www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 15:00

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 11:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Najnježnija Majko, zagovornice i odvjetnice naša; Ti si onda pod Križem svojeg raspetog Sina lila krvave suze, bez glasa, bez jecaja...zatomljavala si svoju bol u malensti i poniznosti... o Majko naša ti i danas širom svijeta liješ krvave suze zbog djece svoje neposlušne, zbog grijeha naših, ovisnosti i navezanosti...koje nam ne dopuštaju ...ometaju nas.. odalečuju nas od Vječnog Života; stoga ti Majko naša, Ružo Otajstvena prikazujemo sve ove molitvene nakane , ovisnosti i navezanosti, kao i druge potrebe da ih sve zagovoriš pred svojim Sinom, da ih Gospodin opere svojom Predragocjenom Krvlju;
kako bi Ti Majko i Tvoj proslavljeni Sin i Gospodin naš Isus Krist u potpunosti mogli zavladati našim srcima i voditi nas uvijek prema obnovljenom izvoru Života!
Hvala ti najmilija i najnježnija Majko!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 21:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Evo Krunica Krvavih Suza

Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2008 21:24 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 16 pro 2007 19:11
Postovi: 6
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
hej rebeka,molim te ako mi možeš poslati na mail krunicu krvavih suza
maja3009@net.hr

NE BOJ SE,JER JA SAM S TOBOM


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 15:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
rebeka napisao:
Evo Krunica Krvavih Suza

Slika

Rebeka draga..lijepu si krunicu načinila, ako je to ona o kojoj si govorila :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2008 16:18 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Ne nije moje, ali kad mi djeca dodju...onda cu slikati moju,
pa cu zamoliti,da stavimo na internet, jer ja to ne znam...

Moja je od samo 1 sedmice...!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 21:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 sij 2007 15:19
Postovi: 210
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ima je negdje za kupiti ?
stavljam u nakanu moju kcer da se oslobodi od ovisnosnosti o jednom lijeku koji pije zbog bolesti i o njem je ovisna , da se oslobodi ovisnosti o njemu ...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 ožu 2008 22:08 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Pogledaj u skristijama, u vecim crkvama..inace u trgovinama gdje se prodaju Nabozne stvari, mozes naci, ukoliko nema takve...
mozes moliti na ovakvu,ili napraviti sama...jednu 7 zrnaca(sedmicu)
i blagoslovi je kod svecenika...u crkviSlika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ožu 2008 22:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 lip 2006 12:46
Postovi: 1079
Lokacija: ZAGREB
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Slika
Rosa Mistica, Ružo Otajstvena-moli za nas!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 08 ožu 2008 22:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
O Isuse uslisi nase molbe ,radi Krvavih Suza Tvoje Presvete Majke..
Slika


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 ožu 2008 09:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Kao kršćani zavapimo Kristu: Gospodine, bolestan je onaj koga ljubiš! A Isus nas ljubi i govori nam: "Bez mene ništa ne možete, a sa mnom vam je sve moguće... Ja sam došao na svijet da imate život; da ga imate u izobilju...". Job (21, 21) nam kaže: "S Bogom ti se sprijatelji i vraćena će ti biti opet sreća. Prihvati Zakon iz njegov usta, u srce svoje riječ njego­vu usadi.". Smiju li nam ovi tekstovi kao kršćanima biti strani i nepoznati? Ako ne, zašto ih onda ne provodimo u život? Je­smo li mi samo obredni kršćani ili još gore; kršćani samo na papiru? Možda se mi olako izjašnjavamo kao kršćani, a ustvari to i nismo; pitanje je to kriterija i naše iskrenosti, pa se to onda odražava i na našu djelotvornost. Jesmo li mi samo na mar­ginama društva, što je s našim utjecajem i učešćem u vlasti? To su pitanja na koja moramo dati pravi odgovor. Sirah nas dalje upućuje (13, 1-2): "Tko smolu dira, ulijepi se, i tko se druži s oholicom, postaje kao i on. Ne diži ono što ti je preteško i ne druži se s jačim i bogatijim od sebe. Zašto staviti zajedno ze­mljani lonac s bakrenim? Kad ga ovaj udari, onaj se razbije!".

Ti biblijski tekstovi tako odišu mudrošću. Pa recimo onda i što je to mudrost po Božjem:
"A potom je rekao čovjeku: Strah Gospodnji – eto što je mudrost; 'Zla se kloni' – to ti je razumnost." (Job 28, 28)

U današnjem potrošačkom svijetu čovjek se u svojoj oholosti i sa­modostatnosti, slobodi bez granica postavlja za protivnika Bogu, pa ubire zlo koje je time započeo; patnju, tjeskobu, strah, nemir i ne nalazi smisao života... Tako dolazimo do paradoksa da čovjek hoće postati Bog. S ličan nagovor prihvatio je i Adam, a posljedi­ce znamo i živimo ih, a Bog je sam sebe "oplijenio" i postao čo­vjekom, da bude prepoznatljiv čovjeku i da ga spasi. Ali svojima dođe i oni Ga ne prepoznaše, osudiše Ga, razapeše Ga...

Dakle, kad čovjek prezre Boga, onda najgora kazna koja ga mo­že stići jest ako ga Bog preda pokvarenom nagonu njegova srca i strasti. Za što god se odlučimo izvan Boga i Krista ne vodi nas u dobro. Zar nije Bog učinio ludom mudrost svijeta? Budući da svijet svojom mudrošću nije upoznao Boga u Božjoj mudrosti, odluči Bog one koji vjeruju spasiti propovijedanjem Radosne vijesti.

Isus Krist je početak i svršetak svijeta. On je naš izvor i uvir, od Njega dolazimo, k Njemu idemo; On je naš smisao, pa izvan Njega slijedi samo besmisao...

Zaželimo, dakle, više Gospodnje mudrosti u našem društvu, jer:
"Mudrost... ona zna što je milo tvojim očima, i što je pravo po tvojim zapovijedima." (Mudr 9, 9).


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 35 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr