www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 16 tra 2024 19:51

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 30 ožu 2009 06:31 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Nastavljamo dalje sada za pokoj duse maloga pokojnoga Nike ovu Devetnicu,

SEDMI DAN

Isus: Danas mi donesi duše koje posebno časte i slave Moje milosrđe. Te duše najčešće su oplakivale Moju muku i one su najdublje prodrle u Moj Duh. One su živo ogledalo Mojeg Milosrdnog Srca. Te duše svijetlit će u budućem životu posebnom svjetlošću. Ni jedna od njih neće potpasti ognju paklenom. U času smrti posebno ću se pobrinuti za svaku od njih.


Molitva s. Faustine: Premilosrdni Isuse, Tvoje Srce je samo milosrđe. Primi u stan Tvojeg Premilosrdnog Srca one duše što posebno štuju i proslavljaju veličinu Tvojega milosrđa. Te su duše jake samom snagom Božjom u svakoj muci i protivštinama. One prednjače povjerenjem u Tvoje milosrđe. Te duše su sjedinjene s Isusom i nose na svojim ramenima cjelokupno čovječanstvo. One neće biti podložene strogom sudu, jer će biti u smrti obavijene Tvojim milosrđem.

Vječni Oče, pogledaj milosrdnim očima na one duše koje veličaju i štuju Tvoje najveće svojstvo - neiscrpivo milosrđe. One su uključene u Milosrdno Srce Isusovo. Te su duše živo Evanđelje. Njihova duša, prepunjena radošću, pjeva pjesmu najuzvišenijeg milosrđa. Molim Te, Bože, iskaži im milosrđe prema nadi i pouzdanju koje imaju prema Tebi. Neka se na njima ostvari Isusovo obećanje:"Duše, koje štuju Moje neistraživo milosrđe, branit ću kao Svoju vlastitu čast, a posebno u času smrti."

Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu, krunica na čast Božanskog Milosrđa, na kraju se preporučuju zazivi Božanskom Milosrđu

Pokoj vjecni ,daruj mu Gospodine i svjetlost vjecna neka mu svjetli.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2009 00:32 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 27 lis 2008 02:25
Postovi: 34
Lokacija: bih
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pokoj vjecni daruj mu Gospodine.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2009 10:05 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 15 pro 2008 11:36
Postovi: 170
Lokacija: dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine primi svoga anđela. Reci mu da mollimo za njega i da ga puno volimo. Utješi gospodine njegove roditelje


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 31 ožu 2009 10:31 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 26 ožu 2009 20:47
Postovi: 14
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pokoj vječni daruj mu gospodine!
Bože moj, mogu misliti kako je njegovim roditeljima kad je meni teško. Daj im snage da nastave živjeti dalje s vjerom da sad imaju svog osobnog zagovornikak na nebu, svog malog anđela.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 01 tra 2009 07:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Danas zavrsavamo ovu Devetnicu u cast nasem malom pokojnom Niki.
Njegovoj nevinoj djercjoj dusi mir u Gospodinu ,a roditeljima jaku vjeru
i iskrenu sucut.

OSMI DAN

Isus: Danas mi dovedi one duše, koje su u tamnici čistilišta i uroni ih u bezdan Mojeg milosrđa. Neka rijeke Moje Krvi ohlade njihov oganj. Te duše Ja posebno ljubim. One ostvaruju zadovoljštinu Mojoj pravednosti. U tvojoj je moći donijeti im olakšanje. Uzmi iz blaga Moje Crkve sve oproste i žrtvuj ih za njih?O, kad bi poznavala njihove muke, neprestano bi davala duhovnu milostinju za njih, i odnosila njihov dug Mojoj pravednosti.

Molitva sv. Faustine: Premilosrdni Isuse, Ti si Sam kazao da zahtijevaš milosrđe. Uvedi u stan Tvog Premilosrdnog Srca duše iz čistilišta koje toliko ljubiš, ali koje se ipak moraju otkupiti iz Tvoje pravednosti. Neka rijeke Tvoje Krvi i Vode, što su utekle Tvome srcu, ugase žar vatre čišćenja, da se i tamo proslavlja moć Tvojeg milosrđa.


Vječni Oče, pogledaj Tvojim milosrdnim očima na mjesto očišćenja trpećih duša što su spašene Premilosrdnim Srcem Isusovim. Molim Te po gorkoj muci Isusa, Sina Tvojega i po gorčini, kojom je bila ispunjena Njegova Presveta Duša, iskaži Svoje milosrđe dušama, što su pred očima Tvoje pravednosti. Ne gledaj na njih drugačije nego ranama Tvog Preljubljenog Sina, Isusa. Ta vjerujemo, da je Tvoja dobrota i Tvoje smilovanje neizmjerno.

Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu, krunica na čast Božanskog Milosrđa, na kraju se preporučuju zazivi Božanskom Milosrđu


DEVETI DAN

Isus: Danas Mi privedi ohladnjele duše i uroni ih u ponor Mojeg milosrđa. Te duše najbolnije ranjavaju Moje Srce. U Maslinskom vrtu Moja je duša doživjela najveće gađenje od jedne jedine ohladnjele duše. Hladne duše bile su razlogom Mojim riječima: Oče, ukloni taj kalež, ali samo ako je to Tvoja volja. Njihovo posljednje sidro spasenja jest bijeg Mojem milosrđu..

Molitva s. Faustine: Premilosrdni Isuse, Ti si čisto smilovanje. Dovodim u stan Tvojeg Premilosrdnog Srca ohladnjele duše. Neka se te zaleđene duše, što sliče mrtvim tijelima i ispunjaju Te takvim užasom, zagriju na vatri Tvoje čiste ljubavi. O Premilosrdni Isuse, upotrijebi svemoć Tvojeg milosrđa ih uvedi u žar Tvoje ljubavi i podari im svetu ljubav, jer Ti sve možeš.

Vječni Oče, pogledaj milosrdnim očima ohladnjele duše, ali koje su skrivene u Premilosrdnom Srcu Isusovu. Oče Milosrđa, vapim Ti po gorkoj muci Tvojega Sina i po Njegovom trosatnom umiranju na križu, dopusti da i one slave bezdan Tvojeg milosrđa.

Oče naš, Zdravo Marijo, Slava Ocu, krunica na čast Božanskog Milosrđa, na kraju se preporučuju zazivi Božanskom Milosrđu
_________________
Hvala svima koji ste molili i Bozji vam blagoslov.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2009 09:04 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 09 srp 2007 12:56
Postovi: 2335
Lokacija: Gdje je blago, tamo je i srce..
Podijelio: 7 zahvala
Zahvaljeno je: 39 zahvala
Voljeni moji.....


HVALA vam na svoj vašoj molitvi i ljubavi za voljenog malog Niku i njegovu obitelj....

Evo ja sam se tek danas rasplakala od tuge jer sam nekako sve ovo vrijeme bila nesvjesna da je mali borac Niko stvarno umro...(umro za Zemlju, a rodio se za Nebo....)


Kaže njegov dragi ujak da je Niko znao da "ide djedu i baki" i da je sve vrijeme bio jako hrabar....
:twisted: :twisted: :twisted: :grlim te: :grlim te: :grlim te:

Hvala vam u ime njegove obitelji.....
Molimo sad da im Bog da snage i vjere.



Voljeni naš Niko..... Nismo te stigli osobno ovdje na Zemlji upoznati...Ali se neizmjerno radujemo što ćemo te susresti u Vječnosti...
Molim te - moli za svoje roditelje i ujaka da im Isus pošalje svog sv. Duha Utješitelja i Snage...Zamoli Oca da i oni spoznaju da ti i dalje živiš i da ih čekaš...
Mi te volimo, ljubljeno nebesko i Božje stvorenje i zahvaljjemo Bogu na tebi...Tvoji su roditelji i najbliži ponosi i zahvalni što su imali takvog krasnog i pametnog dječaka i trude se biti snažni jer si ti toliko toga pretrpio u tako malo godina...
Molim te, anđele naš nebeski, isprosi od Oca milost vjere za svoje najdraže...
Vidimo se jednog dana, a do tad smo povezani u molitvi!! :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 116 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr