www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 10:04

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 02 tra 2010 16:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Slika

Devetnica..Započela bi 13. i završila 21.04. kada je godišnjica donošenja krvavog zakona o ubojstvu nerođene djece. Ako si za to, molim te da proslijediš i svojim prijateljima, te molimo jednako kao i prošle godine, jer se pokazalo vrlo plodonosnom a počele su se neke stvari događati i na političkoj sceni, . Vjeruj, Bogu je sve moguće.
Bog te blagoslovio



Dolazim vam govoriti o molitvi, osobito o molitvi ove krunice. Ja sam vaš Isus, rođen utjelovljen. Toliki se molitvi predaju bez osjećaja ljubavi u svojim srcima. To slabi molitvu, čini je manje vrijednom. Namjesto toga, poduprite svoju molitvu pozivajući ljubav koju imate u srcu prema meni i mojoj Majci. To mi dopušta da na vas i na vaš život izlijem ponajbolje milosti."
"Molitva ima zbirni učinak. Jer unaprijed znam koliko će mi molitava biti prikazano za svaku nakanu. Zato nemate pojma što donosi samo jedna Zdravomarija! Jedna Zdravomarija izmoljena s ljubavlju u srcu ima moć zaustaviti rat, dovesti prirodu u sklad s Božjim planom, obratiti nevjernika, očuvati zvanje, izbaviti dušu iz čistilišta ili zauvijek promijeniti prirodu. Zato, promislite o snazi cijele krunice izmoljene s ljubavlju."
"Sotona zna da je krunica oružje koje će ga pobijediti. Zato on očajnički pokušava obeshrabriti njezino moljenje. Svaki put kad Zdravomariju molite iz srca, đavao je negdje u nekom kraju i u nekoj dušu oslabljen zauvijek."
"Zato se nikad ne obeshrabrujte moliti krunicu! Kad vam je srce ispunjeno najvećom rastresenošću, tada budite sigurni da se neprijatelj boji vaše molitve."
"Srce moje Majke utješi se vašim naporom molitve. Ona je osobito zahvalna onima koji ustraju u propisnoj molitvi unatoč protivštinama."
"Objavite to!"



VAPAJ ZA NEROĐENE
Blažena Djevice Marijo, Majko i Zaštitnice nerođene djece, prinosim Tvome Prečistom Srcu sve majke koje žele pobačajem usmrtiti plod svoje utrobe.
Prikazujem Tebi i po Tebi Isusu Spasitelju svu nerođenu dječicu
koja su osuđena da se nikada na ovome svijetu ne mole, ne raduju, ne ljube.

Oni žele živjeti, Gospodine; žele da žive i da nam svima budu dar i blagoslov; svojom molitvom ih zaštiti i spasi!
Utišaj, o Gospo, boli, riješi zagovorom teškoće, dovedi do pomirenja, obrani od pobačaja, obrati srca koja žele, zagovaraju, promiču i odobravaju abortus!
Dajem Ti svoje vrijeme, žrtve, činim pokoru i vapim: Zaštiti nerođene, pomozi trudnicama.

Amen
.



KRUNICA ZA SPAS NEROĐENIH

1. otajstvo - Isus, kojeg si Marijo, rodila Blažena Djevica Marija, rodila je Sina Božjega, Spasitelja svijeta. Svaki čovjek je jedan svijet. Isus ljubi svakoga kao cijeli svijet. Dijete je dar Božji. Molimo i žrtvujmo se za nerođene.
Oče naš...

2. otajstvo - Isus, kojeg si Marijo, hranilaMarija je hranila, dojila i othranila Goapodina. U krvi Spasiteljevoj teče i njezino mlijeko. Njihova dva Sveta Srca povezana su u veliku otajstvenu vezu ljubavi, vezu Boga i čovjeka. Svako dijete određeno je da živi u ljubavi, poštovanju, radosti i obiteljskoj sreći. Molimo i žrtvujmo se za nerođene!
Oče naš...

3. otajstvo - Isus, kojeg si Marijo, odgojilaIsus Mesija odgojen je u vjeri, nadi i ljubavi prema Jedinome Bogu Jahvi, prema Svetom Pismu i običajima svoga naroda. Odgojila ga je Majka Marija i poočim Josip. To su bili njegovi uzori, Njegova obitelj. Nerođeno dijete, također ima pravo na obitelj i toplinu koju ona pruža. Marijo i Josipe, molimo s Vama za nerođenu djecu, u opasnosti od pobačaja!
Oče naš...

4. otajstvo - Isus, koji ljubi nerođena
Gospodin naš, Isus Krist, došao je pobijediti đavla, smrt i grijeh u svome narodu i donijeti nam Kraljevstvo Božje. On ljubi nerođenu dječicu - ona su Njegovo vlasništvo, koje sotona želi uništiti na najokrutniji način. Isuse, pogledaj na majke i očeva koji se stide, boje i odriču nerođenog dara Božjeg. Obrati ih Ti, koji ljubiš život!
Oče naš...

5. otajstvo - Isus, koji spašava nerođeneSamo Gospodin može spasiti život, samo On može životu izliječiti rane i dati oproštenje, mir, novu nadu i milosrđe. Isus je kralj Milosrđa. Molimo Te, isuse - Jaganjče Božji, da oprostiš onima koji čine pobačaje i da obratiš one koji ih promiči i odobravaju. Isuse, spasi nerođene!
Oče naš...
Poslije moliti Zdravo Kraljice...

Slika
Odobrena izrada i širenje krunice za nerođene


MOLITVA ZADOVOLJŠTINE~
ZA GRIJEH POBAČAJA U HRVATSKOJ


ISUSE I MARIJO
JA VAS LJUBIM SPASITE NEROĐENE!!!
Marijo, Majko života, zaštitnice nerođenih pobjednice svakog zla, želim Ti molitvom i žrtvom dati zadovoljštinu za grijeh pobačaja u mojem narodu. Spasi i zaštiti nerođeni život! Oprosti nam jer smo slabi ne znamo što činimo! Učini da naše riječi i djela uvijek brane život. Tvome prečistom Srcu predajem svako začeto dijete, još nerođeno: sačuvaj mu život a roditeljima isprosi mir i ljubav prema njemu! Marijo, obrati grešnike, pomozi trudnicama, zaštiti svojim Srcem nevine, koji se ne mogu sami braniti! Amen.

*Po mogućnosti moli svakodnevno. Kada ne možeš, dosta je ponavljati "ISUSE I MARIJO, JA VAS LJUBIM; SPASITE NEROĐENE!"



Hoće li se naći 50000 Hrvata za ovo "Djelo zadovoljštine?" Pišite! Bijeli fratri pavlini svakodnevno mole za vas i s vama.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2010 19:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
prekrasno....hvala Rebeka


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2010 19:57 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
1.Vox
2.Xsenna
3.Rebeka
4.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 tra 2010 20:31 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 kol 2009 21:51
Postovi: 110
Lokacija: Dubrovnik
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
4.Silentium


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 tra 2010 13:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 stu 2009 11:49
Postovi: 511
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
1.Vox
2.Xsenna
3.Rebeka
4.Silentium
5. hrvren + 2 kom (2 kom je, naravno, moja obitelj :D)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 tra 2010 19:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
1.Vox
2.Xsenna
3.Rebeka
4.Silentium
5. hrvren + 2 kom (2 kom je, naravno, moja obitelj )
6.Magda


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 tra 2010 07:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
1.Vox
2.Xenna ( i jos 5 sestara iz molitvene skupine)
3.Rebeka
4.Silentium
5. hrvren + 2 kom (2 kom je, naravno, moja obitelj )
6.Magda


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2010 06:32 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
Poštuj život, jer Bog je Život i Životvorac!
Poštuj život, jer u tvome bližnjemu je život
i jer si sam pozvan na život u punini!

Danas zapocinjemo s Devetnicom...


1.Vox
2.Xenna ( i jos 5 sestara iz molitvene skupine)
3.Rebeka
4.Silentium
5. hrvren + 2 kom (2 kom je, naravno, moja obitelj )
6.Magda
7.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2010 11:02 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 24 lis 2009 13:49
Postovi: 27
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
I ja se pridruzujem molitvi za nerodene!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 13 tra 2010 15:52 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 11 ruj 2007 13:24
Postovi: 2127
Lokacija: metropola
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
1.Vox
2.Xenna ( i jos 5 sestara iz molitvene skupine)
3.Rebeka
4.Silentium
5. hrvren + 2 kom (2 kom je, naravno, moja obitelj )
6.Magda
7. Mamma
8.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 13 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr