www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 14:33

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
PostPostano: 25 kol 2014 10:01 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 srp 2014 09:24
Postovi: 126
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 15 zahvala
dugi napisao:
draga mary, moj savjet ti je počni ti njega maltretirati, onak žestoko kak žene znaju... izludi ga, u zdrav mozak... sigurno to možeš i želiš, samo se bojiš, a strah je od Božjeg neprijatelja... najbolje se uči tako da mu budeš ono što je on tebi... nadam se da će mu se svidjet hahahaaha...

zar misliš da Bog od tebe želi da budeš tu neka žrtvica, uplakana i jadna... bespomoćna...? Zakaj smo mi kršćani uvijek jadni?
Dakle, nađi se s dve-tri frendice, organiziraj si život bez tog luđaka, počni izlazit, bit ćeš snažnija, povjeri se osobi od povjerenja... pričaj o tome ljudima koji su ti blizu, samo pazi da ih ne opteretiš, već u dozama... nemoj imat stav da si ti nešto kriva... nisi... tko zna što u tom čovjeku stoji, a da nisi upoznala to prije braka... pusti sve... ne gledaj u to zlostavljanje, već planiraj svoje akcije! (ne reakcije!)... budi mudra... može se s takvima... i naravno na kraju... molit ćemo zajedno da Bog učini svoj dio s njim...

Što se rastavljanja, odvajanja tiče, prvo se moraš odvojiti od te zloće (ne od dobrote tog čovjeka) u srcu, a tek nakraju i fizički...

BB :b112:

:b112: Organiziraj si život bez tog luđaka, počni izlaziti...javlja se treća osoba . I meni je slično, povucite paralelu, naka nam Bog u tome pomogne ...ali exit postoji.Akcija ....moramo djelovati, a još nismo spremne.
Moli Vas dragi forumaši , molim i molite za nas , da nas aktivira ....da djelujemo . Očigledno se ova osoba straši, kao i ja....molite za nas :a1250: :t4: da nam da snage ....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 kol 2014 10:10 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3249
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
BEGINI7 napisao:
dugi napisao:
draga mary, moj savjet ti je počni ti njega maltretirati, onak žestoko kak žene znaju... izludi ga, u zdrav mozak... sigurno to možeš i želiš, samo se bojiš, a strah je od Božjeg neprijatelja... najbolje se uči tako da mu budeš ono što je on tebi... nadam se da će mu se svidjet hahahaaha...

zar misliš da Bog od tebe želi da budeš tu neka žrtvica, uplakana i jadna... bespomoćna...? Zakaj smo mi kršćani uvijek jadni?
Dakle, nađi se s dve-tri frendice, organiziraj si život bez tog luđaka, počni izlazit, bit ćeš snažnija, povjeri se osobi od povjerenja... pričaj o tome ljudima koji su ti blizu, samo pazi da ih ne opteretiš, već u dozama... nemoj imat stav da si ti nešto kriva... nisi... tko zna što u tom čovjeku stoji, a da nisi upoznala to prije braka... pusti sve... ne gledaj u to zlostavljanje, već planiraj svoje akcije! (ne reakcije!)... budi mudra... može se s takvima... i naravno na kraju... molit ćemo zajedno da Bog učini svoj dio s njim...

Što se rastavljanja, odvajanja tiče, prvo se moraš odvojiti od te zloće (ne od dobrote tog čovjeka) u srcu, a tek nakraju i fizički...

BB :b112:

:b112: Organiziraj si život bez tog luđaka, počni izlaziti...javlja se treća osoba . I meni je slično, povucite paralelu, naka nam Bog u tome pomogne ...ali exit postoji.Akcija ....moramo djelovati, a još nismo spremne.
Moli Vas dragi forumaši , molim i molite za nas , da nas aktivira ....da djelujemo . Očigledno se ova osoba straši, kao i ja....molite za nas :a1250: :t4: da nam da snage ....



Draga sestro u Kristu,

vidim da si postala stari post od mary, ona nam se dugo nije javila, ali očito da si u sličnoj situaciji.Ne boj se.Piši što te muči.

Bit ćeš u mojim molitvama.

Btb


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 25 kol 2014 14:04 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 lip 2014 15:14
Postovi: 132
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 80 zahvala
Zahvaljeno je: 45 zahvala
Mnogo nas je u teškim životnim situacijama pa tako i ja sa svojima. Imamo problema s financijama i poslom.
Detalji i nisu za pričati.
Molim Boga za spas i utječem se Blaženoj Djevici Mariji, svetoj Riti i svetome Judi Tadeju.
Molite i vi za me!
Bog vam na nebesima platio!

I samo još da se i ovdje zahvalim Milostivom Stvoritelju, Bogu Ocu našemu za sve što imam, što sam dobio i što ću dobiti od Njega, neka mu je vječna slava i hvala zajedno s Gospodinom Isusom, našim Spasiteljem i Otkupiteljem i Duhom Svetim kojeg nam je poslao!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 15 ruj 2014 22:35 
Odsutan
Novoregistrirani korisnik

Pridružen: 10 ruj 2014 23:13
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Iako su moje poteskoce neznatne u usporedbi sa drugima, u molitvi i evandjelima pronalazim snagu za ici dalje.
Uz molitvu krunice Bozanskog Milosrdja, uvijek su mi u mislima Isusove rijeci:" Dodjite k meni svi vi umorni i optereceni......" pa se i ja s pouzdanjem predajem u njegove ruke uz rijeci:" Isuse brini ti".

U molitvi za sve nas.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 24 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr