www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 25 tra 2024 08:14

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor Poruka
PostPostano: 09 srp 2009 20:34 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji,molim vas da se u svojim molitvama sjetite i mog Mihaela.
On ima 6 godina i poteškoće u razvoju govora zbog čega hodamo kod logopeda samo na konzultacije jer ga ne može uzeti na vježbe on je tek 50 i neki na listi čekanja.Pregledala su ga dva psihologa i defektolog i ustanovili mu ADD sindrom.Na jesen je trbao poći u 1.razred ali na moje veliko iznenađenje liječnica iako sam očekivala odgodu rekla mi je na prilično grub način da će je dobiti ali ne zato što ima ADD nego zato jer on po njoj ima autizam! Ja u to ne vjerujem jer kao majka ipak najbolje poznam svoje dijete i to nemože biti istina.Ali ipak na blagdan Majke Božje Bistričke idemo u Zagreb u Klaićevu na još jedan dodatan pregled i testiranje i nije lako ostati miran.Bože,Ti si svemoguć a ja vjerujem u Tebe, UMNOŽI MOJU VJERU,UČVRSTI UFANJE,USAVRŠI LJUBAV.!!
Neka vas sve blagoslovi svemogući Bog.! :?


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 20:38 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 15 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Draga sestrice,

bit ćeš u mojim molitvama i ti i tvoj mali Mihael.

:a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 09 srp 2009 21:00 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Draga sestrice Bogu je sve moguće mom nećaku je sa 6 mjeseci dijagnosticiran blaži oblik Down sindroma, rekli su da nikada neće hodati pričati, išao na vježbe u cekin, imao rupu na bubregu, ali Bogu je sve moguće uz post i molitvu cijele obitelji. Sada ima 5 godina, strašno je pametan, ne samo da hoda nego trči i igra nogomet, čita i u priči ga nitko ne može nadgovoriti. Samo Bog je najveći liječnik i on zna kome kada i gdje. Bog te blagoslovio


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2009 22:17 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 05 stu 2008 19:56
Postovi: 148
Lokacija: Petrinja
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 3 zahvala
Draga sestrice u Kristu !

Ne boj se - Isus ne zaboravlja molitve- pogotovo kad se radi o malim, nevinim bićima.Pomoli se i Majci božjoj Bistričkoj ona je mnoge moje molitve uslišila.
Bit ćete u mojim molitvama i ti i tvoj Mihael.
Neka Vas Bog blagoslovi.... :grlim te: :grlim te:

-------------------------------------------------------------------------------------
Isuse, volim Te....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 09 srp 2009 23:05 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 27 tra 2006 13:33
Postovi: 5164
Podijelio: 92 zahvala
Zahvaljeno je: 122 zahvala
ivicam01 napisao:
Dragi moji,molim vas da se u svojim molitvama sjetite i mog Mihaela.
On ima 6 godina i poteškoće u razvoju govora zbog čega hodamo kod logopeda samo na konzultacije jer ga ne može uzeti na vježbe on je tek 50 i neki na listi čekanja.Pregledala su ga dva psihologa i defektolog i ustanovili mu ADD sindrom.Na jesen je trbao poći u 1.razred ali na moje veliko iznenađenje liječnica iako sam očekivala odgodu rekla mi je na prilično grub način da će je dobiti ali ne zato što ima ADD nego zato jer on po njoj ima autizam! Ja u to ne vjerujem jer kao majka ipak najbolje poznam svoje dijete i to nemože biti istina.Ali ipak na blagdan Majke Božje Bistričke idemo u Zagreb u Klaićevu na još jedan dodatan pregled i testiranje i nije lako ostati miran.Bože,Ti si svemoguć a ja vjerujem u Tebe, UMNOŽI MOJU VJERU,UČVRSTI UFANJE,USAVRŠI LJUBAV.!!
Neka vas sve blagoslovi svemogući Bog.! :?


..Nijedna dijagnoza ne može biti jača od tvoje ljubavi i tvoje vjere.

..kad prođu godine i vjekovi..i kad se i ti smiriš kod Gospodina..
..i tvoje dijete ljubljeno..

...samo će tvoja ljubav..OSTATI..kao KAPITAL VJEČNOG ŽIVOTA..

..tamo u Gospodinu..SVI ćemo biti ZDRAVI I BEZ DIJAGNOZA..

..zato...primi skrušeno ..svoj život..kao dar...Gospodnji..
..i život svog djeteta..ma kakva dijanoza billa....

.jer" Dijagnoza " tvog srca..jest LJUBAV

..a nema ničeg većeg u svem stvorenom..

..Tvoja ljubav..iscjelit će sve rane..


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 10 srp 2009 18:19 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 27 vel 2009 18:47
Postovi: 323
Lokacija: Zadar
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Kao što Naggar kaže...dijagnoza je ljubav....
Neka dragi Bog bude vaša snaga...
Puno poljubaca Mihaelu, anđelu malom...
U mojim ste molitvama...
:grlim te: :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 srp 2009 09:24 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 13 vel 2007 21:55
Postovi: 177
Lokacija: zagreb zapad
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
poznajem jednu gospođu kojoj su već u ranoj trudnoći liječnici preporučali prekid trudnoće zbog djetetovih jakih malformacija i nakaznosti- od dawnovog do ko zna kakvih još simptoma.Liječnici su prema njoj bili prilično grubi i kao da su se ljutili jer ona ne prihvaća prekid trudnoće kao rješenje i tako se rodilo djetešce koje je doista imalo poteškoča i ima ih još uvijek i trebat će još neke operacije da se ustabili al io nekim teškim nakaznostima nema govora - psihički je sve u najboljem redu, dobro napreduje i kuži sve oko sebe i hvala Bogu koji nije dozvolio da njegova majka poklekne pod liječničkom navalom.
A što se tiče poteškoća u razvoju i životu - pa zar ih svi nemamo, zar nismo u pojedinim situacijama svi pomalo "down" i "autist". Pa i najteži psihički bolesnici ponekad nas iznenade kad nam se ukaže prilika pa budemo prisudni njihovim lucidnim trenutcima - zato ne daj se ometati, grubu doktoricu zamijeni nekom koja to nije jer na to imaš pravo a drži se onoga što ti majčinska nutrina govori a kada dođe rijeme savjetovanja i ako te treba izvesti na put pravog mišljenja onda uz molitvu obrati se svojim najbližima i neka te oni posavjetuju da ti ipak ne bi što promaklo


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 12 srp 2009 13:29 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 srp 2009 11:29
Postovi: 476
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
pomolit ću se za malog Mihaela!
budući sam logoped i radit ću sa takvim malim anđelima,i veselim se tome.. :D
Doktorica je eto,bila gruba,nije smjela,a njih ima svakakvih.. :?
Učinit ćeš sve što je moguće da mu pomogneš,prepustiš neka se i Gospodin pobrine.. :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 17 srp 2009 12:02 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 04 ožu 2009 10:44
Postovi: 278
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Molimo Te Gospodine ljubljeni, pogledaj svog anđela Mihaela i pomiluj ga, Tebi je sve moguće! :a1250:
Podari ovoj svojoj obitelji mir i snagu da mogu vjerovati da je Tvoj put pravi put, da Ti znaš što je najbolje, da uvijek u svemu vide Tebe i da mogu prihvatiti sve što dolazi od Tebe!!
Čuvaj ih jer Tebi se utječu i obilno ih blagoslovi!
Hvala Ti vječni Oče! Hvala Ti Majčice Božja Bistrička!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: zahvala
PostPostano: 17 srp 2009 13:39 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 05 srp 2009 15:29
Postovi: 2003
Lokacija: Slavonija
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 1 zahvala
Dragi moji,
svima sam beskrajno zahvalna što ste se sjetili mog Mihaela u vašim molitvama pored osobnih briga koje svatko od nas ima.
Hvala vam i hvala dragom Bogu za sve vas.
Htjela bih vam samo reći kako smo prošli na pregledu koji je bio baš na blagdan Majke Božje Bistričke kao što znate. Otputovali smo u subotu,
u nedjelju otišli na Bistricu zahvaliti i pomoliti se za djecu,Gabica nije mogao proći sav Križni put,još je mali pa su ga više zanimali kamenčiči kraj puta, ali je zato Mihael prošao sve postaje do kraja.
U ponedjeljak je pregled i testiranje trajalo sat vremena i iako još nisam dobila nalaz na pismeno,stići će za par dana,dijagnoza autizma NIJE potvrđena nego mi je rečeno da se tu osim toga što mu je već dijagnosticirano ( deficit pažnje, dislalija) radi o emocionalnoj nezrelosti.

Ono što je Mihaelu sada HITNO potrebno je obavezno uključivanje na vježbe kod logopeda na koje mi čekamo već godinu dana i tu je sada potrebno jedno malo čudo. Naime,logopedica kod koje idemo je jedna prekrasna, mlada i požrtvovna osoba koja se jako trudi oko njega da se
što prije uključi u program ali nije do nje,ona radi sa jako puno djece,sama je i i nema smjene a trebala bi barem još jednu kolegicu
da se sve stigne. No,svejedno ako vijeće odluči pozitivno na našu molbu ona će spremno preuzeti i naše dijete.

Zato, molim vas, molite i dalje sa nama da naš dječak dođe na red za vježbe jer kako je rekla doktorica psiholog, NEMA VIŠE VREMENA ZA GUBLJENJE.

BOŽE, TEBI JE SVE MOGUĆE, ČUJ NAŠE MOLITVE!!! :a1250: :q4:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 22 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr