www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 22:22

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 07 kol 2008 10:24 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Matyjesus napisao:
danas mislim na jednu divnu osobu,.. TRINIDAD- TROJSTVO,... moja draga Trini,.. boluje od jedne cudne bolesti sto je imaju mozda ukupno 5 ljudi na cijelom svijetu,..(kako ona kaze: "ja i koji kinez" ) majka cetvero djece,.. vjernica VELIKA I PREDANA,.. vesela, radosna,.. uvijek spremna za pomoci,.. uvijek spremna za dati najbolji djelic sebe svakome,... a tako je blizu smrti, a tako mlada,...
danas me je dotakla svojim optimizmom, nakon sto su joj jucer u bolnici dali lose vijesti i novi tretman,..
pisati cu vam o njoj,.. tako da svi naucimo biti Djeca Bozja,.. bez sumnje ni optuzivanja,.. bez pitanja ZASTO JA BOZE!?!?!?!?
eto stavite je u svoje molitve,.. i njenog divnog i strpljivog muza,.. i njene cetvoro djece,.. koja su svjesna maminog stanja,...
BVB

agapi napisao:
Maty,
šta misliš da jedan dan svi postimo i molimo za njih, mimo standardnih nakana. Da jedan dan prikažemo misu za njih, postimo i molimo...

Ja sam preosjetljiva na takve situacije i vjerojatno ću to učiniti i bez obzira na odziv TT-ovaca, samo bi mi bilo drago da nas je više...

Ljubim Te...

damir707 napisao:
.. može molitva, post, trodnevnica, devetnica ... samo otvori nekoliko dana prije u "molitvama" temu sa nakanom za "Trini" da nas se što više okupi.

agapi napisao:
Može li u utorak 12.8.2008 Post i misa za Matyinu prijateljicu? Možemo odmah i sv. Antu moliti za zagovor!

Evo dragi moji,.. ovako se rodila ideja za moju Trini,.. pa bi vam bila zahvalna da i vi date svoje ideje,.. pa da SE SVEMOGUCI BOG PROSLAVI U OVOJ OBITELJI I PO NJOJ,...
Voli vas unaprijed zahvalna Maty
BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 10:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
predlažem dvetenicu Božanskom milosrđu..kada vama odgovara..ja se već prijavljujem


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 10:28 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 13 kol 2007 14:29
Postovi: 1099
Lokacija: sunčana strana
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
I ja bih da molimo Krunicu Božanskom Milosrđu i može utorak post i Misa


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 10:48 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
onda hocemo li poceti odmah danas,.. ili da sacekamo da se vrate putnici svojim kucama??? pa da pocnemo sutra???
stvarno sam vam zahvalna,...
TRINI,.. EL ROSARIO DE LA DIVINA MISERICORDIA,.. HAREMOS LA NOVENA,... ROSARIO ES EL DE AVATAR QUE TENGO YO,... LO HEMOS ELIGIDO PARA PEDIR POR TI Y TU SALUD,.. BESOS QUERIDISIMA - DIOS TE BENDIGA :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 11:37 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 srp 2008 11:46
Postovi: 43
Lokacija: nemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Prikljucujem se i ja.
predlozila bi da izmolimo i trodnevnicu sv. Rite za ozdravljenje.
Odlucite stacemo,i kad pocinjemo pa dragi Bog nadam se da ce joj pomoci u bolesti po njegovoj zelji.
Bog je blagoslovio a isto i tebe sto joj pomazes. :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 11:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
lela napisao:
Prikljucujem se i ja.
predlozila bi da izmolimo i trodnevnicu sv. Rite za ozdravljenje.
Odlucite stacemo,i kad pocinjemo pa dragi Bog nadam se da ce joj pomoci u bolesti po njegovoj zelji.
Bog je blagoslovio a isto i tebe sto joj pomazes. :grlim te:

mozes li napisati molitvu??? :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 12:12 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 vel 2006 23:15
Postovi: 709
Podijelio: 3 zahvala
Zahvaljeno je: 6 zahvala
Ako bi molili devetnicu Božanskom milosrđu, predlažem da započnemo od utorka sa prikazanom Svetom misom (kako je agapi predložila) jer bi do tada završili i započetu devetnicu za naše obitelji (prva subota u mjesecu). Ako bi to bila trodnevnica, jednodnevan post, molitva i zagovor, možemo se i ranije dogovoriti..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 12:23 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 srp 2008 11:46
Postovi: 43
Lokacija: nemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Trodnevnica za oboljele svetoj Riti


PRVI DAN

Boze svemoguci,svrni svoj pogled ljubavi na N(navesti ime),koji s uzdanjem od Tebe moli zdravlje.Molim Te,da me u svome Milosrdju ozdravis po zaslugama sv. Rite,koja je stoliko ljubavi pomagala bolesnike.
Draga svetice,moli Boga,oca nasega dobroga i prepuna milosti.


DRUGI DAN

Predrago Srce Isusovo,s uzdanjem i ljubavlju koima su ti bile upucene rjeci:"Gospodine,evo onog koga ljubis,bolestan je",i ja Ti se obracam i molim Te za zdravlje,snadom da ces odgovoriti :"Ta bolest nije na smrt,nego na slavu Bozju,da se po njoj proslavi Sin Bozji."Udjeli mi svoju milost,po zaslugama svete Rite,koja je u teskim mukama i boli sudjelovala u Tvojoj muci.Draga svetice,moli za mene koji spouzdanjem ocekujem zdravlje i okrepu.


TRECI DAN

Bozansko Srce Isusovo,koje na zemlji i na nebu vjecno pruzas milosti ljudima u patnji,pogledaj me,koji spouzdanjem od Tebe nadam zdravlju.Ti jedino znas koliko patim.Ako je volja Tvoja,ozdravi me.Molim Te po zagovoru svete Rite po cijim rukama poklanjas blago Milosrdja Tvoga,uslisi moje molbe.Draga svetice,moli za me da dobijem ozdravljenje koje molim.Uslisaj me i zbog cetiri zadnje godine tvog zemaljskog zivota,koje si provela u teskoj bolesti.Moli i isprosi mi,ne samo ozdravljenje tela,vec i svetost zivota.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 13:06 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
damir707 napisao:
Ako bi molili devetnicu Božanskom milosrđu, predlažem da započnemo od utorka sa prikazanom Svetom misom (kako je agapi predložila) jer bi do tada završili i započetu devetnicu za naše obitelji (prva subota u mjesecu). Ako bi to bila trodnevnica, jednodnevan post, molitva i zagovor, možemo se i ranije dogovoriti..

Tko zeli evo moze ranije izmoliti trodnevnicu sv Riti,..
a posto je situacija malo nezgodnija nego sto sam to do sad opisala,.. sto se tice njenog zdravlja,.. a cetvoro je male djece,.. stariji ima 8, pa jedan djecak im 6, pa blizanci 4 god,..
volila bih da ucinimo nesto jace,.. znaci:
Utorak post,.. misa,.. i zapoceti devetnicu Božanskom milosrđu,...
zahvaljujem Ocu Nebeskom... Isusu Sinu Bozjem i Duhu Svetom sto je Sila Bozja na svakoj osobi sto se odaziva,..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 07 kol 2008 13:09 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 24 lis 2007 19:06
Postovi: 667
Lokacija: ...more,more....
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 4 zahvala
i ja sam za molitvu ... :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 24 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
cron
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr