www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 23:16

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 04 stu 2009 16:41 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
1.Visnja
2.Magda
3.Mia01
4.Ane2707
5.Anapaula
6.Xenna
7.Jeronima
8.Coccinella
9.vami
10.Lyna
11.Maria(stavljam sve brakove u krizi moje prijatelje ,znance ,rodbinu i tt)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 stu 2009 17:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 26 ožu 2009 20:47
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
12. Skolastika (stavljam brak svog brata i sve koji su u krizi)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 stu 2009 18:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Djela naša, molimo Te Gospodine, milošću svojom preteci i pomoću svojom prati da svaka ovdje naša molitva za brakove u krizi po Tebi započne i po Tebi završi po Kristu Gospodinu našemu amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 stu 2009 20:55 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 28 lis 2007 20:13
Postovi: 971
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Stavljam svog brata Marka i njegov brak
_______________________
VJERU IMAJTE VJERU.
BOG JE LIJEK I LIJECNIK.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 stu 2009 21:51 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 06 vel 2009 19:47
Postovi: 90
Lokacija: zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
i ja se prikljucujem,

ukljucujem u nakane brak moje vrlo mlade prijateljice ane, brak u kojem je
rodeno divno djetesce


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 stu 2009 06:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molitva za svaki dan:

O Sv. Terezijo od Djeteta Isusa, koja si za vrijeme svog kratkog života na zemlji postala ogledalo anđeoske čistoće, ljubavi snažne kao sama smrt, i velikog odricanja za Boga, sada kada uživaš nagradu svojih vrlina, svrni svoj pogled na mene; stavljam sve svoje brige u tvoje ruke.
Uzmi moje probleme kao svoje vlastite, moli za mene našu Bezgrešnu Majku, kojoj si bila poseban cvijet ljubavi, Kraljici Neba „ koja ti se smješila u zoru života “.
Moli da njenim moćnim zagovorom kod Boga postignem milost ...(reci nakanu), da po njoj dobijem blagoslov koji će me ojačati za života, obraniti me na času smrti, i voditi me ravno u vječnu sreću.
Amen.

O Bože, koji si zapalio vatru Duhom ljubavi dušu svoje službenice Terezije od Djeteta Isusa, podari nam da te i mi volimo i učinimo voljenim. Amen.

2.DAN

Svemogući Bože, darovatelju svih dobrih darova, koji si učinio da Blažena Terezija bude posuta rajskom rosom milosti, koja je cvijetala u Karmelu ljepotom djevičanstva i strpljenja u patnjama, podari meni, svom sluzi, da koračam dalje u čistoći i da se nađem vrijednim, odanim i vjernim cvijetom Kristovim. Amen.

Sv. Terezija od Djeteta Isusa, moli za nas.


Sv. Terezija od Djeteta Isusa, moli za nas.
Moli za brakove nase sestrice Tuge...Magdinog brata..nase sestrice Marija Nade i sve ostale brakove koji su u krizi.

Gospodine Isuse, ti si rekao: „Molite i primit ćete, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se“. Evo, kucamo puni pouzdanja na vrata tvoga presvetog Srca i usrdno te molimo, udijeli nam milost koju te molimo po zagovoru blažene majke Marije Terezije:
(ovdje reći molbu, nakanu).
Isuse, sine Davidov, smiluj nam se:
Po zagovoru majke Marije Terezije usliši nas.
Gospodine Isuse, ti si rekao: „Kad biste imali vjere kao zrno gorušičino, rekli biste ovom brdu premjesti se onamo i ono bi poslušalo. Ništa vam ne bi bilo nemoguće.“ S pouzdanjem koje brda premješta vapimo:
Isuse, sine Davidov…
S jerihonskim slijepcem koji te usrdno i ustrajno molio, vapimo i mi nepokolebivom vjerom i pouzdanjem:
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, ti si dvojici slijepih povratio vid riječima: „Neka vam bude kako vjerujete“. Ženi Kananejki također si rekao: „Ženo, velika je tvoja vjera, neka ti bude kako želiš.“ Vjerujemo u tebe, umnoži našu vjeru, ufamo se u tebe, nemoj nas razočarati, nego nadomjesti nedostatke naše smjerne molbe da dospije do tvoga Srca.
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, sjeti se kako si za svoga zemaljskog života liječio mnoge bolesti, kako su te patnici nastojali dotaknuti, jer je iz tebe izlazila snaga koja je sve liječila: Molimo te, reci i nama sada: Idi, neka ti bude kako vjeruješ!
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, ti si nadahnuo misao da se u čast tvoga svetog Križa osnuje zajednica čija je prva poglavarica bila blažena majka Marija Terezija. Usrdno te molimo, udijeli nam što te po njezinu zagovoru molimo.
Presveto Srce Isusovo, po zagovoru blažene majke Marije Terezije, udijeli nam milost za koju te molimo, ako je to na tvoju veću slavu. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 stu 2009 11:59 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 23 stu 2008 23:28
Postovi: 1052
Lokacija: MOLVE
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
HVALJEN I SLAVLJEN BUDI ISUS U PRESVETOM OLTARSKOM SAKRAMENTU SA DJETETOM SVOJIM SVAKI ČAS NEK MARIJA DJEVA BLAGOSLOVI SVE NAS AMEN


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 stu 2009 14:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 lis 2009 12:29
Postovi: 404
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
Dođi k nama i preobrazi nas, obrati nas, spasi nas, pomiri nas, složi nas, posveti nas!

Nauči nas da budemo potpuno Kristovi, potpuno Tvoji, potpuno Božji, po zagovoru i posredovanju, pod vodstvom i zaštitom Bezgrešne Djevice, Tvoje prečiste Zaručnice, Isusove i naše Majke Marije, Kraljice mira!



:a1250:

hvala vam od srca smajlic22


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 06 stu 2009 07:50 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Molitva za svaki dan:

O Sv. Terezijo od Djeteta Isusa, koja si za vrijeme svog kratkog života na zemlji postala ogledalo anđeoske čistoće, ljubavi snažne kao sama smrt, i velikog odricanja za Boga, sada kada uživaš nagradu svojih vrlina, svrni svoj pogled na mene; stavljam sve svoje brige u tvoje ruke.
Uzmi moje probleme kao svoje vlastite, moli za mene našu Bezgrešnu Majku, kojoj si bila poseban cvijet ljubavi, Kraljici Neba „ koja ti se smješila u zoru života “.
Moli da njenim moćnim zagovorom kod Boga postignem milost ...(reci nakanu)svrni svoj pogled sada na nasu sestricu Tugu i njenog supruga,na Magdinog brata i njegovu suprugu,na Marija Nadu i njenog supruga i na sve ostale bracne partnere koji su u krizi,molimo te, da po njoj dobijem blagoslov koji će me ojačati za života, obraniti me na času smrti, i voditi me ravno u vječnu sreću.
Amen.

O Bože, koji si zapalio vatru Duhom ljubavi dušu svoje službenice Terezije od Djeteta Isusa, podari nam da te i mi volimo i učinimo voljenim. Amen.

3. DAN

O Terezijo od Djeteta Isusa, ljiljane čistoće, ukrasu i slavo Karmela, pozdravljam te, o velika svetice, sjaju Božanske ljubavi.
Radujem se milostima kojima te obdario naš Gospodin.
U poniznosti i pouzdanju molim te da mi pomogneš, jer znam da ti je Bog dao ljubav i suosjećanje, te moć.
Reci mu preklinjem te, za milost koju tražim u ovoj devetnici...(reci nakanu)..Pogledaj na sve brakove koji su u krizi i u rasulu.Uslisi nas molimo te.
Tvoj moćni zagovor okrunit će moje molbe uspjehom i donijeti radost mom srcu.
Sjeti se svog obećanja da ćeš činiti dobro na zemlji : „Provest ću život čineći dobro na zemlji. Nakon smrti pustit ću kišu ruž.“

Sv. Terezija od Djeteta Isusa, moli za nas.
Moli za brakove nase sestrice Tuge...Magdinog brata..nase sestrice Marija Nade i sve ostale brakove koji su u krizi.

Gospodine Isuse, ti si rekao: „Molite i primit ćete, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se“. Evo, kucamo puni pouzdanja na vrata tvoga presvetog Srca i usrdno te molimo, udijeli nam milost koju te molimo po zagovoru blažene majke Marije Terezije:
(ovdje reći molbu, nakanu).Za sve vec navedene bracne partnere koji su u krizi i rasulu ,zagovori ih i isprosi im milosti od Boga da oproste jedni drugima i podari im dar ljubavi,molimo te.
Isuse, sine Davidov, smiluj nam se:
Po zagovoru majke Marije Terezije usliši nas.
Gospodine Isuse, ti si rekao: „Kad biste imali vjere kao zrno gorušičino, rekli biste ovom brdu premjesti se onamo i ono bi poslušalo. Ništa vam ne bi bilo nemoguće.“ S pouzdanjem koje brda premješta vapimo:
Isuse, sine Davidov…
S jerihonskim slijepcem koji te usrdno i ustrajno molio, vapimo i mi nepokolebivom vjerom i pouzdanjem:
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, ti si dvojici slijepih povratio vid riječima: „Neka vam bude kako vjerujete“. Ženi Kananejki također si rekao: „Ženo, velika je tvoja vjera, neka ti bude kako želiš.“ Vjerujemo u tebe, umnoži našu vjeru, ufamo se u tebe, nemoj nas razočarati, nego nadomjesti nedostatke naše smjerne molbe da dospije do tvoga Srca.
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, sjeti se kako si za svoga zemaljskog života liječio mnoge bolesti, kako su te patnici nastojali dotaknuti, jer je iz tebe izlazila snaga koja je sve liječila: Molimo te, reci i nama sada: Idi, neka ti bude kako vjeruješ!
Isuse, sine Davidov…
Gospodine Isuse, ti si nadahnuo misao da se u čast tvoga svetog Križa osnuje zajednica čija je prva poglavarica bila blažena majka Marija Terezija. Usrdno te molimo, udijeli nam što te po njezinu zagovoru molimo.
Presveto Srce Isusovo, po zagovoru blažene majke Marije Terezije, udijeli nam milost za koju te molimo, ako je to na tvoju veću slavu. Amen!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr