Marijo, bez grijeha začeta, moli za nas koji se tebi utječemo!


ZA MILOST OPROŠTENJA

Gospodine Isuse, Spasitelju! Ne želiš da na zlo zlom uzvratimo nego da zlo pobjeđujemo dobrim. Trebamo se pomiriti s onima koji nam se čine nesimpatičnima, koji su nas ranjavali ili nam nanijeli nepravdu. Nije lako moliti se iskreno i iz svega srca za one koji su daleko od nas zbog svog karaktera, svojih pogleda ili loših iskustava, za one s kojima više ne bismo htjeli imati ništa zajedničko.
Ali Tvoja Predragocjena Krv nam govori da ljubiš svakoga. Bez iznimaka. Platio si također i za one koje izbjegavamo ili odbijamo. I sami smo već toliko puta primili oproštenje.
Svakodnevno Te molimo za oproštenje naših grijeha, «kako i mi otpuštamo dužnicima našim.»
Zato Te, Gospodine, molimo za Tvojega Duha. On neka očisti naša srca, našu ljubav i naš pogled na druge. Želimo Tvojim očima gledati čovjeka. Želimo vidjeti svako dobro, čak i onda kada nam ljudske slabosti i ograničenja zamrače sliku.
Molimo za milost istinskog i potpunog praštanja kako bismo mogli ljubiti poput Tebe, i kako bi Tvoja spasiteljska Krv ponovo dotaknula dušu naših bližnjih. Daj da znamo oprostiti kako bismo i sami primili oproštenje i postali radost i slava Tvojemu i našemu Ocu na nebesima. Amen.

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 ožu 2008 10:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Gospodine Boze Oce..
Ponizno Ti zahvaljujemo i hvalimo Te za Puninu Milosti i ljepotu vrlina ,narocito ti zahvaljujemo za Milost Bezgrijesnog Zaceca ,kojom si ukrasio nasu Ruzu Otajstvenu!
Po Njenoj cistoci i nepovrijedjenosti,vapijemo k Tebi,
ocisti takodjer nasa srca od svakoga traga grijeha,
od droge,alkohola,svih ovisnosti i patnji i bola.
i zastiti nas od razbornog duha necistoce,tame i propasti...
Zelimo Ti iskrena srca zahvaliti,na velikoj ljubavi Tvojoj i na udjeljenim milostima..

Predragocijena krvi Isusova,operi nas,i sve one za koje smo molili
odkupi nas od svega zloga,cuvaj nas i brani od naseg nepijatelja...
ne dozvoli da na zvodi necisti duh zla i propasti.
Vjecni Ovce ,Sveti Oce ,Svemoguci Vjecni Oce,po Presvetom Srcu Isusovu i Bezgrijesnom Srcu Marijinu Molimo ,Te da po Krizu Sina svoga spasis svijet..i da se svi grijesnici obrate.i ugledaju Tvoju milost
.bolesni da ozdrava,oni koji pate ,umanji im boli..
za sve ovisnike,i one koji trpe,ponesi na svojem Krizu njihove boli,i ozdravi...Hvala Ti Predragi Isuse,Hvala Ti Predraga Majcice..

(ovu krunicu sam zaboravila staviti u predhodnom postu)



Slika
Krunica Bezgrijesnog Zaceca..
Pozivam na zahvalu Devetinice...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 svi 2008 18:38 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 tra 2008 09:12
Postovi: 15
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja ču moliti za sve koji su u bilo kakvoj ovisnosti i nadam se da če me bog čuti i to uslišiti
jer bog je milostiv i dobar a ja se uzdam u njega
:grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: ovisnost
PostPostano: 09 svi 2008 06:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 stu 2007 22:52
Postovi: 175
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Željela bih ovdje vama dragi moji posvjedočiti kako Gospodin uslišava naše prošnje .Moj sin bio je žrtva ovisnosti i mogu reći borba je trajala punih deset godina .Sada moj sin savjesno radi ,bavi se sportom i odgovoran je mladić .No htjela bih poručiti svim majkama da slušaju glas svoga srca ,jer sva ta jadna djeca su u dubini svoje duše dobra i traže LJubav i razumijevanje .Zato ostavite svaki posao kad vas traže i pričajte s njima i slušajte ih jer ona su nam dar s kojim moramo pažljivo postupati ,zapravo oni su -BISERI ranjena srca ,duše toliko profinjene koje ovaj svijet ne razumije .Drage majke budite odlučne kad treba zlu reći -ne- ali isto tako ljubite svoju djecu i prihvaćajte ih ,molite za njih .Svakog dana molim krunicu u svojoj župi pa ću danas moliti osobito za sve one koji su se ovdje na forumu preporučili da Gospodin oslobodi sve ovisnike i njihove obitelji po zagovoru naše nebeske Majke koja najbolje razumije svaku majku na ovoj zemlji koja pati zbog svog djeteta .


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 svi 2008 09:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ja ovdje prinosim svoga oca... da se i on izliječi.
postim petkom.
ej rebeka, stvarno ti hvala, ovo je jedna od najljepših molitava koje sam čula u životu...
samo je još treba naučiti...

BVB i čuvala draga Gospa, :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr