www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 19:10

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 168 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 10 pro 2009 12:53 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
Tko može da se pridruži devetnici koju počinjemo 12.12-20.12 za desetogodišnjeg JOSIPA-sina od naše sestre TOYE,koji je iznenada dobio dijabetes-ŠEĆER…koji je jako visok..i koji je na liječenju..trenutno nalazi u bolnici !


Gospodine, ozdravio Si deset gubavaca, a samo se jedan vratio k Tebi zahvaliti. "A gdje su ona devetorica?" - žalio Si se na neza­hvalnost ozdravljenih. Mi Ti također često zaboravlja­mo zahvaliti. Čak ponekad primamo i otku­plje­nje Tvojom Predragocjenom Krvlju kao da Si to bio dužan za nas učiniti. Oprosti nam, i molimo Te, primi ovu molitvu kao izraz zahvalnosti i dobre volje.

Zahvaljujemo Tebi, Isuse, za Krv, koju Si prolio kod obrezanja, podloživši se Mojsijevom Zakonu. Tvoja poslušnost bila je pokora za naš nedostatak spremnosti za prihvatiti Volju Očevu.

Zahvaljujemo Tebi, Isuse, za Krv koju Si prolio u Getsemanskom vrtu. Nisi htio pomoć dvanaest legija anđela, nego Si uzeo kalež trpljenja. Tvoj kalež gorčine je postao za nas kalež spasenja.

Zahvaljujemo Tebi, Isuse, za Krv koju Si prolio kod bičevanja. Nisi tražio nikakve blagonaklonosti, no, imao Si obzira prema nama. Kroz bič, koji Te je ranjavao, mi smo postali otkupljeni.

Zahvaljujemo Tebi, Isuse, za Krv koju Si prolio kod krunjenja trnjem. Bio Si pravi Kralj, ipak izabrao Si trnovu krunu da bismo mogli kraljevati s Tobom.

Zahvaljujemo Tebi, Isuse, za Krv koju Si prolio na Križnom putu. S njom Si nas spasio od pogrešnog puta - naših grijeha.

Zahvaljujemo Tebi, Isuse, za Krv koju Si prolio na križu. Nisi znao što je grijeh, a postao Si "grijeh", da bismo zadobili život vječni.

Zahvaljujemo Tebi, Isuse, za Krv koju Si prolio kod probadanja Tvoga boka. Siromašan Si došao k nama i krvareći Si otišao, no mi smo postali bogati zahvaljujući Tvojoj ljubavi. Amen.
_________________


Zadnja izmjena: moya; 17 ožu 2010 22:54; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 10 pro 2009 13:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:

Evo ja se prijavljujem

1.Magda


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 13:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
OD 1-9 DANA MOLI SE:


Gospodine Isuse Kriste, kad si se četrdeset dana nakon svoga uskrsnuća vratio Ocu u nebo, naredio
si svojim učenicima da zajedno čekaju Duha Svetoga. Devet su dana molili da prime dar svih darova i tako postanu pravi apostoli. Uzdajući se da ćeš i nama dati ono što nam je potrebno za naše spasenje i blagoslov, molimo Te:

Rasvijetli naš razum i pročisti naše srce da naučimo kako treba moliti. Kao i apostolima, daruj i nama milost da možemo moliti s Marijom, jer je ona službenica Božja i "svemoć koja zagovara".

Gospodine, Ti si rekao: "Molite i primit ćete, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se!"
Potaknuti Tvojom riječju, dolazimo Ti danas s ovom posebnom potrebom...

DA OSLOBODIŠ I OZDRAVIŠ SINA NAŠE TOYE-JOSIPA-ON JE TAKO MALEN I KRHAK..OSLOBODI GA GOSPODINE OD SVEGA ŠTO NIJE OD TEBE…AKO JE TVOJA VOLJA NEKA TA BOLEST BUDE NA TVOJU SLAVU GOSPODINE..SVE TRPLJENJE NEKA BUDE NA OSLOBOĐENJE ONIH DUŠA KOJIMA JE NAJPOTREBNIJE TVOJE GOSPODINE MILOSRĐE..PODARI GOSPODINE OBITELJI NAŠE TOYE-IRENE SVOJU LJUBAV..SVOJ MIR I RADOST NEBESKU!

Dobri Isuse, pouzdajemo se u Tvoju ljubav i milosrđe koje si nam iskazao u svojoj Predragocjenoj Krvi.
Uvijek si imao vremena i strpljenja za siromahe i bolesne, za prezrene i grešnike. Otro si suze udovici iz Naima, uslišao si poganskog stotnika i nagradio pouzdanje Martino. Udijeli i nama radosno iskustvo Tvoje osobite pomoći.

Ali ako naše želje ne odgovaraju Tvome Božanskom planu, ojačaj nas posebnom snagom vjere.
Zajedno s Tobom želimo i mi ponavljati: "Oče, ne moja, nego Tvoja volja neka bude".
Udijeli nam čvrsto povjerenje da su Tvoji putovi uvijek bolji, iako ih često ne razumijemo.

Zahvaljujemo Ti već sada što ćeš nas uslišati, jer Ti si Ljubav i sve što nam daješ ili prepuštaš, vodi nas našem vječnom cilju i služi našem posvećenju. Amen


Moli se na Marijinoj krunici -KRUNICA POBJEDE

Oče naš, Zdravo Marijo, Vjerovanje

"Ali oni ga pobijediše krvlju Jagančevom i riječju svojega svjedočanstva". (Otk 12,11)
(Na velika zrnca: 1x)


Krvi Kristova, pobjednice zlih duhova, spasi nas!
(Na mala zrnca: 10x)


Na kraju:

Vječni Oče, prikazujemo Ti Predragocjenu Krv Isusa Krista kao zadovoljštinu za svoje grijehe,
na utjehu duša u čistilištu i za potrebe svete Crkve. Amen (1x)

Hvaljen i slavljen uvijek bio Isus! -
koji nas je otkupio svojom Krvlju! (3X)


"Kasno sam te uzljubio, ljepoto tako stara i tako nova, kasno sam te uzljubio! A eto, ti si bio u meni, a ja izvan sebe. Ondje sam te tražio nasrćući na ta lijepa bića koja si stvorio, ja rugoba. Ti si bio sa mnom, a ja nisam bio s tobom. Mene su daleko od tebe držale one stvari koje ne bi postojale kad ne bi bile u tebi. Zvao si me i vikao, probio si moju gluhoću, zabljesnuo si, sijevnuo si i rastjerao moju sljepoću, prosuo si miomiris, a ja sam ga upio da uzdišem za tobom, okusio sam ga pa gladujem i žeđam, dotakao si me, i zato gorim za tvojim mirom."

SLAVA I HVALA GOSPODINU..AMEN .ALELUJA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 13:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 lis 2006 19:46
Postovi: 2079
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 13 zahvala
Zahvaljeno je: 9 zahvala
1.Magda
2.moya
3.
4.
5.
6.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 13:15 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 13:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 17 svi 2009 00:08
Postovi: 732
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
je li moram baš ovu molitvu?jer neću stići jer sam počela i neke druge,a s nekima sam u zaostatku...
pa ću to što već molim moliti i za njega..od srca..
ako to vrijedi upišite i mene...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 13:41 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
uf
dao Bog da ih dotakne ruka Njegova ozdraviteljska...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 14:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 vel 2009 14:56
Postovi: 638
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Maria


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 14:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
JA


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 pro 2009 14:19 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
1. Magda
2. Moya
3. Visnja
4. Anapaula
5. Maria
6. Jakovljev crvic
7. Xenna


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 168 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 8 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr