www.tebe-trazim.com

Pusti samosažaljenje kameno, Duh Sveti će nastanit...srce tvoje ranjeno
Sada je 29 ožu 2024 10:08

Vrijeme na UTC [LJV]




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeće
Autor Poruka
 Naslov:
PostPostano: 22 tra 2010 15:57 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 10 kol 2009 12:31
Postovi: 46
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Bože zahvaljujem Ti na mojoj maloj nećakinji i svim srcem te molim da pogledaš na malog Erika i njegove roditelje.

Hvala Ti.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 tra 2010 01:15 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 tra 2010 23:22
Postovi: 43
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dragi Bože udjeli dašak života svom malenom sinu....


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 26 tra 2010 07:50 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 kol 2009 13:31
Postovi: 32
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Dobri ljudi !
Hvala na vašim molitvama.

Situacija je još uvijek neizvjesna. Prestali su mu grčevi u mozgu, međutim još je na respiratoru i za mozak još ne mogu reći kolika su oštećenja. No, kažu da iz iskustva ne mogu dati dobre prognoze. Mama mu je isto još uvijek u bolnici i još ga uopće nije vidjela.

Doktori ne znaju kako će biti (kažu da može biti da bude sve dobro, pa do toga da bude jako loše), ali ja znam da molitva sve može, da Isus sve može....
Ja želim da bude dobro, molim Isusa da ga ozdravi, ali samo ako je na njegovo spasenje...

Molim Ga da otvori srca njegovim roditeljima, da se okrenu Bogu, Isusu (nisu praktični vjernici). Ovo im je prekretnica, zato molim Isusa da ih okrene na svoju stranu, da im ispuni srca, da Ga prepoznaju, da Mu se utječu i da se u Njega uzdaju !!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov: Molitva za bebu
PostPostano: 26 tra 2010 07:55 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 03 vel 2010 14:53
Postovi: 82
Lokacija: tamo negdje
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospodine pogledaj sve naše molitve i usliši nas. Spasi maloga Erika i privini ga u svoj najsigurniji zagrljaj pokaži mu ljubav, brigu i utjehu, ozdravi ga i pripremi za život. Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
PostPostano: 26 tra 2010 19:01 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 25 ožu 2010 23:08
Postovi: 26
Lokacija: rijeka
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Službenica Kristova napisao:
Molim Vas dobri ljudi, uputite svoje molitve predragom Isusu i Njegovoj majčici, za jučer rođenu bebu koja se bori za život. :twisted:

Trebao se roditi za tjedan dana. Sve je bilo super do jučer kada su mu se smanjili otkucaji. Hitno je porođen carskim rezom i sada je na Rebru u Zagrebu.

Molim te predragi Isuse daj ljubavi tom malom stvorenju koje je tek rođeno, a već je na aparatima i samo. Budi uz njega. Drži ga za ruku, poljubi ga, nedaj da bude usamljen, daj da osjeti Tvoju prisutnost !!!!

Majčice sveta, podaj tom malom borcu svoju majčinsku ljubav, jer njegova mama mu još ne može doći. Molim Te utješi ga !

Isuse, podaj hrabrosti njegovim roditeljima da prebrode ovo teško razdoblje. Budi im utjeha, otvori im srca i nastani se u njima.

Molim Te, ako je to volja Božja da se bebač izvuče i da bude na radost svojim roditeljima, pa da te zajedno s njima može slaviti !!!!


O, Bezgrešna, molimo te za tvoj zagovor..
Amen


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2010 11:27 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 stu 2009 09:20
Postovi: 21
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Pridružujem se vašim molitvama.Sve je moguće onom tko vjeruje.

Gospodine umnoži vjeru roditeljima malog Erika i podaj im snage da izdrže,da nikad ne posustanu i da molitva nikad ne siđe sa njihovih usana.

Gospodine uslišaj molitve mene grešnika i ozdravi malog Erika.Proslavi se Gospodine,molim te.Tebi na slavu,Eriku na spasenje.

Bebice mala nedaj se.Svi smo uz tebe.KRIST JE UZ TEBE.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2010 12:52 
Odsutan
Korisnik s više od 100 postova
Korisnik s više od 100 postova

Pridružen: 02 sij 2010 15:03
Postovi: 177
Lokacija: Split
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
ISUSE,smiluj se ovoj bebi i njezinim roditeljima poradi svoje rane na ramenu na kojoj si nosio križ da bi otkupino nas.Isuse tebi su djeca kao anđeli pogledaj na ovog svog anđela koji se tek rodio.
MISLI TI ISUSE,BUDI TVOJA ISUSE.!
HVALA I SLAVA TI ISUSE.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2010 15:22 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 kol 2009 13:31
Postovi: 32
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Evo današnjih novosti:
Doktori u zg su rekli da je malo, malo, malo, malo bolje. Otvorio je oči, i diše bez respiratora. Malo se mučio kad su mu skinuli respirator jer nije navikao sam disati, ali se izborio i sad diše sam !!! Bravo Erik !!!!!

Hvala ti Isuse na Tvojoj milosti !!!!!!! :grlim te:

Doktori se i dalje ograđuju i kažu da je to daleko od dobroga i zadovoljavajučega i da je sve moguće, da se može opet pogoršati, da mu bubrezi ne rade još dobro i da se ništa ne zna za mozak, ali ja znam da je to djelo Božje, ja znam da su to naše uslišane molitve, ja znam da je Isusu sve moguće !!!!!

Isuse u Tvoje ruke predajem sve !!!!!!!!!!!!!!!
Isuse u Tebe se uzdam !!!!!!!!!!!!!!
Isuse daj Eriku veeeeeeeliku pusu od mene !!!!!!!!!!

To je dijete mojeg bratića i nisam ga vidjela, ali ne mogu vam opisati kakvu povezanost osjećam s tim bebačom !!

S mamom isto nikako. Sad sam saznala da će opet operirati jer joj se skuplja tekučina u trbušnoj šupljini.

Majčice, pogledaj na tu mladu mamu koja još nije vidjela svoje dijete. Pomozi joj da joj bude bolje i da konačno može zagrliti svog sina !!!!


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 27 tra 2010 16:14 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 19 ožu 2010 16:01
Postovi: 38
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Gospode, čuvaj to maleno dijete. Gospode Bože, jednobitna i nerazdjeljiva Trojice, smiluj se tom djetešcetu i njegovoj majci, sačuvaj mu život da može upoznati Tebe i svojom voljom sudjelovati u tvojim presvetim tajnama. Usliše usrdne molitve nas, Tvojih krhkih stvorenja, naš Bože.

Oče naš, koji jesi na nebesima,
sveti se ime tvoje,
dođi kraljevstvo tvoje,
budi volja tvoja, kako na nebu tako i na zemlji,
kruh naš svagdanji daj nam danas
i otpusti nam duge naše kako i mi otpuštamo dužnicima našim.
I ne uvedi nas u napast, nego izbavi nas od zla. Amen.


Vrh
 Profil  
Citiraj  
 Naslov:
PostPostano: 28 tra 2010 18:05 
Odsutan
Registrirani korisnik
Registrirani korisnik

Pridružen: 07 kol 2009 13:31
Postovi: 32
Lokacija: Hrvatska
Podijelio: 0 zahvala
Zahvaljeno je: 0 zahvala
Nije dobro. Danas je doktorica rekla da se na ultrazvuku vidi da nestaju strukture mozga. :twisted: :twisted: :twisted:

Ali ja još vjerujem da je sve moguće. Isusu je sve moguće !!!!

Molim Te Isuse stavi svoje presvete ruke na glavu malog Erika i pošalji mu duha ozdravljenja. Udahni život u to malo biće, daj mu šansu, daj mu priliku da Te može slaviti !!!!!!!!!!! :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250: :a1250:


Vrh
 Profil  
Citiraj  
Prikaz prethodnih postova:  Sortiraj po  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Sljedeće

Vrijeme na UTC [LJV]


Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 9 gostiju


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži prema:
Idi na:  
Pokreće phpBB® Forum Software © phpBB Group
phpbb.com.hr