www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 19 tra 2024 18:47

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 29 stu 2009 18:36 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 04 ruj 2008 06:37
Postovi: 97
Podijelio: 8 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
molit cu i ja.BVB!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 30 stu 2009 08:17 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dolazim Te gledati na Tvome milosnom prijestolju i obraćam se ovom devetnicom s vjerom k Tebi, o Marijo, Majko od Neprestane pomoći. Povjeravam Tvome Bezgrješnom Srcu sve svoje patnje, tjeskobe, brige i boli.IZMOLI MOLIM TE MAJKO PREMILA OZDRAVLJENJE ZA MOJU KCER IVANU,MAJU ,MEJRU,REBEKINU KCER HELENU,SOFIJU i CIJELU OBITELJ ,za Maricu L. i njenog supruga i sve ostale bolesnike koji boluju od te gripe i drugih bolesti.
O Marijo, Majko od Neprestane pomoći, molim Te, nepresatano me pomaži.
O Marijo, Majkko, jednom kada dođu moji zadnji časi, pomozi mi da dobijem milost za blaženu smrt. Izmoli mi, predraga Majko, kada se moje oči budu sklapale, da moje srce i usne govore: Marijo, Majko od Neprestane pomoći pohiti da mi pomogneš. Isuse, Marijo i Josipe, u Vaše ruke predajem dušu svoju. Amen.




6. DAN

Majko od Neprestane pomoći, Tvoja slika mi govori o veličini tvoje patnje. Tko je trpio više od Tebe? Zbog toga Ti majčinski razumješ moje patnje. To mi govori Tvoj pogled pun ljubavi, koji je manje upućen Tvom Djetešcu nego meni, bijednom grešniku. Moju dušu krijepi suosjećajno srce koje se nađe u svakoj brizi i nevolji, u križu i patnji. Ali nijedna prijateljska ljubav nije ravna ljubavi koju pružaš Ti meni, svome djetetu. Tvoje majčinsko Srce pati sa mojim srcem. Ti, suosjećajna Majko, čuj moj poziv, koji u svojoj nevolji upućujem Tebi. Ne napusti svoje dijete, utješi moje napaćeno srce i usliši mi ono za što Te ponizno molim.
Amen.
Slijedi: Krunica i litanije Gospe od neprestane pomoći.
Zaziv na kraju: O Marijo, Majko od Neprestane pomoći, molim Te, neprestano me pomaži!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 pro 2009 08:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dolazim Te gledati na Tvome milosnom prijestolju i obraćam se ovom devetnicom s vjerom k Tebi, o Marijo, Majko od Neprestane pomoći. Povjeravam Tvome Bezgrješnom Srcu sve svoje patnje, tjeskobe, brige i boli.IZMOLI MOLIM TE MAJKO PREMILA OZDRAVLJENJE ZA MOJU KCER IVANU,MAJU ,MEJRU,REBEKINU KCER HELENU,SOFIJU i CIJELU OBITELJ ,za Maricu L. i njenog supruga i sve ostale bolesnike koji boluju od te gripe i drugih bolesti.
O Marijo, Majko od Neprestane pomoći, molim Te, nepresatano me pomaži.
O Marijo, Majkko, jednom kada dođu moji zadnji časi, pomozi mi da dobijem milost za blaženu smrt. Izmoli mi, predraga Majko, kada se moje oči budu sklapale, da moje srce i usne govore: Marijo, Majko od Neprestane pomoći pohiti da mi pomogneš. Isuse, Marijo i Josipe, u Vaše ruke predajem dušu svoju. Amen.





7. DAN

Majko od Neprestane pomoći, Ti si čuvarica najsvetijega blaga Božjega. Sve milosti, koje ljudi dobivaju protječu kroz Tvoje majčinske ruke. Zbog toga dolazim i ja k Tebi, u svojoj nevolji. Pomozi mi, jer si Ti moja Majka boli. Kao Majka Božja, Ti Njegovu Srcu stojiš blizu, koje Ti nijednu molbu ne može odbiti. Kao Majka boli Ti si djeliteljica i posrednica blaga svih milosti potrebnih za naše spasenje. Kao naša Majka, s ljubavlju nam pomažeš. Zbog toga dolazim s mojim teškim patnmjama, tjeskobama i molbama k Tebi. Tko se tebi obrati, siguran je u Tvoju pomoć. Želim Ti vjerno služiti i tako sam siguran u Tvoju vječitu zaštitu, jer Bog ne napušta dušu koja se Tebi obraća. Izmoli mi milost za koju Te u ovoj devetnici molim i za koju se nadam da će mi je Tvoja majčinska dobrota podariti.
Amen.
Slijedi: Krunica i litanije Gospe od Neprestane pomoći.
Zaziv na kraju: O marijo, Majko od Neprestane pomoći, molim Te, neprestano me pomaži!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 pro 2009 09:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
visnja napisao:
Dolazim Te gledati na Tvome milosnom prijestolju i obraćam se ovom devetnicom s vjerom k Tebi, o Marijo, Majko od Neprestane pomoći. Povjeravam Tvome Bezgrješnom Srcu sve svoje patnje, tjeskobe, brige i boli.IZMOLI MOLIM TE MAJKO PREMILA OZDRAVLJENJE ZA MOJU KCER IVANU,MAJU ,MEJRU,REBEKINU KCER HELENU,SOFIJU i CIJELU OBITELJ ,za Maricu L. i njenog supruga i sve ostale bolesnike koji boluju od te gripe i drugih bolesti.
O Marijo, Majko od Neprestane pomoći, molim Te, nepresatano me pomaži.
O Marijo, Majkko, jednom kada dođu moji zadnji časi, pomozi mi da dobijem milost za blaženu smrt. Izmoli mi, predraga Majko, kada se moje oči budu sklapale, da moje srce i usne govore: Marijo, Majko od Neprestane pomoći pohiti da mi pomogneš. Isuse, Marijo i Josipe, u Vaše ruke predajem dušu svoju. Amen.

7. DAN

Majko od Neprestane pomoći, Ti si čuvarica najsvetijega blaga Božjega. Sve milosti, koje ljudi dobivaju protječu kroz Tvoje majčinske ruke. Zbog toga dolazim i ja k Tebi, u svojoj nevolji. Pomozi mi, jer si Ti moja Majka boli. Kao Majka Božja, Ti Njegovu Srcu stojiš blizu, koje Ti nijednu molbu ne može odbiti. Kao Majka boli Ti si djeliteljica i posrednica blaga svih milosti potrebnih za naše spasenje. Kao naša Majka, s ljubavlju nam pomažeš. Zbog toga dolazim s mojim teškim patnmjama, tjeskobama i molbama k Tebi. Tko se tebi obrati, siguran je u Tvoju pomoć. Želim Ti vjerno služiti i tako sam siguran u Tvoju vječitu zaštitu, jer Bog ne napušta dušu koja se Tebi obraća. Izmoli mi milost za koju Te u ovoj devetnici molim i za koju se nadam da će mi je Tvoja majčinska dobrota podariti.
Amen.
Slijedi: Krunica i litanije Gospe od Neprestane pomoći.
Zaziv na kraju: O marijo, Majko od Neprestane pomoći, molim Te, neprestano me pomaži!



:a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 pro 2009 21:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Gospodine Isuse, u rane tvoga presvetog Srca stavljam nasu Visnju,njenu kcer Ivanu i sve članove njene obitelji. Ponizno Te molimo, oprosti im sve njihove grijehe i učini njihova srca po svojem Srcu, blagom i poniznom. Molim te da svojom predragocjenom Krvlju prekriješ, ispuniš i zaštitiš Visnju ,Ivanu i sve članove njihove obitelji. Isuse Kriste, Ti smiluj se i pomozi im...

Gospodine Isuse, opečati svojom presvetom Krvlju i sve članove njihove obitelji, prostore u kojima žive i rade , sve ljude s kojima se susreću i surađuju, sva prijevozna sredstva kojima se služe, sve izvore dohotka i sva materijalna sredstva koja su od Boga namijenjena i koja već posjeduju.

Molim te Isuse, opečati svojom svetom Krvlju hranu koju jedu, vodu, zrak i lijekove koje uzimaju. Isuse, otkupi ih . sve članove obitelji od optužbi kojima ih Zli optužuje pred Ocem. Otkupi ih od ljudi koje su na bilo koji način povrijedili. Molimo te da u sve njih uđe Tvoja ljubav, praštanje i zdravlje duše i tijela.

Isuse, ulij im svoju ljubav za sve ljude, osobito one koje teško prihvaćaju i one koji ne vole njih. Neka Tvoja sveta Krv, Isuse, slomi snagu svake loše navike među njima, svih negativnih riječi, misli, želja, osjećaja i postupaka. Otkloni od njih posljedice negativnosti iz prošlosti. Po svojoj muci i uskrsnuću učini ih otvorenima za sve što im želiš dati.

Hvala Ti za Tvoju i našu Majku, za krsne zaštitnike članova njihove obitelji, za anđele čuvare svakog od njih, za njihovu neprestanu pomoć i zaštitu.

Slava Tebi Gospodine Isuse! Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 sij 2010 08:16 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
ISUSE moj i sve moje ,ja Te sada zdusno molim
polozi Svoju Svetu ruku na moju kcer Ivanu
da ozdravi njen duh,dusa i bolesno tijelo.
Tvoja Sveta Volja neka se vrsi moj Gospodine.
Hvala Ti za sve sto sada cinis.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr