www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 07:53

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 31 lis 2009 08:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Tko je za da molimo ovu Trodnevnicu za nasu Tugu i njen brak,za Magdinog brata i njegov brak ,za nasu Marija Nadu i njen brak ???Zapocet cemo u srijedu 04.11.-06-11.

Navedite vi vase nakane u molitvi.

Molitva za svaki dan:

O Sv. Terezijo od Djeteta Isusa, koja si za vrijeme svog kratkog života na zemlji postala ogledalo anđeoske čistoće, ljubavi snažne kao sama smrt, i velikog odricanja za Boga, sada kada uživaš nagradu svojih vrlina, svrni svoj pogled na mene; stavljam sve svoje brige u tvoje ruke.
Uzmi moje probleme kao svoje vlastite, moli za mene našu Bezgrešnu Majku, kojoj si bila poseban cvijet ljubavi, Kraljici Neba „ koja ti se smješila u zoru života “.
Moli da njenim moćnim zagovorom kod Boga postignem milost ...(reci nakanu), da po njoj dobijem blagoslov koji će me ojačati za života, obraniti me na času smrti, i voditi me ravno u vječnu sreću.
Amen.

O Bože, koji si zapalio vatru Duhom ljubavi dušu svoje službenice Terezije od Djeteta Isusa, podari nam da te i mi volimo i učinimo voljenim. Amen.



1.DAN

O Terezijo od Djeteta Isusa, ljubljena i puna milosrđa, u jedinstvu s tobom puna poštovanja častim Veličanstvo Božje i častim tvoje vrline i milosti kojima si bila obdarena za vrijeme svog zemaljskog života i dar slave poslije smrti i zahvaljujem na njima; preklinjem te sa svim srcem svojim da mi se smiluješ i isprosiš milost....(reci nakanu).
Ali ako je ono što tražim suprotno volji Božjoj i nije za veće dobro moje duše i nije u skladu s voljom Božjom, molim te onda, isprosi ono što je na spasenje moje duše i u skladu s voljom Božjom.
Amen.

Sv. Terezija od Djeteta Isusa, moli za nas.


2.DAN

Svemogući Bože, darovatelju svih dobrih darova, koji si učinio da Blažena Terezija bude posuta rajskom rosom milosti, koja je cvijetala u Karmelu ljepotom djevičanstva i strpljenja u patnjama, podari meni, svom sluzi, da koračam dalje u čistoći i da se nađem vrijednim, odanim i vjernim cvijetom Kristovim. Amen.

Sv. Terezija od Djeteta Isusa, moli za nas.





3. DAN

O Terezijo od Djeteta Isusa, ljiljane čistoće, ukrasu i slavo Karmela, pozdravljam te, o velika svetice, sjaju Božanske ljubavi.
Radujem se milostima kojima te obdario naš Gospodin.
U poniznosti i pouzdanju molim te da mi pomogneš, jer znam da ti je Bog dao ljubav i suosjećanje, te moć.
Reci mu preklinjem te, za milost koju tražim u ovoj devetnici...(reci nakanu)..
Tvoj moćni zagovor okrunit će moje molbe uspjehom i donijeti radost mom srcu.
Sjeti se svog obećanja da ćeš činiti dobro na zemlji : „Provest ću život čineći dobro na zemlji. Nakon smrti pustit ću kišu ruž.“

Sv. Terezija od Djeteta Isusa, moli za nas.
Moli za brakove nase sestrice Tuge...Magdinog brata..nase sestrice Marija Nade i sve ostale brakove koji su u krizi.

Gospodine Isuse, ti si rekao: „Molite i primit ćete, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se“. Evo, kucamo puni pouzdanja na vrata tvoga presvetog Srca i usrdno te molimo, udijeli nam milost koju te molimo po zagovoru blažene majke Marije Terezije:
(ovdje reći molbu, nakanu).
Isuse, sine Davidov, smiluj nam se:
Po zagovoru majke Marije Terezije usliši nas.
Gospodine Isuse, ti si rekao: „Kad biste imali vjere kao zrno gorušičino, rekli biste ovom brdu premjesti se onamo i ono bi poslušalo. Ništa vam ne bi bilo nemoguće.“ S pouzdanjem koje brda premješta vapimo:
Isuse, sine Davidov…
S jerihonskim slijepcem koji te usrdno i ustrajno molio, vapimo i mi nepokolebivom vjerom i pouzdanjem:
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, ti si dvojici slijepih povratio vid riječima: „Neka vam bude kako vjerujete“. Ženi Kananejki također si rekao: „Ženo, velika je tvoja vjera, neka ti bude kako želiš.“ Vjerujemo u tebe, umnoži našu vjeru, ufamo se u tebe, nemoj nas razočarati, nego nadomjesti nedostatke naše smjerne molbe da dospije do tvoga Srca.
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, sjeti se kako si za svoga zemaljskog života liječio mnoge bolesti, kako su te patnici nastojali dotaknuti, jer je iz tebe izlazila snaga koja je sve liječila: Molimo te, reci i nama sada: Idi, neka ti bude kako vjeruješ!
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, ti si nadahnuo misao da se u čast tvoga svetog Križa osnuje zajednica čija je prva poglavarica bila blažena majka Marija Terezija. Usrdno te molimo, udijeli nam što te po njezinu zagovoru molimo.
Presveto Srce Isusovo, po zagovoru blažene majke Marije Terezije, udijeli nam milost za koju te molimo, ako je to na tvoju veću slavu. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2009 09:46 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Ja sam za.

1.Višnja
2.Magda


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2009 10:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
I ja ću moliti sa vama i staviti u nakanu i svoj brak.

1. Višnja
2. Magda
3. Mia01
4. :?:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2009 10:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2009 18:47
Postovi: 323
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ja satavljam i svoj brak u tu nakanu... :twisted:

4.Ane2707


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2009 10:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
1. Višnja
2. Magda
3. Mia01
4. Ane2707
5. anapaula
6. :?:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2009 17:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
1. Višnja
2. Magda
3. Mia01
4. Ane2707
5. Anapaula
6. Xenna
7. :?:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2009 18:37 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ovdje u nakane stavljam i brak Branka Dolenca
1. Višnja
2. Magda
3. Mia01
4. Ane2707
5. Anapaula
6. Xenna
7. Jeronima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 lis 2009 23:56 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2009 10:44
Postovi: 278
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Stavila bih u nakane i brak svojih roditelja!

1. Višnja
2. Magda
3. Mia01
4. Ane2707
5. Anapaula
6. Xenna
7. Jeronima
8. Coccinella

:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 stu 2009 23:53 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 svi 2009 15:44
Postovi: 444
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
1.Visnja
2.Magda
3.Mia01
4.Ane2707
5.Anapaula
6.Xenna
7.Jeronima
8.Coccinella
9.vami
10.Lyna
:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 stu 2009 07:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molimo ovu Trodnevnicu za nasu Tugu i njen brak,za Magdinog brata i njegov brak ,za nasu Marija Nadu i njen brak ???Zapocet cemo u srijedu 04.11.-06-11.

Navedite vi vase nakane u molitvi.

Molitva za svaki dan:

O Sv. Terezijo od Djeteta Isusa, koja si za vrijeme svog kratkog života na zemlji postala ogledalo anđeoske čistoće, ljubavi snažne kao sama smrt, i velikog odricanja za Boga, sada kada uživaš nagradu svojih vrlina, svrni svoj pogled na mene; stavljam sve svoje brige u tvoje ruke.
Uzmi moje probleme kao svoje vlastite, moli za mene našu Bezgrešnu Majku, kojoj si bila poseban cvijet ljubavi, Kraljici Neba „ koja ti se smješila u zoru života “.Moli i za nasu sestru Tugu i njen brak,za Marija Nadu i njen brak,za Magdinog brata i njegov brak i sve ostale brakove koji su u krizi.
Moli da njenim moćnim zagovorom kod Boga postignem milost ...(reci nakanu), da po njoj dobijem blagoslov koji će me ojačati za života, obraniti me na času smrti, i voditi me ravno u vječnu sreću.
Amen.

O Bože, koji si zapalio vatru Duhom ljubavi dušu svoje službenice Terezije od Djeteta Isusa, podari nam da te i mi volimo i učinimo voljenim. Amen.

Dodi Duse Sveti u sve ove obitelji za koje ovdje molimo i zaspi ih sve
vatrom svoje ljubavi.


1.DAN

O Terezijo od Djeteta Isusa, ljubljena i puna milosrđa, u jedinstvu s tobom puna poštovanja častim Veličanstvo Božje i častim tvoje vrline i milosti kojima si bila obdarena za vrijeme svog zemaljskog života i dar slave poslije smrti i zahvaljujem na njima; preklinjem te sa svim srcem svojim da mi se smiluješ i isprosiš milost....(reci nakanu).Za sve ove brakove koji su u krizi.
Ali ako je ono što tražim suprotno volji Božjoj i nije za veće dobro moje duše i nije u skladu s voljom Božjom, molim te onda, isprosi ono što je na spasenje moje duše i u skladu s voljom Božjom.
Amen.

Sv. Terezija od Djeteta Isusa, moli za nas.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 14 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr