www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 22:28

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: emanuel
PostPostano: 04 ožu 2009 18:22 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
jelena 2009 napisao:
evo i mene da napišem koju pametnu
1.UMJERENOST U JELU I PIĆU
e vidite kad je piće onda sa smatra da je osoba posrnula i mole također od droge.


Posrnili smo svi mi draga duso...u mnogo cega ..Nemamo mi samo grijeh,neumjernost u jelu i picu,nego u danasnjem svijetu lezi nasa neumjernost na svim razinama..Istina je ,da je pice strasna stvar,pa i oni koji se prejedu da cak moraju da povracaju ,takodjer je neumjernost..
Citat:
a šta sa onima koji nepiju,nepuše ,ne drogiraju se!!!!
ali jedu.ja poznam jako puno cura pogotovo rijetko dečki da jedu kao da bacaju u kantu za smeće.
imaju po 130 kg


Ovo je jedna stvar o kojoj mi nebi smjeli suditi,i davati predrasude ,niti bi nas smjela biti briga za to...Ima ljudi koji su bolesni,kojima su hormoni poremeceni,koji mozda iz psihicki razloga ,tjese se na taj nacin...Ali,to nije nase...da tako gledamo ,kako bacaju kao u kantu za smece..jer i njih je Bog stvorio kao covjeka,a ne kao kantu za smece.

Citat:
a opet imam prijeteljice koje smo što ne umru od gladi.piju sve moguće tablete da ostanu mršave.
ivana je mislila na nakanu kad se moli recimo za vid,krlježnicu gastritis...da se i to spomene.
njima je pun želudac boli.jedna moja iz razreda je povraćala i na litre mjerila da joj ništa nebi ostalo u želucu.a sve petice u gimnaziji.postala apotekrica.sad neznam dali i dalje povraća.
tako da shvatite njihov želudac kao šalicu kave pun soca u koju ništa više nestane ma koliko se trudili


Ha,ha,ha..... :grlim te: Koje boli..?
Citat:
ja sam sebi rekla uvijek ako jedeš smeće onda si smeće,ako jedeš ništa onda si ništa.
i u potrazi za zdravom hranom bila godinama.šta jesti a šta ne
napoklon smo dobili knjigu sokovima dr.norman w.walker
preveo je jedan svećenik.


Aaauuu , super ,kada tako mozes biti odlucna,ako si u svemu takva..svaka ti cast.. :D

Citat:
stoga potražite literaturu i tu imaju sokovi za sve bolesti.
ja sam oduševljena.i sad sam si kupila knjigu svakodnevno svježe salate održavaju vaše zravlje


Ima sve,samo tu nema Boga...Dr. Norman Walker predlaže Alarm: Mnoge vitalne tvari kao što su vitamini, minerali i soli nisu vise u našoj hrani ili nedovoljno. To je glavni uzrok za većinu bolesti. Upravo tu nalazi se sve što je tijelu potrebno za vitanost i zdravlje. Potrebno je svježe istisnuto voćo i povrćo ,sokovi. Ovdje ćete nači , brojne recepate, a posebno vitalne tvari, kombinacija je bogata i može čak i liječiti bolesti.
Slika


Trinken Sie sich gesund - mit frischen Frucht- und Gemüsesäften
Dr. Norman Walker schlägt Alarm: Viele Wirkstoffe wie lebenswichtige Vitamine, Mineralien und Salze sind heute in unserer Nahrung gar nicht mehr oder nur noch unzureichend vorhanden. Das ist die Hauptursache für die meisten Krankheiten. Dabei steckt alles, was der Körper für Fitness und Gesundheit benötigt, in frisch gepressten Obst- und Gemüsesäften. Hier erfahren Sie anhand zahlreicher Rezepte, welche Kombinationen besonders vitalstoffreich sind und sogar Krankheiten heilen können. Taschenbuch , 222 Seiten


Slika


Citat:
e uz molitvu ,ispovjed i svježe sokove imat će te sklad
sok od mrkve pola litre mijenja mislim 24kg tableta kalcija.nešto puno ali neznam sad točno broj.eto nada se da će nekom ovo pomoći


Nalazimo se svi u korizmi,cilj nam je da postimo...postiti znaci jednom na dan se najesti,a dva puta samo prezalogajiti.....

Novac koji ustedimo za vrijeme korizme,poklanja se siromacima,prosjacima...Pomisli samo na nekog bjednika koji nema mozda ni topli obrok,a mi se pretjeravamo s tako skupim vocem i povrcem,jer za presanje ga treba ogromna kolicina...
Pa onaj,tko ima viseclanu obitelj....nije u mogucnosti da si to priusti..ili oni s manjim primanjima...
A i ne vidim kakve bi to koristi u duhovnom zivotu imalo ?A da se tako bolesti ljece,nitko vise ne bi uzimao lijekove niti bi isao kod doktora...


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: emanuel
PostPostano: 04 ožu 2009 22:39 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 sij 2009 11:40
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ovako mi sami nemožemo molit za nekoga.to je istina da to treba svećenik a i ta osoba koja je bolesna mora to želiti.
svakog nešto boli i od nečeg boluje.
ja nesudim!
to oni koji me znaju mogu reći.ja ako mogu pomognem bez razmišljana i kažem šta ja mislim o tome.nemora se samnom slagati naravno.ali ako se žališ 100 god na jedan problem a nerješavaš ga onad voliš da budeš u paćeničkoj poziciji.
što se tih sokova tiče uđu u krv direkt za 10 min.
pa je lijepo da ima tema da ako je neko bolestan zan šta treba učiniti.
ja mislim da je bitno znati šta je ispravno a šta ne.nemora ti se uživotu stalno nešto prigovarati.npr cigarete.
ja sam pušila 7 god.i ostavila bilo mi je teško jedan dan.jer samo 1 dan traje nikotinska ovisnost.ostalo su tvoji živci i jaka volja.
ja volim kuhat pa me privalči uvijek zdrava hrana.
razmišljala o vegetarijnstvu.al to još nisam sigurna dal bi si naštetila.
ja se trudim što se mog života tiče biti ustrajna u svojim odlukama.nekad neide pa pokušavam i neodustajem.život nije lagan.al kako bude biti će.
ali prvo treba biti dobar prema sebi pa ćeš i prema drugima.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: emanuel
PostPostano: 05 ožu 2009 08:27 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
[quote]a opet imam prijeteljice koje smo što ne umru od gladi.piju sve moguće tablete da ostanu mršave.
ivana je mislila na nakanu kad se moli recimo za vid,krlježnicu gastritis...da se i to spomene.
[u]njima je pun želudac boli[/u].jedna moja iz razreda je povraćala i na litre mjerila da joj ništa nebi ostalo u želucu.a sve petice u gimnaziji.postala apotekrica.sad neznam dali i dalje povraća.
tako da shvatite njihov želudac kao šalicu kave pun soca u koju ništa više nestane ma koliko se trudili [/quote]

Ha,ha,ha..... :grlim te: Koje boli..?
I Jelena nekome sudi?????????????????
Koga ne svrbi necese se.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2009 08:35 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Drage sestrice da udovoljimo vasoj volji napisite ime osobe i bolest za koju treba moliti pa cemo spomenuti u molitvi kako zelite,iako dragi Bog ljeci svakoga po svojoj volji i posto On svako svoje dijete na svome dlanu nosi On vec zna sto treba uciniti ako je za to doslo vrijeme.Vjerujete da u molitvi primamo samo onoliko koliko vjerujemo u ono sto molimo.Bog vas blagoslovio. :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: emanuel
PostPostano: 05 ožu 2009 09:07 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 sij 2009 11:40
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
djevojke koje imaju bulimiju ili anoreksiju:erna,kristina,melita,marinka,ivana g.,ivana s.
e ako se još koje sjetim napišem sad nemogu odmah svih.
pozz


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Re: emanuel
PostPostano: 05 ožu 2009 15:01 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
jelena 2009 napisao:
djevojke koje imaju bulimiju ili anoreksiju:erna,kristina,melita,marinka,ivana g.,ivana s.
e ako se još koje sjetim napišem sad nemogu odmah svih.
pozz


:a1250: :a1250: :a1250: Gospodine Isuse,mi te zudusno molimo da izljecis svojom iscjelujucom moci ove osobe cija su imena ovdje spomenuta od bulimije i anoreksije,a Ti Gospodine znas njhove probleme pa Te molimo ljeci i ozdravljaj Ernu,Kristinu,Marinka,Melitu,Ivanu G.,Ivanu S i sve ostale oboljele od tih bolesti. Tebi je sve poznato Isuse,stog neka se vrsi sveta volja Tvoja po ovim nasim molitvama,a mi Ti vjerujemo da ih vec dotices i ozdravljas i od srca zahvaljujemo.Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2009 19:40 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 08 sij 2009 22:22
Postovi: 185
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Seka je zaboravila napisati da ima tu i pretilih nabrojenih. Teta visnja puno hvala. :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te: Bog vas blagoslovio. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A gospodji REbeki na pitanje gdje je Bog u zdravoj prehrani kazem da je On nama dao biljke za hranu i za lijekove pa je ovakav nacin konzumiranja povrca i voca lijek. Znam da svi mi nemamo novaca da svaki dan kupujemo zato mozemo uzgajati. A ko nema gdje uzgajati neke stvari mogu se proizvesti i na balkonu sto radi i svecenik koji je preveo knjigu. Nadam se da ce ovo nekome pomoci. BVB


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 05 ožu 2009 22:45 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
ivana 2009 napisao:

A gospodji REbeki na pitanje gdje je Bog u zdravoj prehrani kazem da je On nama dao biljke za hranu i za lijekove pa je ovakav nacin konzumiranja povrca i voca lijek. Znam da svi mi nemamo novaca da svaki dan kupujemo zato mozemo uzgajati. A ko nema gdje uzgajati neke stvari mogu se proizvesti i na balkonu sto radi i svecenik koji je preveo knjigu. Nadam se da ce ovo nekome pomoci. BVB


rebeka napisao:

Ima sve,samo tu nema Boga...Dr. Norman Walker predlaže Alarm: Mnoge vitalne tvari kao što su vitamini, minerali i soli nisu vise u našoj hrani ili nedovoljno. To je glavni uzrok za većinu bolesti. Upravo tu nalazi se sve što je tijelu potrebno za vitanost i zdravlje. Potrebno je svježe istisnuto voćo i povrćo ,sokovi. Ovdje ćete nači , brojne recepate, a posebno vitalne tvari, kombinacija je bogata i može čak i liječiti bolesti.
Slika


Da , draga Ivana ,zdrava hrana ...Bog u zdravoj prehrani kazem da je On nama dao biljke za hranu i za lijekove pa je ovakav nacin
Svakako da je tako,ali ovaj autor ne ide za tim,nego za zaradom,pisanjem svojih knjiga....i gleda svoj profit....

hajde molim te stavi sliku od knjige i naziv,i tko ju je preveo,ako ti nije puno..?

Draga s ovim ti nisam nista loso htjela reci,htjela bi jos jednom pojasniti,da je dobro tko si moze priustiti,no meni moja savjest nebi dozvolila...Voce koje je skupo,pogotovo u zimsko doba,tko si stvarno danas moze to priustiti...? Ja ne mogu...
:grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: emanuel
PostPostano: 05 ožu 2009 23:49 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 13 sij 2009 11:40
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ona nema tu knjigu nego ja
ista je kao i ova tvoja na njemačkom
naslovnica
i preveo je svećenik ivan zirdum
đakovački svećenik u mirovini.knjiga je 30kn.nemora se kupiti čak se može ostaviti polog od 30kn pročitati pa vratiti i uzeti drugu.to je katedralna knjižnica.sad imaju akciju da svećenici kupe 1000knjiga i dijele.kupuju je po 2 kn
taj autor ima dosta knjiga.ja sam sad kupila sebi salate.meni je super
ne pertjerujem sa sokovima
popijem 2 deci i scjedim šta imam u bašti ili kupim malo mrkve i voća
sve što je na akciji.nemam nikakav profi sokovnik.kupila neki multi uređaj u nekermanu.
i u mjesec dana sam smršlala 7kg
bez dijete i sa 3 obroka i čašom soka i to sam uvidjela odmah jer za 7 dana 2 kg
nevjerojatno.ništa si nisam uskratila,ja imam nekih 15 kg viška.nisam predebela.al volim da lijepo izgledam.nisam vježbala.
i skužila da sam imala nedostatak vit.al u prirodnom obliku a ne umjetne.eto odo malo učiti imam ispit sutra
pusaaaaa :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 15 ožu 2009 09:21 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 21 pro 2007 09:22
Postovi: 8104
Lokacija: münchen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Gospodine Isuse i sada Te molimo da se smilujes i da ljecis
sve ove osobe koje boluju tu od spomenutih bolesti Anoreksije
i bulemije kao i od svih ostalih bolesti.Ososbito Te molim da udes
sada u njihova srca i zaljecis sve njhove rane koje su samo Tebi
poznate,izljeci Gospodine njihov duh,dusu pa onda i tijelo.

:a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr