www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 13:42

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće
Autor Poruka
PostPostano: 03 ožu 2009 08:43 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
DRAGI MOJI SIGURNO MRDJU NAMA IMA ANOREKSICARA,BULIMICARA I PRETILIH OSOBA. tO SU OPAKEBOLESTI 21. STOLJECA. ZA NIH NITKO NEMOLI A TO SU I PSIHICKE I FIZICKE BOLESTI KOJE NISU BEZAZLENE .
DRAGI MOJI PREDLAZEM DA SE MOLIMO I ZA TAKVE . JA SE PREPORUCUJEM U VASIM MOLITVAMA.
JEDNA SAM OD NJIH :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
I NIKAKO NEMOGU RIJESITI PROBLEM.
VJERUJEM DA NAS IMA . AKO NETKO ZNA NEKAKVU MOLITVU NEKA NAPISE MOLIM VAS.
BVB :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ožu 2009 13:08 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 18 tra 2007 14:35
Postovi: 374
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
u mojim molitvama ce bit blagoslov


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ožu 2009 15:33 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Koliko ja znam ,moli se za sve bolesne i za sve vrste bolesti.
Gospodin ionako zna kad za doticne osobe molimo ,sto im je
potrebno pa mislim da nemoramo za svaku bolest otvarati
poseban topic.Lijep pozdrav i Bozji blagoslov.Tako ja mislim
pa bez zamjere. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ožu 2009 22:06 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Ne zamjeram. Samo primjecujem da nitko nikeda to nespominje ni na susretima niti na misama za ozdravljenje.
Zato sam napisala
:(


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ožu 2009 22:30 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
ivana 2009 napisao:
Ne zamjeram. Samo primjecujem da nitko nikeda to nespominje ni na susretima niti na misama za ozdravljenje.
Zato sam napisala
:(


Draga Ivana..djete drago,nemogocuje je spominjati nazive bolesti,cak ne bi bilo ni posteno,neke spomenuti a neke ne...Bez obzira,koja god bolest bila,ona je dio pacijenta,i za svakoga od njih treba moliti...
Ne mozemo izdvajati,jedino ako je netko"recimo jedna osoba pogodjena s njom,tada mozemo moliti za nju"...

Nisam misljenja da nitko,treba znati kako se moli i gdje sta naglasiti..
Vazna je nakana za bolesnika...a ne njegova dijagnoza...Bog ima drugacije dijagnoze,tako da su ove nase ,Njemu nevazne...

(Mali primjer,u svijetu ima 28 vrsti Epilepsije,a 5 od njih su najcesce i najpoznatije.)
Cesto se dogidi,da dijagnoza bude krivo postavljena s strane Ljecnika,jer su simptomi,ili neki drugi znakovi pokazivali to,pa je on doneo po tome zakljucak,a u stvari postoji nesto drugo...

Nadam se da ces sada i ti moliti za sve bolesti,znane i neznane,za one koje se moli i za one za koje se ne moli...

MOLIMO ZAJEDNO ZA SVE ,I GLEDAJMO DA SE UKLJUCUJEMO NA TEMAMA NA KOIJIMA SE VEC MOLIMO ZA BOLESNIKE...

Hvala ti sto si podjelila ovo s nama..BTB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ožu 2009 22:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 12 stu 2008 10:35
Postovi: 1008
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Ima milion bolest. Ali tužno je vidjeti da se netko izgladnjeva na takav način. Bog ima plan za sve, pa da ti možda nisi bolesna na takav način nikad nebi upoznala Njega. Trebamo moliti, slažem se, pokreni molitveni lanac i reci nam molitvu ili prepiši odnekud da je molimo svaki dan za osobe s anoreksijom i bulimijom, da kad ih susretnemo da naše riječi budu blagoslov i da ih uputimo na pravi način pravim putem.

Ujedno moran napomenit Višnji da kad imamo nekog novog nije dobro da prekidamo njihove teme, jer će se povrijediti i neće ih više otvarati.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 ožu 2009 23:16 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 21 vel 2009 17:51
Postovi: 19
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
taj problem te zblizuje s Bogom,JER SHVACAS DA JE ON JEDINI LJEČNIK I ISCJELITELJ,NAJPRIJE DUSEVNIH PA I TJELESNIH BOLESTI.ON ZNA STA JE TEBI NAJPOTREBNIJE I MOLI GA RIJEČIMA
-BUDI VOLJA TVOJA- I DOBRI OTAC CE TI POMOĆI.NEKA TE PRATI NJEGOV BLAGOSLOV :wink:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2009 08:29 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 02 stu 2008 20:12
Postovi: 1091
Lokacija: Na putu ka domovini
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Ove bolesti koje Ivana spominje spadaju u bolesti zavisnosti za koje treba ustrajno moliti i postiti. Mi već svakodnevno molimo za sve potrebe članova TT, pa tako i za ove bolesti. Draga Ivana, vidjet ćeš da će sve biti u redu i samo ćeš se ponekad spomenuti današnjih tegoba. Potpuno se pouzdaj u Gospodina, njegov plan s tobom, njegovu silu, ljubav i nježnost. Gospodin kaže po proroku Jeremiji:"Mada te korim, srce mi dršće od nježne samilosti za tebe". Ono što se nama ljudima čini nemoguće Gospodin to radi bez ikakvog napora u vrijeme koje je za tebe najbolje. Ljubim te draga sestro, molim za tebe, neka te dragi Bog blagoslovi i sačuva zauvijek u svojoj ljubavi i svjetlosti.

P.S.
Moja ćerka je 4 godine bolovala od anoreksije a zatim dvije godine od bulimije. Jako sam bila uplašena za njen život. Bila je prema meni posebno neprijateljski raspoložena. Kada sam već mislila da sam na izmaku snaga i da se sve ruši, dao mi je Bog milost da je toliko volim da sam sama bila iznenađena tolikom ljubavlju. Ona sama sebe nije voljela i osjećala se krivom prema meni, ocu i bratu što nam priređuje takav kaos i šokove od kojih nije mogla sama da se izbavi.

Tada sam je uzela u krilo i Gospodin mi je dao milost ovih riječi:
"Ja tebe volim, uvijek sam te voljela i uvijek ću te voljeti. Meni ta tvoja bolest nije bitna, ti si moje dijete i ja te volim bez obzira što si bulimičarka i ako do kraja tvog ili mog života ostaneš bulimičarka ja ću te voljeti, zapravo te volim još i više zato što si bolesna. Trenutno nije bitno šta ti o tome misliš, ali ja mislim da si ti najbolje dijete na svijetu i bezgranično te volim i uvijek ću te voljeti. Željela sam to da ti kažem da se više ne osjećaš krivom prema meni. Ne smeta mi ako se i pet puta dnevno prejedaš i povraćaš, ne smeta mi što si poslije povraćanja u nekoj vrsti kome, ne smeta mi što lažeš i sebe i nas, ja te samo volim i tu moju ljubav prema tebi ništa ne može promjeniti"

Nedugo poslije toga moja ćerka je ozdravila. Otada je prošlo 6 godina. Danas ima divnog sinčića i završava master studije.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: emanuel
PostPostano: 04 ožu 2009 12:09 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 sij 2009 11:40
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
evo i mene da napišem koju pametnu
1.UMJERENOST U JELU I PIĆU
e vidite kad je piće onda sa smatra da je osoba posrnula i mole također od droge.
a šta sa onima koji nepiju,nepuše ,ne drogiraju se!!!!
ali jedu.ja poznam jako puno cura pogotovo rijetko dečki da jedu kao da bacaju u kantu za smeće.
imaju po 130 kg
a opet imam prijeteljice koje smo što ne umru od gladi.piju sve moguće tablete da ostanu mršave.
ivana je mislila na nakanu kad se moli recimo za vid,krlježnicu gastritis...da se i to spomene.
njima je pun želudac boli.jedna moja iz razreda je povraćala i na litre mjerila da joj ništa nebi ostalo u želucu.a sve petice u gimnaziji.postala apotekrica.sad neznam dali i dalje povraća.
tako da shvatite njihov želudac kao šalicu kave pun soca u koju ništa više nestane ma koliko se trudili
ja sam sebi rekla uvijek ako jedeš smeće onda si smeće,ako jedeš ništa onda si ništa.
i u potrazi za zdravom hranom bila godinama.šta jesti a šta ne
napoklon smo dobili knjigu sokovima dr.norman w.walker
preveo je jedan svećenik.
stoga potražite literaturu i tu imaju sokovi za sve bolesti.
ja sam oduševljena.i sad sam si kupila knjigu svakodnevno svježe salate održavaju vaše zravlje
e uz molitvu ,ispovjed i svježe sokove imat će te sklad
sok od mrkve pola litre mijenja mislim 24kg tableta kalcija.nešto puno ali neznam sad točno broj.
:b112: :b112: :b206: smajlic22
eto nada se da će nekom ovo pomoći
:D :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 ožu 2009 16:14 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Cure drage,drage nase sestrice..!

Mislim da se ne razumijemo dobro...kada je u pitanju bolest..?
Mi u molitvi ne postavljamo dijagnozu,niti Bog postavlja iakave dijagnoze..Kada molimo ; MOLIMO ZA TJELESNO I DUHOVNO OZDRAVLJENJE...
Znaci,i za sve one dijagnoze koje jos nisu odkrivene u tjelu,za sve one koje su pogresno ustanovljene i donesene,i TJELESNO I DUHOVNO...
ZA SVE NJIH MOLIMO..

Jedno moramo dobro znati..da je jako vazno da se ;
POSTUJE VOLJA BOZJA -DA BUDE ONAKO KAKO ON TO ZELI...

Na karizmatskim sastancima,to cine Svecenici i ljudi koji su ovlasteni za to..oni znaju kako postupiti s tim...Oni ,mogu da navode nazive bolesti itd,ali mi laici,molimo samo za OZDRAVLJENJE DUSE I TIJELA...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu 1, 2  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr