www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 21:04

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 29 lis 2019 17:18 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
[quote="Hrvoje Hrki

Kako ti ne vidiš " stablo" tema i podtema? Evo i tratinčica ti je pokazala na čemu se nalazi ova tema???
potpuno na neprikladnom mjestu??

Zato sam molio moderatora da premjesti...ali izgleda da ovaj forum više nema moderatore??? :a1490:[/quote][/quote]


QUOTE______________________________________________________________________________________________________
Da ima,ne bi bilo tu Kopitara...Inače,kad otvorim forum,pogledam zadnje postove,ima li šta novo,pa neznam još o čemu govoriš? :roll: Mislim,vidim temu "Vjera i bolest"...ništa drugo.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 29 lis 2019 17:26 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
https://www.dnevno.hr/vjera/bozja-ljekarna/svecenici-upozoravaju-ovo-je-grijeh-koji-moze-izazivati-rak-i-zlocudne-bolesti-1385520/?utm_source=OneSignal&utm_campaign=Pushnotification

evo ti još jedan dokaz da grijesi izazivaju bolesti, pa čak i one najteže!

Mogao si staviti i komentare koje su ljudi ispod pisali,točno misle kao i ja...Inače,Mijo Nikić-slišam ga kad god mogu.Ivo Pavić i "zloduh raka",to poprilično podsjeće na šamane i vračeve.I onda ga on "izgoni".Nema nikakve razlike.Dakako da negativne emocije,gorčina,mržnja,pa zatim žalost,strah,tuga...sve se loše odražava na naš organizam i može donijeti bolest.Kad nekome život nije dobro posložio kockice,pa ga pola ili cijeli provede u patnji,strahu,bolu...ali,to bi mogla biti nova tema.Dakle,govorimo o negativnim emocijama,što ih većina doživljava pri susretu sa nepravdom,nasiljem itd.Ne o grijehu.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2019 09:48 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 12 lip 2018 18:40
Postovi: 571
Podijelio: 88 zahvala
Zahvaljeno je: 5 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
[quote="Hrvoje Hrki

Kako ti ne vidiš " stablo" tema i podtema? Evo i tratinčica ti je pokazala na čemu se nalazi ova tema???
potpuno na neprikladnom mjestu??

Zato sam molio moderatora da premjesti...ali izgleda da ovaj forum više nema moderatore??? :a1490:
[/quote]


QUOTE______________________________________________________________________________________________________
Da ima,ne bi bilo tu Kopitara...Inače,kad otvorim forum,pogledam zadnje postove,ima li šta novo,pa neznam još o čemu govoriš? :roll: Mislim,vidim temu "Vjera i bolest"...ništa drugo.[/quote]

Vidim da ne možeš bez mene, ajd nađi od svega što sam napisao nešto što se kosi sa pravilima foruma.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2019 12:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
kopitar napisao:
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
[quote="Hrvoje Hrki

Kako ti ne vidiš " stablo" tema i podtema? Evo i tratinčica ti je pokazala na čemu se nalazi ova tema???
potpuno na neprikladnom mjestu??

Zato sam molio moderatora da premjesti...ali izgleda da ovaj forum više nema moderatore??? :a1490:



QUOTE______________________________________________________________________________________________________
Da ima,ne bi bilo tu Kopitara...Inače,kad otvorim forum,pogledam zadnje postove,ima li šta novo,pa neznam još o čemu govoriš? :roll: Mislim,vidim temu "Vjera i bolest"...ništa drugo.[/quote]

Vidim da ne možeš bez mene, ajd nađi od svega što sam napisao nešto što se kosi sa pravilima foruma.[/quote]

lJUDI MOJI,
jeste li vas dvoje ograničeni ili šta??
Ova tema Vjera i bolest ne spada pod Devetnice i trodnevnice?!!...šta je tu nejasno? :a1250: :a1163:

Bio sam tražio nedavno ovu temu i nisam je mogao nikako naći
A zašto?
Zato jer mi nije bilo ni na kraj pameti da tražim u podforumu: Molitve i dalje, Devetnice!

Treba li iza ovoga još nešto crrtati dodatno da bude jasnije??


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2019 12:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
https://www.dnevno.hr/vjera/bozja-ljekarna/svecenici-upozoravaju-ovo-je-grijeh-koji-moze-izazivati-rak-i-zlocudne-bolesti-1385520/?utm_source=OneSignal&utm_campaign=Pushnotification

evo ti još jedan dokaz da grijesi izazivaju bolesti, pa čak i one najteže!

Mogao si staviti i komentare koje su ljudi ispod pisali,točno misle kao i ja...Inače,Mijo Nikić-slišam ga kad god mogu.Ivo Pavić i "zloduh raka",to poprilično podsjeće na šamane i vračeve.I onda ga on "izgoni".Nema nikakve razlike.Dakako da negativne emocije,gorčina,mržnja,pa zatim žalost,strah,tuga...sve se loše odražava na naš organizam i može donijeti bolest.Kad nekome život nije dobro posložio kockice,pa ga pola ili cijeli provede u patnji,strahu,bolu...ali,to bi mogla biti nova tema.Dakle,govorimo o negativnim emocijama,što ih većina doživljava pri susretu sa nepravdom,nasiljem itd.Ne o grijehu.


O ovome što si gore rekla ( ja boldao) ti govorim cijelo vrijeme!
Ako ti nekoga mrziš ili si jako ogorčena na susjede , e to je grijeh!
Ili po modernoj teologiji to nije grijeh ( ne ubij)??
I od te mržnje ti može nastati npr. rak!
Po tebi može ili ne može?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2019 17:23 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
[quote="Hrvoje Hrki"][:

Ja sam ti Hrki totalna zbunjoza.Ja kad otvorim TEBE TRAŽIM vidim pregled tema,po redu najfriškijih-evo,prva je "Vjera i bolest".I ne kužim ništa što ti smeta.
Aha,vidim sad,piše u "molimo zajedno"...ali neš ti .To su mala slova,nisam ni obratila pažnju...


Zadnja izmjena: IZMEĐU NEBA I ZEMLJE; 30 lis 2019 17:29; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 30 lis 2019 17:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Hrvoje Hrki napisao:
[O ovome što si gore rekla ( ja boldao) ti govorim cijelo vrijeme!
Ako ti nekoga mrziš ili si jako ogorčena na susjede , e to je grijeh!
Ili po modernoj teologiji to nije grijeh ( ne ubij)??
I od te mržnje ti može nastati npr. rak!
Po tebi može ili ne može?


Pa ne možeš proći kroz život i ne osjetiti emocije.Ja osjetim tugu i bijes kad vidim da netko muči životinju.Susjeda,koja se non stop tuži i izgradila zid između garaža,izaziva u meni ogorčenje.Sve te emocije nisu dobre za zdravlje.Ali nisu grijeh!Grijeh je kad svjesno želim drugome zlo.A to,ako se dogodi,moram ispovijediti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 lis 2019 08:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Hrvoje Hrki napisao:
[O ovome što si gore rekla ( ja boldao) ti govorim cijelo vrijeme!
Ako ti nekoga mrziš ili si jako ogorčena na susjede , e to je grijeh!
Ili po modernoj teologiji to nije grijeh ( ne ubij)??
I od te mržnje ti može nastati npr. rak!
Po tebi može ili ne može?


Pa ne možeš proći kroz život i ne osjetiti emocije.Ja osjetim tugu i bijes kad vidim da netko muči životinju.Susjeda,koja se non stop tuži i izgradila zid između garaža,izaziva u meni ogorčenje.Sve te emocije nisu dobre za zdravlje.Ali nisu grijeh!Grijeh je kad svjesno želim drugome zlo.A to,ako se dogodi,moram ispovijediti.


Nisu sve negativne emocije grijeh...ali ako ti mrziš ili si ogorčena i to izaziva u tebi daljnje zle želje prema drugima, onda je to grijeh ( sama si to rekla)
I onda se zbog kumulacije takvih grijeha (možda) razboliš ...i eto , napokon smo došli do zaključka da grijeh može izazvati bolesti 8) :b112:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 lis 2019 16:03 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 kol 2017 10:12
Postovi: 658
Podijelio: 27 zahvala
Zahvaljeno je: 43 zahvala
Yes,yes,Hrki!!!Uvijek pobjednik!A možeš i od nagle sreće dobiti infarkt ili moždani...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 lis 2019 17:36 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 19 srp 2006 14:41
Postovi: 1412
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 36 zahvala
Zahvaljeno je: 26 zahvala
IZMEĐU NEBA I ZEMLJE napisao:
Yes,yes,Hrki!!!Uvijek pobjednik!A možeš i od nagle sreće dobiti infarkt ili moždani...


Ne ti si pobjednica, jer me navlačiš stalno da ti dokazujem istu stvar
Što jednostavno jednom ne prihvatiš da grijeh može izazvati bolest?? I završena priča...meni nije važno uvjeriti tebe , nego sve koji možda misle kao ti :a1407:
Je li KKC kaže išta u tom smislu?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr