www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 28 ožu 2024 18:26

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 18 ožu 2010 07:47 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
O Bože smiluj se :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2010 17:26 
" Mare Susic 24. ožujka u 10:51
Matej nam je u nedjelju bio jako jako kriticno, zvala sam i svecenika (bio je neki Njemac koji malo prica i engleski, nisam uspila kontaktirati nekog Hrvata) i dao mu je boesnicko pomazanje... naravno, napravila sam to iz razloga da mu pomogne da ozdravi...
a, strasno je ovo sto mu se sve dogadja... nakon te operacije koja je trajala vise od 10 sati otkrili su da je prije operacije imao jednu bakteriju a nakon operacije je dobio jos jednu... tako da je opet sepsa u pitanju... nadalje je dobio i hemolizu (raspadanje krvnih stanica) i postao jakojako zut... to je zbog ECMO aparata na kojem se nalazi, a aparat mu je potreban da mu se srca i pluca mogu dovoljno odmoriti... sve u svemu moj maleni Matej se tako jako bori... svaki dan zahvaljujemo Bogu na svemu sto nam daje, i sto nam tako puno pomaze... molimo mu se i zahvaljujemo... moje predivno malo stvorenjce je neopisivo jak...
Boze dragi, hvala na svemu... nevjerojatno je koliko nam snage samo daje, Mateju da se bori da ozdravi i meni da stojim cvrsto na nogama i sa smjeskom na licu i svom mogucom pozitivnom energijom koju sam sposobna skupiti i pruziti svom malenom sinu...
veliki pozdravi od nas!!!
Bog je zaista velik! "

OVO MI JE POSLALA MAJKA MALOG MATEJA PA VIDITE DRAGI MOJI KOLKO JE TESKA SITUACIJA, PA VAS MOLIM MOOOLIMO SE ZA ZIVOT MALOG MATEJA..HVALA... MARINO


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2010 18:49 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 16 lis 2007 16:41
Postovi: 102
Lokacija: Geislingen
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:a1250: ISUSE UZDAMO SE U TE!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2010 20:25 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 16 ožu 2006 15:36
Postovi: 6385
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 44 zahvala
Slika

MOLITVA
Kraljice nebeskog kora Serafina, pošalji malom Mateju svoje svete anđele, da ga, štite i brane, kako bi svakim danom sve više častio Tebe i s radošću vršio volju Nebeskog Oca.
Kraljice Anđela, Ti stojiš uz Prijestolje Božje u Božjoj slavi u svojoj uvećanoj sreći, a raduju se Anđeli gledajući Tebe. Molim Te da se sjetiš maloga Mateja, te mu izmoliš milost za koju Te u ovoj molitvi molimo ,za njegovo zdravlje i operacije...
Pošalji mu svoje svete anđele koji će bdjeti nad malim Matejom .
O, Blažena Djevice Marijo, Anđeoska Gospo, mi koji Ti danas izlijevamo svoje molitve pred Tvojim licem i cijelim nebom anđela, molimo Te, usliši nas!
Moli svoga Preljubljenoga Sina da se proslavi u nasim molitvama..Amen
..


(molitva-citat iz molitve devetnice.)


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 25 ožu 2010 21:02 
Odsutan
Korisnik s preko 1000 postova
Korisnik s preko 1000 postova

Pridružen: 24 tra 2009 21:44
Postovi: 3250
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 14 zahvala
Zahvaljeno je: 32 zahvala
Gospodine smiluj se,
Isuse moj budi uz ovo djetešce.

Hvala ti Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 03 tra 2010 12:01 
DRAGI PRIJATELJI, MALI MATEJ JE PREMINUO..OTISAO SVOM OCU KAKO KAZE NJEGOVA MAJKA MARIJA SUŠIĆ(ISPOD SAM STAVIO TEKST KOJI JE NJEGOVA MAJKA NAPISLA ZA SVE PRIJATELJE, ZA SVE KOJI SU MOLILI, I CIJE SRCE JE BILO I JEST UZ NJU I NJEGOG ANDJELA,HVALA VAM ZA MOLITVU I SVE.. BVB!! MARINO

MARIJA SUŠIĆ
"...nije umro... moj mali Matej nije umro... on se rodio, zivio, naucio me toliko toga u jako kratkom vremenu, darovao mi je nesto sto vam nikada u zivotu necu moci niti opisati, tolika poznanstva, tolika prijateljstva, otvorio mi je napokon ove slijepe oci... i kad je ispunio sto je trebao - odlucio je otici... on je otisao, vratio se andjeo doma, medju male andjele na nebu... odlucio se zrtvovati zbog svoje mame, da ne bi imala jako tezak zivot; jer zivot sa djecom sa srcanom greskom je nesto jako jako tesko (iako u svakom trenutku jednako lijepo)... jaka sam i snazna... i sretna, ne biste vjerovali... zahvaljujem Bogu sto mi je darovao... zahvaljujem Mateju sto je upravo mene odabrao za svoju mamu... zahvaljujem mu na svakom trenu koji je poklonio upravo meni, iako u strasnoj situaciji... doveo nas je tamo gdje Dunav ljubi nebo... pokazao mi je kako se leti medju oblacima...
srce i dusa su mi pukli na pola, malo je reci... ali ostavio je dio svog malog hrabrog srca u mome da i dalje kuca...
drzim se, ne trebate mi to govoriti... prisebna sam jer sam odlucila biti takva zbog njega i za njega... tako da nastavi ziviti kroz mene...
zelim slaviti njegov mali zivot kroz smijeh, sapnuo mi je da moram ostati jaka i smijati se, biti sretna jer sam ga imala...
i zamolila sam svog malog andjela da me cuva od gore...
sa mnom je stalno... govorimo si i ''dobro jutro'' i ''laku noc, jubavi moja jedina''...
on zna da ga mama voli najvise na ovom svitu... on zna da mama misli na njega... da ga osjeti svaki put kad osjeti vjetar na svome licu i u svojoj kosi... i svaki put kad ga pitam sto radi odgovara mi da se igra s andjelima... " smajlic3 smajlic5 smajlic5 :grlim te: :grlim te: :grlim te:


Vrh
  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 03 tra 2010 12:37 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 kol 2009 10:44
Postovi: 151
Lokacija: Zagreb
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Krasno ! :D :D


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 tra 2010 18:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 ožu 2010 16:01
Postovi: 38
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospode Isuse Kriste, sine Božji, smiluj se malom Mateju i primi ga u Kraljevstvo svoje. Molimo te, Isuse.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 04 tra 2010 19:34 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 09 vel 2008 18:24
Postovi: 690
Lokacija: POŽEŠKO SLAVONSKA
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
:twisted: smajlic5


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2010 16:46 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 ožu 2010 16:01
Postovi: 38
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pokoj vječni daruj mu, Gospodine, i vječno svjetlo svijetlilo mu.

Primi ga, Gospode, među svoje izabranike koji će gledati lice Tvoje. Molimo te usrdno, naš Bože.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr