www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 24 tra 2024 05:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 02 kol 2008 20:51 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 29 pro 2007 01:21
Postovi: 573
Lokacija: Mostar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Blagoslovi Gospodine Maranathinu obitelj..izlij svoga Duha Svetoga na svoju djecu i proslavi se Gospodine preko njih...po zagovoru svoje presvete Majke podari im milost mira i ljubavi. Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 02 kol 2008 21:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6388
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 46 zahvala
DOĐI DUŠE PRESVETI

Dođi, Duše Presveti, izlij na nas bujice svojih milosti i stvori nove Duhove na nasem forumu, Tebe-Trazim..,svim vjernicima, nevjernicima, grešnicima i svima nama,udjeli milosti i odstrani sve ono sto je loso u nama..nauci nas da svjedocimo istinu...
Potresi nas svojim božanskim vihorom, očisti nas od svakoga grijeha i zablude i od svega zla!
Raspali nas svojim ognjem, učini da gorimo i izgaramo tvojom ljubavlju! Nauči nas da shvatimo da je Bog sve, sva naša sreća i radost, da je samo u njemu naša sadašnjost i budućnost i naša vječnost.
Dođi k nama i preobrazi nas, obrati nas, spasi nas, pomiri nas, složi nas, posveti nas!
Nauči nas da budemo potpuno Kristovi, potpuno Tvoji, potpuno Božji, po zagovoru i posredovanju, pod vodstvom i zaštitom Bezgrešne Djevice, Tvoje prečiste Zaručnice, Isusove i naše Majke Marije,
Kraljice mira!
MOLI ZA NAS..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 kol 2008 12:32 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 30 tra 2008 14:41
Postovi: 482
Lokacija: težak put
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
maranatha napisao:
MOLIM VAS DA SE POMOLITE ZA MOJU OBITELJ
BVB :grlim te:


:a1250: :a1250: :a1250:
Isuse, reci riječ i ozdravit će duša moja... Isuse, molimo te za maranathinu obitelj, pošalji Duha svoga na njih...
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 kol 2008 13:14 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 10 tra 2007 22:55
Postovi: 809
Lokacija: Dalmacija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas ko može malo da se pomoli za mog muža Antu veliki mu je šećer :a1250:

Bog vam plati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 kol 2008 13:44 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
toya napisao:
Molim vas ko može malo da se pomoli za mog muža Antu veliki mu je šećer :a1250:

Bog vam plati.

Boze dotakni Antu,.. -Dotakni njegovu gusteracu,.. i Po Molitvi nase sestre Toye i zbog tvoje velike Milosti i Ljubavi izljeci ga,... i Dotakni njegovo srce da prihvati izljecenje,...
Gospodine daj da njegovo tijelo mogne proizvoditi inzulin, da regulira secer u krvi,... Gospodine izljeci ga,.. Gospodine Dotakni ga,....
Gospodine Boze nas, tebi je sve moguce,... Ti mozes sve,... molim te uslisi ovu molitvu,.. I da bude Tebi na slavu,...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 kol 2008 13:53 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 23 srp 2008 11:46
Postovi: 43
Lokacija: nemacka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molim vas ako moze da se pomolimo za moje roditelje,tata mi ima secer a mama je bila na operacii pre mesec dana,(kamenje u zuci),da zdravi i zivi stignu u nedelju kod mene u Njemacku iz Makedonije.

:a1250: Boze blagoslovi sve molitve i potrebe svim ljudima na TT i molim te Boze po tvojoj volji blagoslovi i moju molitvu.
:a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 kol 2008 14:11 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 tra 2008 21:01
Postovi: 1065
Lokacija: Negdje,.. daleko,..
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 2 zahvala
Boze, Oce,... Ti najbolje znas koliko ti znaci zagrljaj tvog djeteta,... pomozi molim te da i ovi roditelji uskoro uzivaju tu srecu uz svoju kcerkicu,.. molim te daj im zdravlja i veselja,... providi im na putu,.. i Blagoslovi taj obiteljski skup,... Zahvaljujem ti Oce na njima


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2008 20:35 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 26 svi 2006 12:15
Postovi: 830
Lokacija: Sl. Brod, Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molite za mene ovih dana, potrebna mi je molitva drugih za mene, jer sama nemam dovoljno snage!
Počela sam moliti Brigitu, imam teške nakane, uhvatila me jaka bol u stopalu, nikad mi nije bilo tako.
Kad hoću na Misu, onda me bol i grč stegne još više.
Danas sam jedva došla do crkve, a i kad sam se vraćala do doma mi je rasturalo...
Ne mogu dopustiti da mi se zbog bola sve što moram poremeti....
Molim i za Božju Volju da se do kraja ispuni na meni.

Molim vas molite, i ja ću za vas braćo moja i sestre moje u Kristu, našem Gospodinu :D

Volim vas i blagoslivljam Božjim blagoslovom :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 kol 2008 20:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 sij 2008 09:17
Postovi: 257
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Isuse tebi je sve moguće :a1250: :a1250: :a1250: Hvala ti Isuse moj ljubavi najveća!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 31 pro 2008 08:49 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
JEDNA OD MOLITAVA FRA SLAVKA BARBARIĆA:ZA MIR I PRAŠTANJE

Isuse, klanjam Ti se i ljubim Te, i ufam se u Te. Ti si Kralj mira. Ti si došao da daruješ mir svijetu. Na križu si potvrdio da si Kralj mira, jer si molio za one koji su Te razapeli, i molio Oca da im oprosti.

Slavim Te i hvalim i zahvaljujem, jer si tako primjerom pokazao kako se dolazi do mira. Jer tko želi mir mora se odlučiti za uvjete mira, a to su bezuvjetna ljubav i praštanje, milosrđe i dobrota, blagost, istinoljubljivost, te pravednost.

Klanjam Ti se s Tvojom majkom Marijom, Kraljicom mira. Marijo, Ti si postala Kraljica mira, jer si i Ti u svome srcu molila s Tvojim sinom za one koji su Ga razapeli i s Njim si molila Oca da im oprosti. Hvala Ti, što si sada sa mnom i što ćeš mi svojim zagovorom pomoći da otvorim svoje srce daru mira.

Isuse, sada Te molim daj mi milost bezuvjetne ljubavi, da mogu oprostiti svima, koji su me uvrijedili i ranili, i da mogu tražiti oproštenje od svih koje sam ja povrijedio i ranio. Neka Tvoja ljubav sada ozdravi sve rane iz moga djetinjstva i neka me oslobodi od svih negativnih iskustava, koja me spriječavaju da se otvorim Tvojoj ljubavi. U Tvoje ime odričem se svake mržnje i svakog neprijateljstva, svakog duha nasilja i nepravednosti, laži i prijevare, i odlučujem se za sve uvjete po kojima se živi u miru.

Molim Te Isuse, i za sve osobe koje su mene povrijedile i koje sam ja povrijedio. Neka im Tvoja ljubav ozdravi srce i dušu, da od sada bude Tvoj mir među nama.

Molim Te sada i za one koji sada odbijaju pomirenje, jer su im rane svježe i duboke. Vjerujem da ćeš nas učiniti svjedocima svoje ljubavi i mira, kao što nas Tvoja Majka u poruci poziva:



“Draga djeco! Otvorite svoja srca i postanite darovatelji mira i drugi će u vama i preko vas otkriti mir i tako ćete svjedočiti Božji mir i ljubav koju vam on daje. Hvala vam što ste se odazvali mom pozivu.”


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr